Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod shotik 21. 6. 2017 07:39

Dnes volali přítelkyni z retencí. Zažádala si na pobočce o CVOP a prý do dvou dnů budou volat. No bez větších problémů dostala flat s 1,5GB za 397,- a závazkem, což jí i tak vyhovuje.
shotik
Junior

Odeslat příspěvekod JosephD 22. 6. 2017 12:36

Tak to nechápu. Mám flat + 1,5GB za 524 Kč. Za týden mi vyprší závazek, a proto jsem psal do Vodafone, jestli mi můžou nabídnout něco lepšího. Dostal jsem pouze možnost prodloužení, flat + 1GB za 498 Kč (+3000 prémie na telefon) nebo flat + 0,5GB za 449 Kč (+3000 na telefon). Vždy jsem platil včas, internet 1,5GB jsem využil snad jen jeden měsíc, většinou se dostanu sotva na 0,5GB.
JosephD
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smells 22. 6. 2017 19:33

JosephD klasickej špatnej postup vyjednávání.
Neraduj se ze světla na konci tunelu.S největší pravděpodobností se jedná o protijedoucí vlak.
Smells
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 22. 6. 2017 20:10

proto jsem psal do Vodafone

Vis, jak je to prislovi 'Lina huba, hole nestesti'?
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod JosephD 23. 6. 2017 01:38

ze.us píše:
proto jsem psal do Vodafone

Vis, jak je to prislovi 'Lina huba, hole nestesti'?


Upresnim. Posilal jsem dotaz pres kontaktni formular, prisla odpoved, ze me budou kontaktovat do 2 dnu. Dneska volal pan z retence, takze jsme spolu mluvili telefonicky.

-- 23. 6. 2017 02:41 --

Smells píše:JosephD klasickej špatnej postup vyjednávání.


Bylo mi proti srsti podat rovnou vypoved a pozadat o CVOP. Ale v nasi bananove republice to asi jinak nejde.
JosephD
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puschpull 23. 6. 2017 06:29

Cílem je, podle mě, abys zaplatil víc. Je jim "skoro jedno" jakou službu dostaneš, ale musíš víc platit. Pokud někdo 10 roků poctivě platí 7 stovek za flat a 500 MB tak mu nedají to samé za 350 kč. Pokud ale někdo platí 350 za 100 minut a 500 MB a chtěl by slevu tak mu nabídnou flat + 1,5 GB za 400 kč. A na zákazníkovi vydělali 50 kč měsíčně.
Ne přesně ale takto nějak ve zkratce to na mě působí ...
Audio Card: Asus Xonar Essence STX | PC Speakers: Audioengine A2 | Beyerdynamic DT 990 | Xavian XN 270 | DPA 380 SE MkII | PP01SE | Denon DCD-2560 | Cowon Plenue D | Echobox Nomad N1 | T-Peos Altone200
puschpull
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod riki 23. 6. 2017 10:38

Né vždy je to pravda...měl jsem Mbank mini,po zdražení 347,- a teď mám za 292,- v podstatě to samé,ale trošku méně minut(o 50) ale víc dat(o 200) ,a to psali,že cenu nemůžou udržet a zdražili to :D tak je to asi kus od kusu :)
Nikdy není tak špatně,aby nemohlo být ještě hůř.
riki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shotik 23. 6. 2017 10:47

My jsme taky šli na levnější variantu za víc .
Bylo 100minut fer, 250sms (myslím) a 250MB net za cca 400kč
ted flat s 1,5GB za necelé 400kč
shotik
Junior

Odeslat příspěvekod aCIDfire7 25. 6. 2017 22:44

Zkoušel jste někdo usmlouvat cenu u Red LTE 5GB+2GB, který je normálně za 777 Kč? Co se dat týče, asi nejzajímavější tarif cena/výkon. Měl jsem flat tarif RedLTE, přikupoval jsem stejně data k původním 1.5GB.
aCIDfire7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod smoldak 26. 6. 2017 19:03

Já mám původní flat s 1,5 GB za 524 Kč, který mi za 4 měsíce končí. Zkoušel jsem je ukecat, aby mi za pětikilo dali i ten nový tarif Na plno a odpálkovala mě, že na něj retence nedávají.

Jestli mi ke konci platnosti smlouvy nedají slevu, tak půjdu raději k O2, kde je sice o 1GB méně dat, ale zase nezapočítávají Spotify do FUP. A Spotify je u mě významný žrout dat.
smoldak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dj.kure 26. 6. 2017 20:37

Otázka je, jak dlouho ještě Spotify budou podporovat... aby to na konci měsíce neustříhli a měl jsi smůlu. Každopádně pod O2 bych už nešel. Nejhorší síť v ČR (technologicky nejzaostalejší). Vodafone co se týče dat je jednička. Pak určitě T-Mobile a nakonec O2 nouzovka.
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavel..98 27. 6. 2017 19:18

Taky se musím podělit.Minuly týden odeslána výpověď dnes volala slečna z retenčního s nabídkou neomezené volání a SMS 1,5giga internetu za 398,- s dvouletým úvazkem a prý moc jiného mi nabídnout nemůže vzal jsem to nic lepšího stejně momentálně není
pavel..98
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod guiz 27. 6. 2017 23:01

smoldak píše:Já mám původní flat s 1,5 GB za 524 Kč, který mi za 4 měsíce končí. Zkoušel jsem je ukecat, aby mi za pětikilo dali i ten nový tarif Na plno a odpálkovala mě, že na něj retence nedávají.

Jestli mi ke konci platnosti smlouvy nedají slevu, tak půjdu raději k O2, kde je sice o 1GB méně dat, ale zase nezapočítávají Spotify do FUP. A Spotify je u mě významný žrout dat.


Na stránkách O2 se píše u Spotify: Jen s vybranými tarify od O2 navíc nečerpá data až do 31. 5. 2018
Moderátor fóra MobilMania.cz
Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puschpull 28. 6. 2017 08:26

dj.kure píše:Otázka je, jak dlouho ještě Spotify budou podporovat... aby to na konci měsíce neustříhli a měl jsi smůlu. Každopádně pod O2 bych už nešel. Nejhorší síť v ČR (technologicky nejzaostalejší). Vodafone co se týče dat je jednička. Pak určitě T-Mobile a nakonec O2 nouzovka.

Souhlas. Podle jednání, které jsem s O2 zažil, když jsme nadobro rušili před cca 1 rokem pevnou linku, tak jsem rád, že s nimi již nemám nic společného. Hroznej podnik!
Audio Card: Asus Xonar Essence STX | PC Speakers: Audioengine A2 | Beyerdynamic DT 990 | Xavian XN 270 | DPA 380 SE MkII | PP01SE | Denon DCD-2560 | Cowon Plenue D | Echobox Nomad N1 | T-Peos Altone200
puschpull
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anik 30. 6. 2017 13:36

máma měla původně před několika lety velký tarif od Mbank za 600,- , poté se mi to podařilo snížit za 452,- (neomezené volaní, SMS a 500mb dat). Nyní končila smlouva, podala výpověď, po předložení nabídky od T-mobile (pod firmou 5000 minut a neomezené SMS za 290,- ) bylo nabídnut tarif neomézené volaní a SMS a 500mb dat za 298,- v což jsem nedoufala a byla připravena na přenos. takže i z vysokého tarifu se lze dostat níže a určitě opět záleží na "koho" narazíte.
Samsung Galaxy S23
Anik
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků