Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Zdenco90 20. 2. 2017 21:54

Zdravím řeším přechod tarifů od vodafone. Teď mám 50min 50sms a 1.5gb dat za 308kc. Zkoušel jsem různé figle ale prostě Vodafone nedovede už tenhle pro mě velice výhodný tarif prodloužit. U T-Mobile mě nabídli za 388 Kč SIM na data 3gb a druhou SIM na volání 50min. Nenabídli vám někdo něco lepšího? Jde mi hlavně o data diky. Něco do 400 Kč ...
Zdenco90
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zivan 21. 2. 2017 01:01

Nedela nekdo v okoli v nejake vetsi firme, tovarne, nemocnici, ktera ma smlouvu s Vodafonem? Zamestnanci maji casto moznost pro 5 dalsich lidi zajistit vyhodnejsi tarif. 50 minut a 50 SMS vychazi okolo 60Kc a 1,5GB za cca 140Kc.
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod stevt 21. 2. 2017 14:45

Vodafone má na webu 1.5 gb za 199 Kč (+1 gb na půl roku zdarma) s úvazkem na 2 roky. Pokud máte dual sim telefon, tak se dá koupit předplacenka s balíčkem neomezené volání Vodafone+100 min. ostatní sítě za 149 Kč (je to standartně pro studenty, ale píšou, že i pro stávající zákazníky s již některou z karet Vodafone).
Takže 1,5 gb+neomezené volání Vodafone+100 min ostatní sítě za 349,- celkem na 2 sim. Jsem momentálně dlouhodobě v cizině, vracím se na čas do ČR a nic jiného mě v té současné bídě u nás bez možnosti smlouvání nenapadá :-)

Zdenco90 píše:Zdravím řeším přechod tarifů od vodafone. Teď mám 50min 50sms a 1.5gb dat za 308kc. Zkoušel jsem různé figle ale prostě Vodafone nedovede už tenhle pro mě velice výhodný tarif prodloužit. U T-Mobile mě nabídli za 388 Kč SIM na data 3gb a druhou SIM na volání 50min. Nenabídli vám někdo něco lepšího? Jde mi hlavně o data diky. Něco do 400 Kč ...
stevt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Black Sabbath 22. 2. 2017 14:54

Cajky píše:Mělo by to jít. Na vánoce jsem dostal neomezený +1.5GB za 397,-
Řešil jsem přechod, měl jsem nabídku od Tmobile, řekl jsem mu jakou a on mi automaticky dal tohle.

Děkuji moc!
Black Sabbath
Junior

Odeslat příspěvekod mersa 22. 2. 2017 22:22

No nevím, mě u Vodafonu zklamali, končí mi po 2 letech smlouva, mám flat za 528,- a dostal jsem nabídku od T-Mobile o 100,- levněji, chtěl jsem ji z Vodafonu dorovnat, ale nechtěli ani slyšet. Co se dá dělat, odejdu tedy ke konkurenci i se všemi rodinnými čísly. Jelikož Vodafone nechce 100,-/měsíc slevit, přijde za 2 roky o mých 12.000,-, které bych u nich utratil+další útratu z dalších předplacených karet, které v rodině máme. Snad si naší útraty budou vážit u nového operátora, škoda byl jsem u nich, celou dobu, co přišli na český trh, přitom jsou schopní dát flat i za 396,-, stačí si pročíst toto fórum....tomu říkám odměna za "věrnost"
mersa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod osobne2 23. 2. 2017 03:01

Se musim smat, zes to jeste nepochopil, uz to tu bylo nekolikrat receno, nabizeji takove ceny, abys platil vic nez dosud, klidne ti za to daji vic minut a dat vyhodneji, ale nesmis pak platit mene nez dosud. Musis prejit na co nejlevnejsi tarif, zaplatit par nizkych mesicnich pausalu a teprve pak pozadat o prenos cisla a cekat na retencni nabidku.
osobne2
Junior

Odeslat příspěvekod mersa 23. 2. 2017 05:13

Tomu, co píšeš rozumím, ale nechápu tu jejich logiku. Než dostat od klienta o 100,- méně a udržet si ho, to raději nic... Proč bych dělal takové "čachry" se změnou tarifů, když nemají zájem a existuje jednoduché řešení - odchod k jinému operátorovi, kde jsou podmínky lepší.
mersa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod karlovarak 23. 2. 2017 07:19

Bohužel vodafone to nyní takto praktikuje. Několikrát jsme s nimi telefonoval a cesta dohody není asi pro ně důležitá. Přesto že se považuji za extrémně pohodlného a líného dělat změny a radikální už tuplem tak jsem zvolil odchod. V mém případě jsem doufal v nabídku T-mobile, ale nejlépe dopadlo O2. Nu což vyzkoušíme a uvidíme.
Já jsme opravdu zklamán zvláště pokud očekávají novou tarifovou válku.
karlovarak
Junior

Odeslat příspěvekod Anik 23. 2. 2017 07:28

Také jsem takové logice věřila, ale asi to není úplně vždy. Chtěla jsem více dat,resp. dorovnat (vylepšit) nabídku od TM - tarif pro mladé s 11GB dat a nebyli schopni, ani se nesnazila, že by to nějak splácala (stačilo by 3-4GB) Nyní platím 300,-, nabídk od TM 561,-, takze skoro o 300Kc více, nechali mě jít. :-)
Samsung Galaxy S23
Anik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 23. 2. 2017 08:43

Vodafone a celé retenční odd. je poslední dobou hodně mimo. Na 99% záleží na koho se dovoláš, protože mě to evokuje, že těch 397,- (a podobné sumy) někdo dá a jiný snad ani nemůže. Já to slyšel asi 2x na oné lince "né, takový tarif neexistuje", "né, tohle bylo před rokem a už to není". Přitom vy to tady střílíte od boku pořád.

Celé odd. je placeno provizemi za udržení zákazníka. Neříkám, že by měl těch 397,- dostat každý, co to zmíní. To ne. Ale pokud se k někomu dovolám a on mi nabídne 100 minut a 50MB internetu za 229 Kč, tak se sám vlastně připravuje o svoje prémie. Jistě klesne v ratingu, jistě může za ten den chytit někoho dalšího, který bude také rušit 3-4 čísla. Jak to pak vysvětlí na meetingu svému nadřízenému?

Stačilo by to vyřešit jinak. Zrušit retenční odd. a na tónovou volbu by tam dali 3 možnosti. "Dobrý den, vítá Vás Vodafon.... Chcete tento tarif, zmáčkněte jedničku, chcete tento, tak dvojku.....).
To by nám usnadnilo spoustu potíží.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dj.kure 23. 2. 2017 13:02

Já jsem se snažil získat ten jejich neomezený tarif s 10GB dat, ale vůbec se nedali přemluvit.

Takže jsem práskl do bot a využil nabídky T-Mobilu "S námi pro mladé", kde je za necelých šest stovek 11GB dat, neomezené SMS do všech sítí, neomezené voláni do TMO a 120 minut zbytek sítí.

Jako benefit funkční VoLTE a VoWiFi s iPhonem.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vaso00 23. 2. 2017 13:44

Já jsem opravdu zvědav, co udělá s nabídkou datum 15.6.2017.
Když jsem si před rokem "vynutil" neomezený tarif s 1,5 GB za 450,- nebral jsem to jako něco extra. Koukám však, že nyní by to někteří brali.
Já osobně čekám na čtvrtého operátora (tam bych odešel už jen z pocitu vzdoru proti stávajícímu kartelu) nebo na nějakou cenovou revoluci (naštěstí byl Mládek poslán do pryč, to by byla revoluce opačným směrem)...
Vaso00
Junior

Odeslat příspěvekod Reposado 28. 2. 2017 20:47

Ja dnes pro manzelku na retencnim smart 250 za 270 kc bez zavazku, doposud mela za 250 kc asi 60 min, 200 sms bez dat,cca 10 let u VF, treba to nekomu pomuze.
Reposado
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Clony 1. 3. 2017 11:40

Bez zavazku? To je hodne pekny. Me ted bude koncit jedno cislo s mbank za 300 a nechci ho davat na zavazek dokud neuvidim co vymysli po pulce roku s roamingem a pripadne se zmenama cen tarifu. Co mela za tarif do ted, za kolik a co jsi jim rekl?
Clony
Junior

Odeslat příspěvekod Reposado 1. 3. 2017 14:08

Ano bez závazku, ještě jsem si to kontroloval, do teď měla nějaký retenční Fér tarif či co, nic moc jsem neříkal jen že nesouhlasím s převodem na tarif smart 100 + 200 sms za 500 Kč, nabídla mi to pak sama. Mně končí flat v červnu - 524 Kč, tak počkám co se bude dít.
Reposado
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků