Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Jirka_Ka 3. 1. 2018 21:45

Spíše bych uvítal tu nižší cenu. Uvidíme, oslovil jsem ještě O2. Za 499 mě nabídka vychází stejně jako u VF - 450 + dokup dat.
Jirka_Ka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod T.E.CH 4. 1. 2018 00:17

Jestli máš jedno číslo, myslím že u těch 3 velkých neseženeš.Spiše ti přidají služby, než sniží cenu....
T.E.CH
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 4. 1. 2018 01:44

roy1 píše:A proč bys nemohl třeba ke kaktusu? Že ty si pleteš virttuala s šedivou?

tak jestli opravdu využívá flat tak zrovna jít ke katusu není moc rozumné..tam se vyplatí být tak do 300 minut měsíčně víc už moc ne... 300minut=225Kč u kaktusu..k tomu net aspoň 1GB+500MB za 75,- a seš na 300 celkem.. takže tam se to už docela láme, s netem 1,5GB+750MB za 100,- už to je 325Kč měsíčně.. samozřejmě dost přihodí tarifikace 1+1 a nekonečný převod jednotek, to dělá víc než si většina lidí myslí, ale při potřebě např 1000 a více minut už kaktus je opravdu mimo..tam z rozumných virtuálů přichází v úvahu jedině sazka se štastným tarifem 1000minut + 500 MB za 397 bez úpisu (ale net je tam naprd..), jinak se vyplatí vzít flat u velký trojky

Jirka_Ka
jakou máš cca potřebu min/sms/dat?
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod sismisi 4. 1. 2018 06:43

mulisano píše:Má někdo zkušenost s retenční nabídkou v době trvání úvazku? Zbývá mi ještě více jak 12M úvazku a nevím, jestli při žádosti o ČVOP mi vůbec nějakou retenční nabídku dají nebo ne?


Měla jsem dvouletý úvazek ještě do prosince 2018. Poslala jsem písemnou výpověď. Do týdne volali z retenčního, ptali se proč, jsem u nich od počátku. Měla jsem lepší nabídku od zaměstnavatele, ale jsem konzerva. Nabídli od 50 Kč míň a z 500 na 1,5GB, o chloupek lepší než původní od vodafonu a tak jsem zůstala.
sismisi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jirka_Ka 4. 1. 2018 09:51

JayDeeSq píše:
roy1 píše:A proč bys nemohl třeba ke kaktusu? Že ty si pleteš virttuala s šedivou?

tak jestli opravdu využívá flat tak zrovna jít ke katusu není moc rozumné..tam se vyplatí být tak do 300 minut měsíčně víc už moc ne... 300minut=225Kč u kaktusu..k tomu net aspoň 1GB+500MB za 75,- a seš na 300 celkem.. takže tam se to už docela láme, s netem 1,5GB+750MB za 100,- už to je 325Kč měsíčně.. samozřejmě dost přihodí tarifikace 1+1 a nekonečný převod jednotek, to dělá víc než si většina lidí myslí, ale při potřebě např 1000 a více minut už kaktus je opravdu mimo..tam z rozumných virtuálů přichází v úvahu jedině sazka se štastným tarifem 1000minut + 500 MB za 397 bez úpisu (ale net je tam naprd..), jinak se vyplatí vzít flat u velký trojky

Jirka_Ka
jakou máš cca potřebu min/sms/dat?


Hovory cca 3-5 hod, průměr 4 hod, sms max 20, data většinou něco málo zbyde
Jirka_Ka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 4. 1. 2018 10:04

@JayDeeSq Vůbec si to nepochopil, kaktus byl jen příklad, šlo mi o to že píše že může jen k opovi z velké trojky aby zůstal majitelem čísla, což je nesmysl....
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Turek3 4. 1. 2018 17:20

Ahojte, mám dotaz. Mám několik let flat+1,5GB za 524 Kč, vždycky smlouva na dra roky, současná končí v 07/2019. To stejné manželka, jen jí končí smlouva o tři dny v tom červenci dříve. Dnes jí volali, že ten tarif skončil a že jí nabízí nějaké jiné tarify. Není to blbost? Řekla jim, ať zavolají zítra. Díky!
Edit: nabízejí samozřejmě dražší (sice asi s více dat, ale to 1,5GB nám oboum vyhovuje, více asi nevyužijeme)
Turek3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 4. 1. 2018 19:42

Jirka_Ka
když budem brát ten průměr 240minut a data většinou něco málo zbyde tak u toho kaktusu bys na tom asi nebyl špatně, 240*0,75=180Kč za volání a balíček 1GB+500MB (na sociální sítě) vyjde na 75Kč, sms 20*0,75=15 všeho všudy za 270 měsíčně, dokup dat 500MB za 50,- ale to není moc výhodné, balíček lze aktivovat opakovaně po vyčerpání znovu (což je lepší varianta a pro tvojí spotřebu asi nejideálnější nebo zvolit i vyšší 1,5GB+750MB za 100,-,ale tam se ti to uz bude treba zbytecne kupit, převod dat i minut je do nekonečna při aktivním balíčku, takže platíš skutečně jen za jednotky (pojem zúčtovací období díky systému kaktusu v podstatě přestane existovat a jen si stačí hlídat abys měl všeho dostatek - jak minut tak dat a neskočil do méně vyhodneho uctovani po jednotkach) v tvém případě se kaktus rozhodně vyplatí, číslo zůstává tvoje, není to šedivka ale pouze virtuál (resp virtuální značka) kaktus je jen reklamní značka t-mobilu a smlouva je s T-M, bez závazku, číslo si od nich můžeš vzít kdykoliv jinam, jen je potřeba dobíjet pouze při HD a naučit se pracovat s balíčky, ale v tvém případě je to celkem jednoduchý a prostě si budeš kupovat balíčky minut po 200 (lze kupovat opakovaně do zásoby, jen nesmíš zapomenout prodloužit platí 30dní od posledního nákupu, nákupem jakýchkoliv minut i menších balíčků se všechny zase o 30dní prodlouží a nové přičtou) nebo si nastavit samoobnovovací balíček 200 kterej se bude obnovovat vždy po vyčerpání nebo po 30dnech - v tom případě se přičtou nové jednotky ke starším, při cca tvé spotřebě nehrozí že by se ti to nějak hromadilo, tarifikace 1+1 ti navíc trochu sníží potřebu minut
roy1
ale vidíš zrovna v jeho případě se kaktus vyplatí, oproti flatu za 449 by platil cca 270 měsíčně (dle spotřeby, ale počítáno cca na jeho průměr, takže by to měla být i průměrná útrata)
JayDeeSq
Pokročilý


Odeslat příspěvekod Jirka_Ka 7. 1. 2018 22:38

To jo,má to několik ale. Zapomenu dobít a mám po minutách a pod. Nebudu zrovna k dispozici v jejich šťastné 4 hodinovce a mám smůlu.Zruší bonusy a taky mám smůlu. Přestane se jim to vyplácet - viz posledně a taky mám smůlu.Nemám žádnou jistotu že to bude fungovat. Moc hlídání,mám to na IČO a nehodlám v práci řešit že zrovna mají HD. Tisk dokladů taky nebude žádná výhra,další čas navíc, účetní operace navíc. Asi vezmu ten VF,když odečtu DPH tak to dělá cca 370 a to vydržím. Rozhodující je že každou smlouvu jsem se dostal vžycky dolů.
Jirka_Ka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 8. 1. 2018 22:10

Jirka_Ka
ono to ze začátku vypadá složitějc než to pak ve skutečnosti je, ale člověk do toho musí prokouknout a sžít se s tím, taky jsem měl na začátku z toho obavy a i vůbec všeobecně jsem nechtěl prepaid, ale teď už to mám přesně obráceně a asi bych už nešel do paušálu, asi bych to přirovnal k tankování paliva do auta.. taky prostě když dochází tak se stavím na pumpu.. základem pohodového provozu je mít rezervu (kterou si muzes udelat napr tim ze k nove simce dostanes prvni dobiti dokonce 200% navíc, takze do toho ani nemusis "cpat" svoje penize) pak te nemusi tak trapit jestli nejakej hd nechytis a ono i kdybys nechytil tak si dobijes jednou normalne a dostanes se se stejne v prumeru niz nez u pausalu u vdf, protože ty ceny jsou s bonusem skoro poloviční jak u vdf (něco ještě shodí tarifikace 1+1).. a nevím teda jak řešíš faktury na ičo u vdf, předpokládám, že papírový si stejnak nenecháváš posílat poštou, tak jestli vytiskneš pdf od vdf nebo od kaktusu je asi jedno..jestli to umí poslat na papíře poštou to nevím, ale tam možná problém bude, jinak doklady jsou dělány měsíčně na základě skutečné útraty kreditu, není už doklad za dobití, ale za skutečnou spotřebu za daný měsíc zpětně (to změnili kvůli změně zákona), všechny máš v samoobsluze i zpětně, jinak bonus u kaktusu určitě neskončí to leda s radikální úpravou ceníku, to jedině spíš maximálně zaříznou celej kaktus, ale bez bonusu by u nich zůstalo tak 10% lidí, na tom je kaktus založenej a i kdyby tak u kaktusu nejsi ničím vázanej, tak když to skončí podíváš se co je na trhu zajímavého a půjdeš jinam.. (o čvop lze požádat v samoobsluze takže se ani nemusíš doprošovat infolinky a máš ho hned) nabídku flatu za 449, to asi seženeš vždycky..mě s tím otravují min 2x měsíčně z různých stran i za nižší ceny..a pořád nechápou že si volám jak chci a platím stejně méně:) za mě byl přechod ke katusu tou nejlepší akcí, máme ho v rodině a vpodstatě za všechny platím dohromady co předtím za jedno číslo a ještě služeb využíváme více než dříve (hlavně net)
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Charlie77 10. 1. 2018 12:42

Zdravím, chtěl bych se s váma poradit. Za cca 4 měsíce mi končí smlouva a volala mi paní z VF kvůli prodloužení. Chtěl jsem víc dat, než mám teď.

Aktuální tarif: Flat + 1,5GB za 524,-
Nabízený tarif: Flat + 4GB za 691,-

Nabízený tarif by mi vyhovoval, ale chtěl bych srazit cenu o něco níž, četl jsem tu, o retenční nabídce za 560,-. Mám si teda zavolat o ČVOP? Jde mi o to, že bych chtěl převádět telefon na svoje nově založené IČO. Nevím, jestli teda nejdřív zkoušet ČVOP, řešit novou nabídku nebo nejdřív převést číslo na IČO a pak řešit nabídku? Díky moc za názory :)
Charlie77
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nillin1 10. 1. 2018 15:05

Přidám dnešní zkušenost. V listopadu jsem zažádal o zaslání ČVOP. Čekal jsem na příchozí hovor s excelentní nabídkou, avšak po 18ti letech u VF nezavolal vůbec nikdo. Tudíž vypršela smlouva a já platil za nějaký postarší neomezený tarif 1,5GB který býval dříve něco přes 700,-. Včera jsem si nechal znovu zaslat ČVOP a dnes už volala slečna. Řekl jsem že mám konkurenční nabídku stejného tarifu za 400,- a nabídla mi 450,- Není to úplně nejnižší částka, které se tady podařilo někomu dosáhnout, ale raději abych znovu nečekal pár měsíců a neplatil tisíce, vzal jsem to. Nepotřebuji se dohadovat a každou korunu. Dejme tomu že by nabídla 400,- za 24 měsíců, což je tady momentálně nejběžněji dohodnutý retenční tarif, dělá to 1200,- a kdyby se zase např. 2 měsíce neozvali, zaplatím to i tak. Teď mám jistotu a pokoj.
nillin1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mraziq 16. 1. 2018 09:25

Já jsem měl do teď tarif od ČD na jednom čísle a na druhém firemní od T-Mobile. S firemním číslem jsem skončil, takže jsem chtěl nějaký normální tarif od VF. Volal jsem na infolinku, kde mi teda nabídla paní neomezený+1,5GB za 397,-. Stejně jsem řekl, že chci vygenerovat ČVOP. To bylo cca 20.12. a paní říkala, že nejbližší termín pro přenos bude za měsíc, tj. cca 20.1. a že nabídka platí jeden měsíc. Od té doby jsem to neřešil, protože jsem si říkal, že mám měsíc čas a teď když jsem si na to vzpomněl, tak mi došlo, že si nejsem vědom, že by mi přišlo ČVOP. Předpokládám, že mělo normálně přijít v SMS, ne? Jediný způsob jak to zjistit, je tam zavolat, co?
mraziq
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nillin1 16. 1. 2018 13:43

Ano mělo přijít v SMS.
Ano zavolat.
nillin1
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků