Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod stubby 12. 10. 2016 08:22

no, nevím, zda info, že mám konkurenční nabídku pomáhá. Mě teda nepomohla. řekl jsem jim, jakou mám a nic. Možná byl problém, že jsem zmínil virtuálního operátora.
stubby
Junior

Odeslat příspěvekod jardaj1212 15. 10. 2016 19:59

Potvrzuji neomezenka s 500mb za 396,-
Nedal jsem to na dva roky ale jen na pul roku kdy mi mela koncit puvodni smlouva.
jardaj1212
Junior

Odeslat příspěvekod ZUMBAAT 25. 10. 2016 17:55

Ahoj,

chci jen data, 4 nebo 10GB, nemám žádný paušál u operátora, aktuálně u Kaktus a končící ERI-LTE

Když si objednám na úvazek skrze prodejnu 4GB za 249,- (standard na prodejnách, 499,- za 10GB..), mohu podat výpověď v rámci 30 dnů a zárověň se dostanu na retence? Když se dostanu a nedohodneme se, platí stále možnost 30 dnů bez podání důvodu, nebo tím, že uvedu jak je to na mne drahé, nějak poruším tu možnost výpovědi do 30 dnů?

Nebo v rámci 30 dnů to neřeší a ani nepřepojí...

Jde mi o cenu, na ERI natočím cca kolem 8-9bg za 198,- tze sem se rozmlsal :-\
Naposledy upravil ZUMBAAT dne 26. 10. 2016 08:38, celkově upraveno 1
ZUMBAAT
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikemiky 26. 10. 2016 08:34

Porid si ho pres web a daji ti 1gb navic a jsi na peti, coz si chtel, ono asi stejne nic jineho nedaji.....
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod ZUMBAAT 26. 10. 2016 08:43

Ahoj, chyba v textu, opraveno. 4GB (resp 5 na webu, to je jedno...) jde mi především o cenu, a o způsob vyjednání, zda se vejdu i s požadavkem na snížení do podmínek 30 dnů, nebo je to pak nějak ošetřeno, že když řeknu důvod, provedu "nátlak", zda už se s nahraným rozhovorem 30 denní záruka nevztahuje.

První měsíc platím samozřejmě.
ZUMBAAT
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod michal fcs 26. 10. 2016 08:52

Jen malý průzkum, kdo získal flat + 500 mb za 396 (popř.298,-) a kolik vás to stálo "úsilí"
michal fcs
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pokudos 26. 10. 2016 09:48

ZUMBAAT: Nezapomeň na to, že milý VF ti naúčtuje celý měsíční paušál i za jediný den účetního období... Takže budeš-li to rušit například 28. 11., ale účetní období budeš mít k 25., pak zaplatíš paušál od 25. 11. do 24. 12. celý. Nezáleží na tom, zdali budeš tarif reálně využívat pouze několik málo dní anebo celý měsíc.

Poměrové vyúčtování za skutečně využité dny počítají zbývající dva operátoři. VF je totálně protizákaznický...

Doporučuji ti nastavit při získávání tarifu správné účetní období. Současně nezapomeň na to, že aktivace chvilku trvá a stejně tak i zrušení... To dokonce déle...

A dále nezapomeň, že nabídku 30 dní můžeš využít jen jednou za rok na dané RČ. Samozřejmě můžeš využít 14 denní lhůtu přes eshop, a tu i opakovaně, i když se VF tváří, že tomu tak není. Velmi často všechno chtějí převádět na tu jejich 30denní záruku, přitom ji třeba vůbec nechceš využít.
pokudos
Junior

Odeslat příspěvekod ZUMBAAT 26. 10. 2016 10:24

pokudos: Ď za odpověď, ano s tím počítám. Ale na webu já 249,- za 5GB nedostanu, tze zbývá jedině prodejna a tím pádem 30dní :/

U webu do 14 dní si nejsem jist zda neplatí jen na balíček smlouva+SIM jako takový, se SIM nevyloupnutou. Nebo lze reklamovat i službu do 14 dní? Tzn ukončit paušál do 14 dní, po čerpání nějakých dat. A taky mám obavu abych se vůbec dostal ve 14 dnech na řadu, jak píšeš: "že aktivace chvilku trvá a stejně tak i zrušení... To dokonce déle..."
ZUMBAAT
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pokudos 26. 10. 2016 13:27

Samozřejmě lze zrušit do 14 dní i službu, pokud byla objednána a doručena na dálku. Jak jinak by sis ji jako zákazník vyzkoušel? Kouknutím na SIM to opravdu nezjistíš... :-D
Některé položky jsou z možnosti odstoupení od kupní smlouvy vyjmuty, například software, kterému porušíš pečeť.

Na druhou stranu poskytovatel služby může naúčtovat poměrnou část zkonzumované služby. Tedy může naúčtovat měsíční paušál, například. Měl by ale naúčtovat paušál jen za dny, kdy jsi je reálně využíval.

Zrušení podle mých zkušeností trvá tak 3–4 dny, aktivace zhruba 1–2 dny.
pokudos
Junior

Odeslat příspěvekod 2high 26. 10. 2016 13:51

Ahoj, dostal tu nekdo nejakou lepsi nabidku na rodinny tarif od vdf. Nejde mi o cenu, ale o data. Z retence mi pani nabidla 1Gb dat navic za 99kc. Nic vic pry nemuze. Nebyla ochotna vubec smlouvat. Vzal bych ho se 3Gb dat za tu cenu, ale nechtela o tom vubec slyset a byla mi ochotna vygenerovat kody k odchodu.
2high
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod michalreznar 26. 10. 2016 14:03

Přechod z nulového tarifu na tarif se smlouvou: Vodafone RED LTE za 524 Kč (klasika) + sleva 3.000 Kč na jakýkoliv mobil.
michalreznar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anik 26. 10. 2016 15:12

michal fcs: mam neomezene volani, sms a 500MB dat za 298,- cca pul roku, volala jsem si o cislo na prenos, s tim, ze mam moznost od T-mobile (pres zamestnavatele) za 300,- bez dat, nabidla mi hned toto. Takze defakto bez prace.. :-)
Samsung Galaxy S23
Anik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikemiky 26. 10. 2016 20:16

2high píše:Ahoj, dostal tu nekdo nejakou lepsi nabidku na rodinny tarif od vdf. Nejde mi o cenu, ale o data. Z retence mi pani nabidla 1Gb dat navic za 99kc. Nic vic pry nemuze. Nebyla ochotna vubec smlouvat. Vzal bych ho se 3Gb dat za tu cenu, ale nechtela o tom vubec slyset a byla mi ochotna vygenerovat kody k odchodu.

Ja mam se trema gigama za stejnou cenu 1499 na smlouvu, Plus 3000 sleva na mobil a internet bez dratu nizsi rychlost 4/2 abych ho mel gratis,modem.jsem mel svuj. Vse klasika jen mam ten giga navic,dala mi ho pri objednani prakticky jak jsem se zeptal,chtel jsem teda dva,ale to nedala,ale bral jsem ten jeden hned.
Zjistil jsem ,ze nejvic dat mi proudi v praci a tak jsem si tam dal ten internet bez dratu tam a ty tri giga nam staci,mame to pro dva,dalsi dva nepotrebuji.
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod Igoreso1 31. 10. 2016 18:11

Ahoj,
Dá se u Vodafone sehnat něco v této podobě?

neomezené volání a sms + 1,5GB a více netu
100minut 100sms + 1,5GB a více netu

zatím jsem narazil jen ne tarif
JE to v tobe: neomezenka + 10GB za 499kč (dle podmínek snad ani nejde získat)
Vodafone inkarta: 70minut a nebo 240sms + 1,5GB -388kč (získat lze)
Vodafone inkarta: 70minut a nebo 240sms + 4GB -478kč (získat lze)

Jenže provolám 100minut v pohode a k tomu 50-100SMS :(
Internet bych chtel ideálně 3-4GB a platit do 500kč mesíčně
Igoreso1
Junior

Odeslat příspěvekod Rafter 3. 11. 2016 07:51

Igoreso1:
Da se celkem bezne sehnat neomezenka s 500MB za 298kc- + dokup dalsich 1GB za 100kc, takze do 500kc by bylo 2,5GB.
Pokud nevadi dalsi SIMka, davaji bez reci 4GB za 259kc
Samozrejme jako retence s dvouletou smlouvou.
Rafter
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků