Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod papun 25. 3. 2018 15:31

Dneska jsem řešil končící smlouvy: moje a manželky.

1. nabídka prodejny: neomezené t-mobile volání, neomezené sms všude, 50 minut do ostatních sítí, 50MB, 439,-
2. volání všude zdarma, sms 1,5 Kč, 500MB - 499,-
3. volání i smsm všude zdarma, 500MB - 629,-

Následně jsem oběšel konkurenci, která je ve stejném nákupáku. Tam mi nabídli neomezené sms i volání a 500MB za cca 500,- +- nějaké koruny mezi O2 a Vodafone

Tak jsem šel zpět do T-mobile s protinabídkou. A tam mě poslali do háje, že oni nic jiného neumí a ajestli chci víc, tak ať si to řeším přes infolinku. (Mluvil jsem s vedoucím prodejny). Což mě značně naštvalo. Protože takto můžou rovnou kamené prodjeny zavřít a a zaměstnat plný barák operátoru na call centrum.

Na telefon po mých stížnostech mi udělali nabídku na 449,- za neomezené SMS a volání a 500MB. Nechal jsem si nějaký čas a mezitím volal do O2 s tím, že mám výše uvedenou nabídku a nabídli mi bez mrknutí 424 za to samé + lepší slevy ny nový telefon.

Ttoto jsem oznámil borcovi z tmobilu, ale ten mi řekl, že nic už neumí a že to předá retenci. tak jsem zvědav s čím přijdou.

Ale u t-mobile jsem asi 15 let a už mě sakra nebaví se každé 2 roky doprošovat.
papun
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lebka75 25. 3. 2018 18:50

to teda není vůbec žádná sláva, všechno v podstatě běžné ceny ... Podat výpověď a uvidíš. Nic horšího už nenabídnou, nemáš co ztratit
lebka75
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod imaster 25. 3. 2018 18:58

Počkej až se Ti ozve retenční. Já už to poslední 3 smlouvy ani jinak neřeším. Na prodejně Ti můžou nabídnout max 10% dolů z ceníkových cen. Takže zavolám na info a rovnou požádám, ať mě předají na retenční, většinou se ozvou do druhého dne. Před pár týdny jsem prodlužoval smlouvu, vyhandloval jsem si 10GB , 100 min a 100 sms za 299 kč.
imaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papun 25. 3. 2018 19:19

Mě osobně by tak vyhovovalo neomezené sms a volání v tmobile, volné sms všude, případně balíček na nějakých 100 SMS a balíček 50 minut na jiné sítě. Data neřeším vůbec.

Uvidíme co bude. Každopádně určitou výhodu mám v tom, že se jedná rovnou o dvě smlouvy. Takže by se mohli nakonec víc snažit.

Ale stejně my tento systém je silně proti srsti. Doprošování a odstupování a vracení se.
papun
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod imaster 25. 3. 2018 19:32

Taky se mi to moc nelíbí, že jsme tady jako na perském trhu... Mám u T-Mobilu celkem dobrou vyjednávací pozici, mám ještě pevný internet a další paušál od syna, jsem u nich od dob Paegasu pořád s jedním původním číslem. Tak mě retenční většinou vyhoví v tom, co si tak jako představuji, ale nemusí to tak být vždy, že.
imaster
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Ronni4077 26. 3. 2018 09:29

Na retencnim mi udělali cenu a chci se zeptat, jestli k těmto nabídkám dávají slevu na telefony. (Neomezenka +10gb za 599)
Ronni4077
Junior

Odeslat příspěvekod imaster 26. 3. 2018 09:40

Myslím že nedávají, to by jsme chtěli asi moc.
imaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ronni4077 26. 3. 2018 10:06

To je fakt, docela by mě to zajímalo, Pac cena galaxy s8 je fakt moc hezká. :-)
Ronni4077
Junior

Odeslat příspěvekod papun 28. 3. 2018 19:48

Tak a je hotovo. Jsem v podstatě na svém jako předtím

Dostal jsem za 289,- neomezené volání v síti, SMS neomezené kamkoliv, 50 minut jinam a 50MB dat.
papun
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bubakkaja 28. 3. 2018 20:10

Já dostal neomezené volání všude,neomezené sms všude a 1,5gb dat za 399.Když uberu smsky tak budu platit 299 a 1 sms vyjde na 1,50
bubakkaja
Junior

Odeslat příspěvekod dlaha1 6. 4. 2018 18:16

I já se podělím. Doteď jsem měl předplacený Twist a chtěl jsem hlavně data. Volal jsem na infolinku, co mi mohou nabídnout. Oháněl jsem se zaměstnaneckým tarifem, který mám možnost vzít si v práci. Dostal jsem jen ceníkové nabídky, nic extra.

Požádal jsem tedy o přenesení čísla. Když mi po 4 dnech neposlali ČVOP, tak jsem volal operátorovi. Zeptali se mě, jestli bych zůstal u T-Mobile, pokud by mi udělali cenu a hned mi nabídli za 299Kč 10GB dat, 100 minut a 100 SMS. Což je přesně to, co jsem od nich už původně chtěl. Čili spokojenost :)
dlaha1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pokudos 16. 4. 2018 00:18

Zdravím Vás, pánové (a dámy).

Má někdo z Vás zkušenost s retenčními nabídkami vyšších tarifů, například Mobil XL a Mobil XXL? Řekněme, že mám chuť přenést číslo od jiného operátora (momentálně bez závazku) k TMCZ na jeden z výše uvedených tarifů, ovšem i zde by to bylo na verzi bez závazku. No a řekněme, že po zaplacení první či druhé faktury bych chtěl požádat o přenos čísla znovu jinam, protože plná cena mi prostě nevyhovuje. Jsou ochotni něco (a kolik slevit)?

Díky za info.
pokudos
Junior

Odeslat příspěvekod TrustNo1 19. 4. 2018 10:38

Toto asi nejsou úplně retenční nabídky, ale oba tarify obsahují něco navíc oproti ceníku:

Mobil S - s balíčkem neomezených SMS zdarma:
https://www.t-mobile.cz/exkluzivni-nabidka
Cena 499 Kč

Mobil DATA - s balíčkem 100 minut a 100 SMS zdarma:
https://www.t-mobile.cz/extra-data
Cena 499 Kč

Obě nabídky jsou kombinovatelné s Magenta 1 - sleva až 25% a až 15 GB dat navíc - při kombinaci 5 služeb, každá nejméně za 399 Kč.

Data navíc (15 GB) se rozdělují stejným poměrem mezi všechny hlasové tarify.

Příklad:
Vezmu-li si 5x Mobil S - s balíčkem neomezených SMS zaplatím 374,25 Kč za každý tento tarif a v každém tarifu bude celkem 3,50 GB dat. Vezmu-li si místo jednoho hlasového tarifu i pevný VDSL internet, např. Pevný internet S 20/2 Mbit - po slevě za 299,25 Kč (jde i bez smlouvy, tj. na dobu neurčitou), 15 GB se následně rozdělí jen mezi čtyři čísla, tedy 4,25 GB na každého člena.

Všechny čísla či služby musí být na jedno RČ (na jednu osobu).

Pro rodinu ideální, ne?
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod evlo 20. 4. 2018 14:25

A maji i nejake oddeleni pro nove zakazniky 10/100/100 za 300 bych na 24 mesicu smlouvu i vzal, ale pres normalni infolinku se me to nepodarilo.
evlo
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků