Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod michalreznar 22. 8. 2017 15:33

Na nové tarify pro běžného uživatele slevy nedávají. Slevit dokážou veškeré RED LTE tarify, i pro stávající zákazníky s novou aktivací.
michalreznar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zvedavec1 23. 8. 2017 12:18

Dříve byla datová simkarta pro sdílená data zdarma (např. když jste chtěli do tabletu). Nyní u nových tarifů je za poplatek 99Kč. Podařilo se někomu "vyhádat" odpuštění aby těchto 100Kč nemusel platit a přesto měl nový tarif 5+2GB?
10 SIN
20 GOTO HELL
Zvedavec1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StabiLu 23. 8. 2017 21:03

Děkuji, pánové, za informaci ... i když, čert aby se v tom vyznal, jeden říká ano, druhý ne :-) Osobně se kloním k ano, že Vodafone dává i nové tarify se slevou. Až zjistím více, potvrdím či vyvrátím. Díky. Aktuálně můžu potvrdit Flat s 1,5G za 346,- a nebo vcelku běžně za397,-, máme první variantu.
Naposledy upravil StabiLu dne 24. 8. 2017 17:27, celkově upraveno 2
StabiLu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xondrax 24. 8. 2017 09:29

Moc pekna cenovka...cim jsi argumentoval?mel jsi od nekoho konkretni protinabidku kterou dorovnavali?
xondrax
Junior


Odeslat příspěvekod StabiLu 24. 8. 2017 17:26

Neměl jsem nic, neargumentoval jsem ničím, jen mi zavolal Vodafone, že vidí, že nám nestačí data. Už před pár měsíci, když Vodafone cpal každému data, jsme přišli téměř bez přičinění k datům. Měli jsme Flat za 319 bez dat a najednou, že už to dál nejde. Tak, neprosto nelogicky, udělali z našeho 319 kč bez dat, 297kč s 500 mega. Jako, že pro nás mají nabídku, když se mi nelíbilo, že dostanu data, která vůbec nechci. Ani jsme neměli chytrý mobil. No a tak jsme koupili chytrý telefon a jasně, občas se to hodí ... když to je dokonce za méně, než původně bez dat. No a nyní, když volali zase, tak jsem si řekl, ok původně 319 bez dat, nyní 346 s 1,5giga - 27 kaček navíc, to mi nevadí. Tak to máme. V podstatě to znamená, že se nemusíme hlídat, příplatek minimální, data téměř nevyčerpatelná - s naším provozem.
StabiLu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mucínek 29. 8. 2017 19:18

zdravím,
v rámci retence mám od vodafonu 2 čísla na ičo.
číslo A, asi 4 roky,nyní Business Smart 100 = 300 minut, sms neomezeně a 300 MB dat za 305,-, smlouva do 12/2017
číslo B, asi 12 let, nyní Bussines RED = flat + 1,5GB za 524, smlouva do 3/2018

číslo A budu rušit, dnes jem byl donucen okolnostmi koupit #jetovtobě tj flat + 10gb dat za 500,-

je nějaká šance v rámci retence zlepšit podmínky u čísla B, tzn. slevnit stávající stav nebo přidat data a cena zůstane?

díky
mucínek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petrE70 29. 8. 2017 19:31

Potvrzuji získání Flat s 1,5GB za 397. Takže ano jde to.
petrE70
Junior

Odeslat příspěvekod mucínek 29. 8. 2017 19:39

smlouva mi tam končí 3/2018, musím čekat do této doby, nebo mi to můžou změnit už teď, varianta slevněné nabídka za stejné služby nebo musím něco doplatit?
mucínek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod StabiLu 30. 8. 2017 12:42

Zdravím Vás, nemusíte čekat na nic a rozhodně to zkuste. Bez velké námahy Flat +1,5 za 397,- realita.
K předčasnému ukončení. V zásadě to je o 20% plnění za každý nedodržený měsíc. Čili, zavázal jsem se na 1000 kč/měsíc, chci ukončit smlouvu o rok dříve, pak je pokuta 12x 20% z 1000 kč, čili 12x200=2400 ( to je jen příklad) Je tady ještě jedna věc, když je do konce smlouvy 6 měsíců a méně, pak se pokuta odpouští. Jestli Vám končí závazek 3/18, tak se do toho za chvilku vejdete. Slušný operátor Vás po zavolání na linku s dotazem, kolik budete muset uhradit na pokutě odkáže právě na to, že budete mít někdy září/říjnu 6 měsíců a že se vyplatí počkat. Rozhodně musíte podat výpověď a nechat si vygenerovat kód k přenosu, počítejte s tím, že to celé něco trvá, třeba 2-3 týdny od chvíle, co pošlete doporučený dopis s výpovědí. Ćili bych na nic nečekal a udělal to hned. Hodně štěstí.
StabiLu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Frenza 30. 8. 2017 13:17

Nejednal sem o retenci poprve, vzdycky sme se nejak domluvili, nevim, co se deje, ale ted mi na retencnim nabidli pouze flat+1,5gb za 540kc, nebo flat+8gb za 730kc.. Doted sem mel smart250+0,5gb za 330kc. Z retencniho mi volali uz s tim, ze mam od konkurence nabidku flat+4gb za 530kc. Tak sem se vysmal a pozadal o prestupovy cislo... Pani byla od zacatku znacne *****...
Frenza
Junior

Odeslat příspěvekod mucínek 30. 8. 2017 13:24

hmm, tak jsem tam zavolal že chci skončit to první číslo co končí v prosinci, baba se se mnou moc nemazala, řekla mi že ok a že to mám na ičo takže se neplatí výpalné 20%/měsíc ale 100% měsíc a dala mi návod jak to vypovědět. Že by zájem o udržení zákazníka, třeba proč končím atak to vůbec.
Tak jsem to vypověděl a čekám co bude, třeba někdo zavolá :-)
mucínek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod m.man 31. 8. 2017 12:34

petrE70 píše:Potvrzuji získání Flat s 1,5GB za 397. Takže ano jde to.


Taky jsem ho dneska získal ..
m.man
Junior

Odeslat příspěvekod petrE70 31. 8. 2017 13:23

Jaký máte datový limit roumingu při těchto tarifech v EU bez příplatku? Je to tožné s tarifem nebo se to počítá podle toho vzorce a ceny za data? Díky za každou informaci.
petrE70
Junior

Odeslat příspěvekod obx.obx 4. 9. 2017 13:07

Tak mi za dva měsíce končí smlouva na FLAT + 1,5GB za 524,- a Vodafone retence mi nabídli pouze prodloužení, případně ještě jednu sim kartu na sdílení internetu :-( několikrá jsem jim zopakoval, že vím, že to stejné umí za 397,- ale pán byl neústupný, že nic takového neumí a nemá možnost mi nic jiného nabídnout. Takže teď nevím, zda zkoušet znovu, nebo rovnou začít řešit jiného operátora...
obx.obx
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků