Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Morx 3. 9. 2010 08:52

Tak připojím zkušenost. Přítelkyně po 8 nebo 9 letech u T-M chtěla snížit paušál, číslo chce jen na příjem, protože je v Rodině, a příbuzní ji tam volají. Překvapilo mě, že ani v rámci retence není T-M schopen nabídnout nulový paušál. Nabídli jí 50% slevu na libovolný tarif a pokud by ji chtěla na Bav se s MÝCH 5, které má teď, musela by se upsat na 2 roky a ne jen na 1... Vyhrála to předplacenka.
Morx
Junior

Odeslat příspěvekod Snekac 3. 9. 2010 14:37

Těžko se bude nabízet paušál který není...
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Morx 3. 9. 2010 20:16

Jsem zvyklý, že O2 i Vodafone jsou schopní nabídnout třeba starší již nenabízené paušály. Například partnerská karta byla svého času za 0, pak za 20. Navíc mají možnost dát retenční slevu až 100% z ceny paušálu, mohli použít třeba něco M2M, co má nevýhodné ceny a dát na to 100% slevu. Fascinuje mě jen, že nejsou schopni takovou nabídku udělat.
Morx
Junior

Odeslat příspěvekod T.E.CH 6. 9. 2010 20:00

No já se nedivím.Nabídka musí bejt taková, aby systém to dokázal posleze nafakturovat.Vždyť to není sranda, obsluhovat 4 mega zákazníků...jo na příjem je předplacenka.
T.E.CH
Junior

Odeslat příspěvekod mytrix 10. 9. 2010 13:50

Netusi nekdo jestli lze retenci uplatnit i v pripade, ze bych "konvertoval" na pravnickou osobu? Jde mi totiz o to, ze jsem u TM jiz vice jak 12 let jako fyzicka osoba nepodnikatel. Nicmene nyni mam nove zalozenou firmu a telefon budu mit pod ni. Tak jestli ma vubec vyznam to resit :)
mytrix
Junior

Odeslat příspěvekod T.E.CH 15. 9. 2010 08:52

Oprava, spletl jsem si to s fyzickou....pokud to předěláš na s.r.o , tak nevím.Volej 4603, možná lepší na prodejnu.
T.E.CH
Junior

Odeslat příspěvekod malda 16. 9. 2010 08:35

Tak mám dnešní čerstvou zkušenost, v současné době mám tarif Přátelé v síti, volal jsem na infolinku s tím, že chci prodloužit a že chci nějakou nabídku, představoval jsem si Přátelé 500 za současných 300Kč, to mi nabídnuto nebylo, byl mi nabídnut úvazek na 2 roky s tarifem přátelé 300 +50minut a 50sms do všech sítí po dobu úvazku, což si myslím že je celkem pěkná nabídka, nemá ještě někdo zkušenosti s nějakou nabídkou k tarifům Přátelé?
malda
Junior

Odeslat příspěvekod Millhaus 16. 9. 2010 17:59

zdravim,tak na pratele za 300,-jsem moji mamce zaridil retenci 100minut po dobu uvazku.a ja opet dostal 50%slevu na jakykoliv tarif po dobu uvazku+internet standard v mobilu taky za 50% po dobu uvazku to jde ne?
sunny side up
Millhaus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malda 19. 9. 2010 18:24

to je pěkný.. zítra mi budou volat, tak zkusím jestli dá ještě více minut, ale jinak by mi ta moje nabídka celkem vyhovovala :)
malda
Junior

Odeslat příspěvekod misaan 23. 9. 2010 15:10

Koncil mi tarif Bav se. Jako retenci mi nabidla 100sms navic. Odmitl jsem a nabidla mi tarif KREDIT 500 HIT s 50% slevou na dobu uvazku.
misaan
Junior

Odeslat příspěvekod SuSEr 23. 9. 2010 16:24

Jen takovy vykrik do tmy, kdyz tady tak pekne bezi debata o retencich ... jaka je podle vas sance zopakovat u TM retenci 50% sleva na jakykoli tarif? U TMCZ 10 let, faktury za posledni dva roky - prvni rok 450Kc, druhy 220Kc, obcas exces, platebni moralka ok. Mam se pripravit na prechod jinam?
Cowon iAudio 10
Jays j-jays --> Klipsch Image S3 --> Etymotic Research hf2
SuSEr
Junior

Odeslat příspěvekod wendy 24. 9. 2010 06:14

Po dvou letech u T-Mobile s útratou cca 1000 Kč měsíčně jsem na retenčním dostal 8000 korun slevu na dotovaný telefon - iPhone 4 za 3499 nebo Galaxy S za 499. Vzal jsem Galaxy kvůli nedostupnosti iPhone.
Hyundai i30cw Comfort 1.6 CVVT z Ulsanu od 13.3.2010

Check my www:-)
wendy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 6. 10. 2010 12:05

Tak to je slušné,dneska jsem volal do TMO lvůli jedné chybě ve vyučtování, což bylo vyřešené za 5minut a hned mě paní řešila, esli nebudu prodlužovat + telefón.Tak jsem řekl že ano,ale že chci všechno za půlku, jak minule...že prý to nejde.:-) No tak já že půjdu jinam....tak přišlo na řadu retenční. :-) Až se domluvím vše napíši...
T.E.CH
Junior

Odeslat příspěvekod jamaica 6. 10. 2010 13:12

Je šance z TM vymáčknout slevu 50% na jakýkoliv tarif když k nim přejdu od Vodafonu?A daji to bez závazku?Popřípadě se závazkem daji k tomu ještě 50% slevu na telefon?
jamaica

Odeslat příspěvekod T.E.CH 6. 10. 2010 16:11

To si nemyslím, cenu founu ti daj viz stránky TMO -nový zákazník a co se týče tarifu, tam by se asi domluvit dalo.Chce to vychytat nějakou akci...50% dávají jen když chceš odejít.Takže pokud ti vyhovuje nějakej současnej tarif, přejdi k TMO na dobu neurčitou a pak chtěj odejít a to ti určo něco nabídnou.
T.E.CH
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků