Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod TrustNo1 15. 3. 2019 11:59

Dokonce v rámci reteční nabídky umí tento tarif nabídnout s 20 GB sdílených dat za stejnou cenu - 1.499 Kč pro 4 SIM. Pak to vychází na 5 GB/SIM za 375 Kč.
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod radim 15. 3. 2019 14:41

Kuk321 píše:Zavolal jsem na info VF ze chci pro rodinneho prislusnika neomezenko, bez dat prvni nabidka 450kc + 500mb , O2 ,TM to samy.

To jsem dostal, když jsem v lednu odcházel, za 300 Kč. Ale nevzal jsem to, protože bych to stejně nevyužil.
radim
Junior

Odeslat příspěvekod petyo 15. 3. 2019 15:14

Potvrzuji, taky jsem dostal při odchodu z Odepiš nabídku flat+500MB za 299,-Kč bez úvazku.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod KrylP 16. 3. 2019 15:10

Nejhorší je, že oni "omezenci" i když ví, že zneužívají firemní tarify, se tím ještě chlubí a ostatním dělají problémy.
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod gejzic 16. 3. 2019 15:30

Zkuste se podívat na tohle vlákno na tomto foru a nemusíte ztrácet čas nadáváním na české zloděje. Já mám zmiňovaný polský tarif také a užívám si svobody.
a2mobile roaming (v PL neomezený net)
gejzic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KrylP 16. 3. 2019 15:46

A kde je to vlákno? Chybí snad odkaz... A jinak zahraniční tarify mají dost omezení! na příkaz vedení EU.

Dodatek: Tak jsem se díval na podmínky při použití v ČR, zbytečně složité a po roce SIM stejně odstřihnou!
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod gejzic 16. 3. 2019 18:44

viewtopic.php?f=1964&t=1295134&p=12216252#p12216252

Ano,máte pravdu,že sim vám po 12-15 měsících skončí,ale za 90,-Kč/měs. rád jednou ročně pošlu svým přátelům SMS ,že mám nové číslo-stejně mi však volají na české.
gejzic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dockalacek 17. 3. 2019 10:51

Držte se, prosím, tématu retenčních nabídek. Díky.
Jsem propiskovej magor:-) Fantastic Four - já, Shitman, KineCZek a soap mactravish:-) Mám Eurocase 350W a nestydím se za to!:-) Chceš mít mysl veselou? Snídej housku s nutellou! Nepiji, nekouřím, jsem hebký, přítulný a v nouzi mě lze použít jako mop:-)
dockalacek
Moderátor

Odeslat příspěvekod Colomboa 19. 3. 2019 13:50

Jak jsem psal před dvěma lety:
Colomboa píše:Tak v pondělí jsem měl telefonát z retenčního oddělení, ale ani napodruhé jsem ho nezastihl. Takže až dnes se mi dovolali a nabídka je hnedle zajímavější...
Nejenže mi nabídli neomezené volání, SMSky a 500MB za 396, ale poté, co jsem řekl podrobnosti mé jiné nabídky, mi bylo nabídnuta ještě sleva 98,- Tak si to promýšlím... Flat s 500MB za 298,- vypadá dobře...

Teď po dvou letech, vlastně už 11. prosince minulého roku, mi napsali, že si mne váží a prodlouží smlouvu se všemi slevami o další dva roky. Bohužel za poslední dva roky mi narostla trochu spotřeba dat a 500MB už mi nestačí. Protože mám firemní nabídku na FLAT + 1,5 GB za 370,-, byl jsem ochoten za 1 GB navíc zaplatit o 50,- víc. Paní na retenčním, kam mne přepojili, hned souhlasila. Až mi to bylo podezřelé, že jsem se nemusel nijak dohadovat. Hodila mi na rozšiřující balíček (1GB - 50% slevu) a mám to za 347 - Flat a 1,5 GB.
Colomboa
Junior

Odeslat příspěvekod tttom 21. 3. 2019 09:01

milanBrno psal:
Ty jsi dobrej chudak (nekoho verejne pomlouvat) a hlavne lhar!
Me jsi v SZ psal, ze mas Neomezenku s 2,5GB za 450kc! A na to jsem psal, ze je dobra cena.

A realita:
Blbečku, v SZ jsem ti nic nepsal, to ty jsi reagoval pomocí SZ na můj příspěvek na fóru. Psal jsem v něm toto:
tttom píše:
Ahoj diskutéři,
chci se zeptat, kdy a jakým způsobem poptat operátory, když mi končí aktuální úvazek 5/2019. Má to háček v tom, že mám zaměstnanecký tarif pro 3 čísla, za který platím:
2 x 400,- flat + 500 MB (lze zvýšit na 2,5 GB za +50,-)
1 x 60,- volání v síti + 20 minut jinam.

Jestli sis z toho vydedukoval, že mám tarif s 2,5GB daty, tak seš slepej a blbej, což jsem ti do SZ taky psal :-D
tttom
Kolemjdoucí

Předchozí stránka