Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kuk321 24. 8. 2018 19:21

Ja mam od vf flat + 500mb bez tlaceni na pilu za 290kc, na cisle kde nepotrebuji data ( rodinny prislusnik), tak je to mozne.
Kuk321
Junior

Odeslat příspěvekod venaberyss 27. 8. 2018 20:16

Nezkoušel někdo za kolik se dá sehnat neomezené volání nebo alespoň sms bez dat ? Momentálně využívám ČD tarif a na data mám jinou simku, ale teď si píšu s kamarádkou, která si na mobil nemůže nic nainstalovat abychom komunikovali přes data.
venaberyss
Junior

Odeslat příspěvekod dockalacek 28. 8. 2018 17:46

Třeba mě někdo opraví, ale neomezenka bez dat už se poskytuje velice vzácně. V retenci se prý dá pořídit flat + 500MB za cca 300, když máte štěstí. Pokud se vám to zdá hodně a jde vám o komunikaci zadara jen mezi vámi dvěma, přestupte oba třeba k Emtéčku, kde za 4 kačky měsíčně si můžete ve vlastní síti psát a volat neomezeně. Totéž třeba GO Mobil. Záleží, jak blízká a dobrá kamarádka to je, nebo teprv bude. Pokud by mi na ní opravdu záleželo, klidně bych přešel ke stejnému operátorovi, aby mi mohla psát a volat zadarmo. Minimálně O2 a T-Mobile mají u většiny svých tarifů neomezenou komunikaci ve vlastní síti, záleží jen na tom, kolik za to budete chtít platit.
Athlon 200GE, Noctua NH-L9a Chromax, 2x8GB RAM DDR4 3000, Gigabyte B450-I, SSD Seagate Barracuda 120 500GB + SSD WD Blue 3D 500GB, Seasonic GX-550, Silverstone Sugo, 1x Noctua 140 mm (vpředu)
dockalacek
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karel.racek 30. 8. 2018 06:49

Dobrý den, má někdo slevu na rodinný tarif? Za pár měsíců budu řešit konec smlouvy na tři čísla a uvažuji o rodinném tarifu. Ale 1500 je docela dost.
karel.racek
Junior

Odeslat příspěvekod Premek1910 30. 8. 2018 20:51

Ahoj, má někdo přímé číslo na retenční oddělení ? Díky
Premek1910
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KrylP 31. 8. 2018 06:27

Na retenční mají operátoři pokyn přepojovat podle hodnocení na telefonním účtu, nevěřím, že by někomu dali, jen tak číslo...
Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Samsung S21, Asus 8
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 6. 9. 2018 09:11

Pánové, dotaz.

Za chvíli bude mému členovi z rodiny končit tarif - jedná se o Red LTE Super (?) s 60 % slevou - teď už to nebude 60 %, ale dotyčný platí 499 Kč / měsíc. Flat + 4 GB dat, pokud by někdo nevěděl.

Je možné si v této situaci vyjednat lepší podmínky? Buďto stejné parametry za nižší cenu, nebo za stejnou cenu např. 10 GB dat (což mi přijde jednodušší varianta).

Díky :)
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hardy69 20. 9. 2018 16:59

josef314 píše:Tak tu nabídku za neomezené volaní sms a 500MB u vdf za 297,50Kč pri mesicnim plneni 249kc jsem už dostal pred 2 lety, takze jsem zas zadal po dvou letech, s tim ze vic dat a cena musi byt stejna bylo zadano pro pani operatorku ze specialniho oddeleni.

Dostal jsem tyto nabidky:

neomezene volani a sms a 4GB za 299kc

neomezene volani a sms a 8GB za 499kc + 1000 do zahranici na zonu 1 + SK

Tolik dat nepotrebuju, tak jsem vzal A.

Volano dnes, dnes prisel ekod na 24m a od ted je uz vidim v apce muj vdf.

Edit: opravil sem cenu.
Edit2: uprava volani do zahranici



Variantu B mi nedávno nabídli za 749, být to za 499 nepřemýšlím ani minutku....
Hardy69
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod DirtyKing 25. 9. 2018 10:58

Ne, není to hloupost. Standardní retenční nabídka. To, že ty nejsi schopen vyjednat sám něco lepšího automativky neznamená, že ostatní lžou.
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PataKa 9. 10. 2018 11:56

Mám nyní O2 tarif a už u nich nechci být.
Dostala jsem od kamarádky (zaměstnanec Vodafone) nabídku na její tarif, kde je tarif Naplno Red 10GB za 1077 Kč zkrácen na 50%. Takže měsíčně za 539 Kč.
Jinak je tarif stejný, jak je v jejich ceníku, smlouva také stejně dlouhá a byla by vedena normálně na moje jméno.

Mám do toho jít? Chci jen názor ostatních.
Dat tolik nepotřebuji, do zahraničí nevolám, ale za ty peníze jinou levnější nabídku nemám. O2 mi před koncem smlouvy nenabízí nic výhodnějšího a nevypadá to, že by se to nějak změnilo. Možná se zahájeným přenosem, ale nesázím na to.
PataKa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zivan 9. 10. 2018 12:20

A neni moznost 50% slevy i na ostatni tarify? Tedy i Red Naplno 5GB, kde nejsou ty minuty do zahranici.

Nepises, kolik toho provolas, kolik posles SMS a kolik vyuzijes dat. Kdybys provolal 10 minut mesicne, poslal 3 SMS a data nepouzival, tak je i tech 500Kc/mesic naprosty nesmysl :D
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod PataKa 9. 10. 2018 12:41

Prý není, jen tento.

Provolám dost, prodatuji okolo 3GB, SMS málo. Zahraničí nula.
Přemýšlím taky o Kaktusu (i když to sem nepatří), kdy kamarádka ho má půl roku a je fakt spokojená a náklady se jí snížili na volání. Jen nemůže tolik zase volat.
PataKa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lokomot1 9. 10. 2018 13:35

O2 nabídne možná i vhodnější tarif(teoreticky taky až 40-50% z ceny libovolného tarifu) ale až jim přistane má stole výpověď. Já bych dal tu výpověď, az zavolají z o2, řekl co mám za nabídku jinde a pak se rozhodl.

Jinak je ta nabídka podle mě OK.
Do kaktus se vyplatí jít, jen pokud má člověk čas a náladu pravidelně sledovat dobíječky, dokupovat balíčky atd. A výhodné je to převážně na ty data. Pokud třeba víc voláš, už nic, to výhodně není
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod .357 11. 10. 2018 17:56

Měl jsem flat s 500 MB za 298 Kč, jenže pak mi v práci vypli Wi-Fi a byl jsem v... Pokud máte v rodině někoho pod 26, tak není problém získat flat s 12 GB za 499 Kč. Je to tarif #jetovtobě. Já měl smlouvu, takže opět na dva roky...
.357
BAN MM.cz

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků