Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

O operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Redswift 10. 5. 2018 15:32

JayDeeSq píše:dufi0515
u emtéčka lze 100min+40sms+10GB za 563,-

Mohu požádat o link přímo na nabídku nebo jak se k ní dopracuju? Nemohu to tam najít.
Alcatel OT Easy, Nokia 3310, Siemens MT50, Siemens M65, SE K750i, SE K800i, Samsung Galaxy S, LG G2, LG G6
Redswift
Junior

Odeslat příspěvekod esquire 10. 5. 2018 19:05

esquire
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ivan Kvasnica 12. 5. 2018 01:08

Končí mi tarif #jetovtobě (10 GB, neomezené volání a SMS, sdílená data na druhé SIM) za 499 Kč a chtěl jsem jej obnovit i jako nestudent. V praxi neomezené volání a SMS nevyužiju a dat by mi stačilo klidně 5 GB, nechtěl jsem jít ale s cenou výš.

Zavolal jsem *77 a chtěl přepojit na retenční oddělení s tím, že se mi ceníková nabídka nelíbí a zvažuji odchod k T-Mobilu (https://www.t-mobile.cz/extra-data do 15.5. 10 GB dat + 100 minut + 100 SMS za 499 Kč).

Paní z retenčního mi nejdříve nabídla:
- 5 GB, neomezené volání a SMS za 550 Kč bez sdílené SIM
- 2,5 GB, neomezené volání a SMS za 525 Kč se sdílenou SIM

Ani jedna nabídka se mi moc nelíbila. Na to se vytasili s další nabídkou: 10 GB, neomezené volání a SMS do VF + 50 minut ostatní sítě, bez sdílených dat - 500,25 Kč.
Všechny nabídky s úvazkem na 2 roky.

Nechal jsem si den na rozmyšlenou, trochu o nabídce uvažoval. Nakonec jsem ji ale odmítnul, protože nechci řešit, do jaké sítě volám a navíc posílám SMS i do ostatních sítí. K tomu bych přišel o sdílená data a navíc úvazek, takže T-Mobile mi nabízí lepší služby za stejné peníze a bez nedůstojného vyjednávání.

Proto jsem podal žádost o přenos. Vodafone mě po 10 letech svou nabídkou opravdu zklamal.
Ivan Kvasnica
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stm01 12. 5. 2018 01:45

Tak nevím asi jsi náročný, ale já pro sebe mít možnost pořídit si JETOVTOBE za stávajících podmínek, tak bych byl rád. Já ten tarif platím dceři a na dnešní dobu je 10GB + Flat na volání a SMS docela dobré. Aspoň mi nabídli těch 5GB + Flat, ale stále lepší než ten přecházející tarif s 1.5GB dat. ;-)
Xiaomi MiMix 256GB, Asus EEE Pad Slider

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Junior

Odeslat příspěvekod Ivan Kvasnica 12. 5. 2018 12:39

stm01: Oni mi ale jetovtobě nenabídli. Nabídli pouze neomezeně do Vodafonu + 50 minut + už bych nemohl používat sdílená data na druhé SIM.
Ivan Kvasnica
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stm01 12. 5. 2018 22:15

Vycházel jsem z toho, že co mám zkušenost, tak Vodafone většinou lidem prodlužuje tu jejich zvýhodněnou nabídku a tím pádem ti to prodloužili pokud splňuješ tu podmínku 26 let, ale ty jsi to chtěl za jiné peníze. Mate mě ta zmínka že jsi volal na infolinku. Nevím přesně jak to probíhá s prodloužením u toho to tarifu jelikož to dceři platím zatím necelý rok. Pokud jsem to špatně pochopil tak se omlouvám. ;-)

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Junior

Odeslat příspěvekod Ivan Kvasnica 13. 5. 2018 11:38

Já právě už nesplňuju podmínku, že musím být student (nestačí být do 26 let). Chtěl jsem ale nadále využívat stejný tarif jetovtobě za stejnou cenu (499 Kč) jako doposud.

Podle mě není ten tarif žádný zázrak - v Dánsku jsem měl za stejné peníze 20 GB, Spotify zdarma a EU roaming dávno před regulací, samozřejmě byl pro všechny, nejenom studenty ;)
Ivan Kvasnica
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stm01 14. 5. 2018 08:20

Nemáš už platnou kartu ISIC? Protože ikdyž už nejsi student ale karta je ještě platná, tak to Vodafonu stačí ne? Mám pocit, že karta ISIC je na rok a tím pádem, ikdyž člověk přestane studovat, tak karta by měla platit do konce jejího období.

stm01
Junior

Odeslat příspěvekod Charlie77 14. 5. 2018 11:21

Tak včera jsem zavolal na *77, můj tarif a chtěl mluvit s operátorem. Řekl jsem, že jsem dostal lepší nabídku od konkurence a že přemýšlím o odchodu, pokud by nabídku nedokázali srovnat. Aktuálně jsem měl končící flat + 1,5GB za 524,- a řekl jsem, že jsem dostal nabídku s 5GB za cca podobnou cenu. (Chtěl jsem ten flat + 5GB za 553,- jako tady dostalo dost lidí.)

- Nejdřív přišla nabídka za něco přes 700,- kde bych měl flat + 5GB + 60GB na noťas nebo tak něco (popravdě jsem tu nabídku moc neposlouchal, protože mě cena odradila)
- Řekl jsem, že nechci další internet, mám doma wifi a že nabídka byla kolem 550,-. Na to reakce - flat + 4GB za 553,-. No snažil jsem se dostat ještě ten 1GB navíc, s tím, že kamarád dostal úplně stejný tarif za 553,- ale s 5GB, ale operátorka říkala, že takový vůbec nemají a byla v tom celkem neústupná. Nakonec jsem tedy nabídku vzal, protože i ty 4GB mi budou stačit. Přijde mi to ale zvláštní, že někdo jiný dostane 5GB za stejnou cenu a mně nabídnou jen 4GB s tím, že nabídka s 5GB neexistuje.
Apple iPhone 5S 16GB White
Citroën C3 1.4i SX
Charlie77
Junior

Odeslat příspěvekod stm01 14. 5. 2018 23:27

Já si myslím, že na *77 ti nenabídnou to co nabídli mě a ostatním. To by jsi musel požádat o přepojení na retenční a o tom nepíšeš. Dneska je to opravdu běžná nabídka z retenčního 5GB + Flat.

stm01
Junior

Odeslat příspěvekod 0055 17. 5. 2018 09:55

V tom vodafonu se asi zblaznili, mam tri mesice do konce zavazku a volali mne podle nich s vynikajici nabidkou. Nyni mam za cca 330kc neomezene volani a 500MB dat, a pry mne to navysi na 1,5GB. Rikal jsem si ze by se nekde pohnuly ledy??? No nepohnuly :'( :'( :'( Pry za petikilo mesicne a se zavazkem na dalsi dva roky.

To si jako ze opravdu mysli ze rezidentni zakaznici jsou nesvepravni ???
0055
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pataul 17. 5. 2018 17:23

Zkoušel to již někdo, i když do konce závazku měl ještě dlouho?
pataul
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stm01 18. 5. 2018 08:34

Jak jsem psal výše, já měl do konce závazku 10 měsíců a byl jsem ochoten zaplati i penále. Dělalo mi to asi 1400kč. Je pravda, že jsem nikam nevolal a na pobočce rovnou sepsal výpověď a sami zavolali, optali se a nabídli. ;-)

stm01
Junior

Odeslat příspěvekod pataul 20. 5. 2018 00:55

A jak je to s tou slevou na telefon? Nevěřím, že prostě lidi dostanou jen tak 3000 slevu na jakýkoliv telefon bez podmínek :D
pataul
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bufalobil 20. 5. 2018 11:27

Ja resil flat plus 1.5 dat za 524kc koncil mi zavazek. Nabídli mi to znovu plus 3000 kc na telefon tak jsem to vzal. Telefon jsem koupil A5 2017 pro dceru a vyuzil jsem 3000 slevu a 2000 cash back takze byl za 4 litry slušný. Můžeš ty prachy pouzit na jakykoli z jejich nabidky.
bufalobil
Junior

Předchozí stránka