Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod TrustNo1 3. 1. 2019 01:29

kajicek94: Doporučuji podat žádost ukončení smlouvy dohodou - k datu ukončení smlouvy na dobu určitou, tedy 31. 3. 2019 a zasat ke každému číslu. Tomůžeš zaslat už teď.

Kdybys posílal výpověď, tak po obdržení výpovědi běží 30 denní výpovědní lhůta, po jejímž uplynutí smlouva zaniká, takže by ještě platil za předčasné ukončení.

Držím palce a dej vědět, co se podařilo dojednat.
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod kajicek94 3. 1. 2019 02:27

TrustNo1 píše:kajicek94: Doporučuji podat žádost ukončení smlouvy dohodou...

Stačí napsat toto? -
"Já X, tímto podávám žádost o ukončení smlouvy č. X dohodou k datu 31. 03. 2019 pro telefonní číslo X a žádám o zaslání ČVOP."
Počítám, pro každé číslo zvlášť, kvůli ČVOP, že?

Tak mám nabídku ve stavu, kdy v ruce nedržím ČVOP...
Pro první dvě telefonní čísla neomezené volání a SMS s 500 MB za 424 Kč
Pro třetí telefonní číslo 100 min. + 100 SMS + 10 GB za asi 424 Kč (volitelně k tomuto dalších 100 min za 100 Kč)
(celé toto v Magentě!)

Když jsem mu řekl o mé představě, která byla...
Pro první dvě telefonní čísla neomezené volání a SMS s 1 GB za 300 Kč
Pro třetí telefonní číslo neomezené volání a SMS s 10 GB za 500 Kč (student)
tak mi řekl, že to mi nikdo nedá (i když např. Vodafone ten studentský dává normálně) a ať neprocházím stránky pochybných společností (nebo něco v tom smyslu) :-D

Co si myslíte o jejich nabídce? Mě se moc nelíbí - chtěl bych hnout s cenou pro ty dvě čísla a u toho třetího chci neomezený, ale to řekl, že by to bylo kolem 1000 Kč s těmi daty.
kajicek94
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dede 3. 1. 2019 16:12

kajicek94: Tuhle debilní nabídku jsem dostal před dvěma lety, akorát že za 439Kč. Takže po dvou letech o 15Kč zlevnili. To je napřes ..... >:-(
Mě končí smlouva teď na začátku Února a chci k nim hodit celou rodinu, kterou mám teď po různých předplacenkách Tesco a Go. :(
dede
Junior

Odeslat příspěvekod kajicek94 6. 1. 2019 21:09

Zdravím,

T-Mobile mi na výpovědním oddělení nabídl:
  • neomezené volání + 50 SMS + 500 MB za 299 Kč / měs. (závazek 24 měs.) + nabízeli neomezené SMS jenom o 50 Kč dražší, ale to jsem nevzal
  • neomezené volání + neomezené SMS + 10 GB za 600 Kč / měs. (závazek 24 měs.) STUDENT!
Slečna byla docela fajn a zněla lidsky, což se u nich často nevidí/neslyší. Ani jsme se nemuseli hádat.
Vzal jsem 2x první řádek, jelikož to bohatě uživatelům stačí.
Ten druhý řádek jsem odmítl, protože ten samý má Vodafone o 100 Kč levnější, vlastně mají v aplikaci další 2 GB k vyzvednutí a navíc je bez závazku (za dva roky bych u TMB přeplatil 2 400 Kč, kdybych ho vzal).
kajicek94
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod melipa 6. 1. 2019 21:25

Tak studenta preved na VF a mas to, ta nabidka od VF je v tomto docela dobrá a dalsi data ze samosky se hodí ;)
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dede 8. 1. 2019 14:01

Tak mě zatím nabídli 360Kč/číslo.
2x neomezený + 2x studentský neomezené SMS + 100 minut + 2GB.
Navíc 10GB k rozdělení mezi všechna čísla.

Projel jsem hovory puberťáků a těch 100min je hodně na hraně, na to nemůžu přistoupit. :(
dede
Junior

Odeslat příspěvekod kajicek94 9. 1. 2019 18:02

Tak T-Mobile po poslání výpovědi za 42 Kč přes ČP nabídl studentský tarif:
  • neomezené volání + 100 SMS + 14 GB za 499 Kč s DPH/měs. se závazkem 24 měsíců
Bez hádání, ale až na potřetí... před tím mi bylo tvrzeno "To Vám nikdo nedá"
"Asi jinej gang, co?" :-)
kajicek94
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alfas123 18. 1. 2019 20:06

Skusenost z predchodzich dni. Chcel som eventuelne zistit, ci maju nejaky tarif blizky nulovemu aj pre beznych smrtelnikov.
Ja som novy zakaznik. To mi nik neponukol.
Potom som chcel zistit, aky je rozdiel vo VDSL bez zavazku a s 24m zavazkom. Tak vraj jedine v instalacii. Ale v cenniku som to vobec nenasiel. Kto by sa vsak uväzoval na 24m.kvoli usetrenym 1000Kc?
Eventuelne som k tomu myslel tarif pre drahu polovicku 100m 100sms 10gb, aby sme dosiahli na magentu 1. A mohol som mat vlastny TWIST s volaniami v skupine zadarmo.

Akurat teraz mi napadlo, tie volania zadarmo funguju stale alebo iba po vycerpani volnych minut?

Celkovo sa mi ich ponuka zda slaba. Pretoze ich TV je nepouzitelna (ma set top box), klas. pevnu linku som pre magentu nenasiel. A ja naozaj nepotrebujem drahy tarif
alfas123
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dede 29. 1. 2019 08:57

Tak jsem absolvoval převod k T-Mobile a byl to regulérní očistec. Nechápu, jak ta firma může fungovat. Zadáte převod přes retenci a než dojdete druhý den na pobočku, tak je půlka smluv neplatná. Zadáte znova a nefunguje jim systém. Zadáte znova a u standartních tarifů se neaktivuje půlka služeb, proběhne nesmyslné vyúčtování, zmizí data, čísla která byla pod jednou smlouvou jsou druhý den na různých smlouvách.
dede
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 1. 2. 2019 00:03

dede jak ses dostal na retence když jsi k nim přecházel?
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dede 1. 2. 2019 17:27

Já u nich měl jedno končící číslo a chtěl jsem k nim převést další 3. Na jejich lince jsem řekl, že bych chtěl nějakou lepší nabídku, slečna něco vypotila a pak mě přepojila na "kolegyni". Nevím jestli to byla retence, protože se mi představila jménem. A když jsem měl pak nějaké otázky, tak řekla, že zbytek dořeším se zákaznickou linkou. Ale stejně už to bylo jenom pár korun dolu.
Na druhou stranu, můj bývalý zaměstnavatel má neomezený tarif za 250Kč, tak mi 350Kč za neomezeneku pro koncáka nepřipadá tak špatný.
dede
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 3. 2. 2019 21:42

Těch 350 má kolik dat? Standardní flat s 1,5GB?
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod TrustNo1 4. 2. 2019 12:22

Tarif s neomezeným voláním + SMS a 4,5 GB dat za 599 Kč:

http://t-mobile.cz/tarif-s-premium

Podmínky:
https://www.t-mobile.cz/dcpublic/Podmin ... _a_4GB.pdf
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod Kori.cz 4. 2. 2019 14:30

Tak to je tarif z nabídky a né žádná z retence !
Já jsem přes kamaráda dostal do firemní VPN sítě ,neomezené volání a SMS + 3,5 GB á 352 kč.
Naposledy upravil guiz dne 4. 2. 2019 16:14, celkově upraveno 1
Důvod: Odstraněna citace
Kori.cz
Junior

Odeslat příspěvekod TrustNo1 4. 2. 2019 21:23

Ano, jedná se o tarif z poloveřejné nabídky, ale nikoliv z ceníku. Zařadil bych to do kategorie speciálních nabídek - je tam ke stand. tarifu Mobil S navíc zdarma balíček neomezených SMS + balíček 4 GB internetu za cenu 100 Kč.
TrustNo1
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků