Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod T.E.CH 13. 8. 2010 17:08

Vím že zde komplexní téma již existuje, ale díky pospolitosti je to takové nepřehledné.Takže si myslím, že je potřeba řešit retenci, či speciální nabídky, zkušenosti, nápady...atd po jednotlivých operátorech.V současném trejdu je kapku guláš.Takže zde prosím pouze dle nadpisu operátora.
T.E.CH
Junior

Odeslat příspěvekod merlin111 13. 8. 2010 21:18

Nazdar všem nadšencům. Asi tak před měsícem jsem dostal retenční nabídku na Kamarády 25% na dobu 12 měsíců. Plná cena je asi 285, a já budu platit nějakých 215. Číslo jsem si aktivoval v březnu, a po 3 měsíce jsem tam měl za 50% Kamarády do všech sítí. Konec této nabídky jsem si pohlídal, ke konci jsem zavolal na operátora, že plnou cenu platit nechci, a že chci předplacenku. a pak už to šlo samo. Toť má zkušenost.
merlin111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod paolous 13. 8. 2010 22:11

Stále dávají, když se hodně zatlačí libovolný tarif Nabito s 50% slevou a 50% kreditem-bonusem k tomu. Ověřeno tento týden - ovšem je třeba mít připravenou strategii a ne jim tam plácat nesmysly...
paolous
Junior

Odeslat příspěvekod vpe 14. 8. 2010 13:44

@dannyc : kdyz nepodnikas, nikde neni napsane, ze musis mit prerusenou zivnost :)

Vsichni (nejen) operatori jsou propojeni na registry podnikatelu, solusu a kradenych dokladu (mozna i solusu apod.), takze jejich system jim to podle IC, RC, cisla dokladu vzdy prolustruje sam..
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod merlin111 14. 8. 2010 18:34

Zdravím. Co vím, tak Nabité tarify se dávají jen těm, co podnikají apod. Obyčejný človíček jako já má hold smůlu a musí se spokojit s Tarify na míru. Vzhledem k tomu, že mé útraty nejsou nic moc, tak to ujde. Pořád je to lepší než drátem do oka :-)
merlin111
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod mobilman 17. 8. 2010 12:42

merlin111: i když nejsi podnikatel můžeš v rámci retence dostat tarif Nabito. Já přešel na "Na Míru" a když jsem si stěžoval že mi u jednoho čísla nevyhovuje tak mi nabídli od příštího měsíce změnu na Nabito, vybral jsem si Nabito 350. Čili nic není nemožné...
mobilman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 17. 8. 2010 19:48

A firmám nabito tlačí stále...
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kolda55 28. 8. 2010 19:54

Dobrý den,

jsem už skoro 3 roky u vodafonu a z toho asi 1,5 roků retence na nabito 350, 25% dolů + 50 % kreditu navíc, útraty kolem 350-500 kč měsíčně,placeno vždy nejpozději druhý den online po té co mám v samoubsluze dostupné vyučtování...Chtěl bych teď mít možnost i internetu v mobilu ale opravdu hodně levně...Chtěl bych ho mít hlavně na meily + net rádio což může být problém jelikož bych musel šáhnout po tom nejvyšším tarifu co stojí 525 kč, myslíte si,že je nějaká reálná šance z nich dostat i 75% slevu ? Respektive podařilo se to někomu...Jinak by mi stačilo i ten tarif naplno ale jelikož je tam FUP jen 500MB tak to asi na měsíc nebude bohužel stačit :-(
Jinak na mobil budu mít nárok v listopadu,dá se nějak docílit toho,že by mi ho dali už teď v září ?Čím jim vůbec argumentovat,když je nabídka všech operátorů tak chabá ? tím,že O2 někdy neuplatňuje FUP ?

Díky
kolda55
Junior

Odeslat příspěvekod miczk 28. 8. 2010 19:56

Taky mám dotaz, mám jako předplacenkář možnost získat slevu na mobil ? Jsem u VF už 3 roky a zatím jsem žádný nebral :)
miczk
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 29. 8. 2010 16:58

Pokud přejdeš na paušál tak ano, stačí na půl roku, potom se můžeš vrátit na předplacenku.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kolda55 2. 9. 2010 22:04

Dá se tedy vyjednat retence i na internet ?Když pro nově sjednané taridy je net teď k dispozici za polovic...
kolda55
Junior

Odeslat příspěvekod Morx 3. 9. 2010 08:49

K Nabitu, od září se nenabízí ani novým firemním zákazníkům, pouze když si o to výslovně zažádají.
Nefiremní zákazníci mají možnost získat Nabité tarify, pokud trvají na službě studentské zvýhodnění, rovněž stále platí, že tuto službu lze aktivovat na libovolnou osobu, která ji ještě u VF aktivní nemá, ne nutně na majitele účtu. Pokud službu ihned zrušíte, nabitý tarif Vám pochopitelně zůstane.
Jinak nevím jak s nabitými tarify, ale přítelkyně, když odcházela za firemním paušálem od jiného operátora (z tarifu Na Míru) a zmínila, že by chtěla Odepiš, dostala nabídku na změnu paušálu právě na něj. Předpokládám, že v rámci retence budou schopni dát i Nabitý tarif.
Já když jsem odcházel na firemní, tak po pár kecech o tom, jak přijdu o soukromí, a kdesi cosi, my paní nic nenabídla, jen se na rovinu zeptala, zda mi může nabídnout něco, co by mě přimělo zůstat .)
Morx
Junior

Odeslat příspěvekod Pedro1981 3. 9. 2010 12:39

Napadá mě, co by VF nabídl, kdybych zmínil, že z Odepiše ( půl roku, předtím půlroku Nabito 119 ) chci jít na předplacenku a poté přejít pod Tondafone. Potřebuji mít slušné ceny volání do všech sítí a ceny sms okolo 1 kč mi nevadí. Minuta volání kamkoliv za 5 kč moc krásná není, takové možnosti nabij za xy a budeš mít volání lepší je hezké, ale pravidelně nabíjet xx, to se mi nevyplatí. Ale mít volání za 2,50 kamkoliv už je pěkné a nemuset platit vysoký paušál.
Pedro1981
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 3. 9. 2010 12:46

Tak Odepiš již není nabízen, naopak se lidi snaží jej získat jako retenci, takže si myslím že VF je rád když lidi z tohoto tarifu přejdou na jiný nebo klidně na předplacenku nebo na firemní tarif (pokud se nepletu tak Tondafon jsou firemní tarify u VF)
myšpulín
VIP uživatel

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků