Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mirek.P 24. 3. 2019 10:45

Ideální predplacena karta snejakym datovým balíčkem. Napr. 1,7G za 180 kc - po započtení bonusu za dobití.
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod 0055 24. 3. 2019 11:15

To je ale na mesic, po mesici je to neaktivni ne?
0055
Junior

Odeslat příspěvekod Mirek.P 24. 3. 2019 11:23

Ne, Mrkni na web vodafonu dozvis se vic.
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod 0055 24. 3. 2019 11:34

Je nekde neco co mi unika? Je tam uvedeno balicek na mesic. Jednorazove balicky plati 30 dnu.

1,2 GB dat
a SMS v síti neomezeně
1,2 GB
Dárek 500 MB navíc
v aplikaci Můj Vodafone
+ neomezené SMS
v síti Vodafonu
199 Kč
Balíček na měsíc



S Balíčky ke kartě můžete neomezeně volat, SMSkovat a užívat si data. Na výběr máte 9 balíčků, které si můžete aktivovat v jedné ze 2 variant:

FIX balíčky, které se po měsíci obnovují, stačí mít dostatečný kredit.
Jednorázové balíčky, které platí 30 dní.
0055
Junior

Odeslat příspěvekod Mirek.P 24. 3. 2019 11:36

Jak jsi zkopiroval - FIX balíčky, které se po měsíci obnovují, stačí mít dostatečný kredit. :D :D :D :D :D
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod 0055 24. 3. 2019 11:52

Diky za trpelivost, ja to stale nechapu... kdyz budu mit dostatecny kredit, dejme tomu tech 200kc, tak mne to sice obnovi ten FIX balicek, ale sezere za to ty dve stovky ne???

Nebo je to jinak? Ja mel kartu naposled pred dvaceti lety...
0055
Junior

Odeslat příspěvekod Mirek.P 24. 3. 2019 12:13

Ano, po obnove balicku samozrejme dojde ke snizeni kreditu.

T-Mobile mel, resp mozna stale ma na predplacence balicek, s 500MB dat/mesicne, je na cely rok a jednorazove stoji (na ten rok) jen 500,-kc. Take maji nejaky bonus za dobiti, takze konecna cena je myslim jen 400,-kc. Ja ji mam v tabletu.
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 24. 3. 2019 13:19

Na sporadicka data pro navigaci ti staci Kaktus bez balicku s jeho zakladnim uctovanim. V pripade vetsi spotreby koupis jednorazovy balicek + zpomalena rychlost.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod .357 24. 3. 2019 13:23

Vzhledemk tomu, že tomuhle tarifu dává Vodafone 500 MB za 65 Kč, tak bych to neřešil. Navíc je tam možnost přikoupit další 1 GB za 99 Kč.
.357
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod hauzz 24. 3. 2019 14:17

A co twist online? Za cca 39 Kč platnost rok a bylo tam myslím 500MB. Takže žádný na měsíc ale na rok. Jen se nevyplatilo dobíjet ale po projetí dát novou. Ještě to účtuje po celých MB ale za tu cenu bych to zkusil pár měsíců by mohla na navigaci vydržet.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod 0055 24. 3. 2019 14:24

Twist online je asi to nejlepsi co v tuto chvili jde, navic se nebudu muset doprosovat ani nic resit. Data nepotrebuju, jen na tu navigaci. A jeste tak jednou za tri mesice.
0055
Junior

Odeslat příspěvekod tttom 26. 3. 2019 17:55

Ještě připojuji ke svému příspěvku, jak se mi povedlo dostat na 300,- za neomezenku s 500 MB dat, že dnes mi volali sami od sebe z Vodafonu (nějaká proaktivní péče nebo co) a že prý mám nárok na 1 GB dat zdarma, protože jsem prý prodloužil smlouvu. No přijde mi, že v tom mají docela hokej, každopádně nyní mám za 300,- neomezenku s 1,5 GB dat, dvakrát (i pro ženu).
Tímto zdravím toho zdejšího troubu Milana z Brna :pozor
tttom
Junior

Odeslat příspěvekod xondrax 26. 3. 2019 19:28

Operatori na infolince maj pravomoc pridat 1gb az na 6 mesicu,v rodine mame totez co ttom
xondrax
Junior

Odeslat příspěvekod Mirek.P 26. 3. 2019 19:43

Hmm, tj sice fajn, ze maji "pravomoc", ale k mému tarifu jsem před rokem a půl zažádal a také dostal zdarma SMS v siti na dva roky. Před cca měsícem na mém čísle končila smlouva na zvýhodnění tarifu. Při komunikacích s operátorama ohledně prodloužení jsem se několikrát ptal, zda při dalším úpisu dostanu i tyto sms zdarma - vždy jsem dostal kladnou odpověď. Po odsouhlasení prodloužení jsem SMS zdarma skutečně dostal, jenže já (vůl) dodatečně zažádal o Music Pass, který operátor teď nabízí v akci zdarma na tři měsíce při uzavření či prodloužení smlouvy. Při aktivaci tohoto dárku v systému operátora nastala chyba a došlo k deaktivaci SMS zdarma. Při reklamacich a stížnostech jsem se dočkal pouze výmluv, že jsem nikdy na sms zdarma neměl nárok, že jsem službu vlastně využíval neoprávněně, že tento balíček není kompatibilní s mým tarifem atd atd.
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod tttom 27. 3. 2019 09:19

No to je právě to co píšu - že v tom mají hokej. Protože mi nedává smysl, proč by se se mnou hádali a nabízeli mi tarif za 300 s tím, že si můžu za kilo dokoupit giga dat a za dva týdny mi volají, že mi to giga dají zdarma, že to operátor před tím zapomněl? Navíc to neplatí jen 6 měsíců, ale prý 2 roky, po dobu trvání úvazku.
Každopádně se potvrzuje, že je to o lidech na těch linkách, byť já přesně nevím, z jakých linek mi vlastně volali. Tohle poslední byla nějaká proaktivní péče a číslo bylo 800 777 708. Ale mít za 300,- neomezenku s 1,5GB dat, v to jsem snad ani nedoufal a jsem velmi spokojen.
tttom
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků