Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod anonyni 10. 8. 2017 09:32

hbboy: Zjistil bych si přesně co má za tarif a zda, tam má závazek. Pak se dá řešit dále...
anonyni

Odeslat příspěvekod pcwifi 10. 8. 2017 09:45

pripravil bych si hypoteticky tarif od konkurence, ktery ti slibili... treba VoDkaFon, unlimited hovory, 500sms, 1GB dat za 450 a esi dovede TM nabidnout neco stejneho... ze je jedno od jakyho OPa to bude, ze od VDF mas taky signal ok i LTE doma.

a ano jak bylo receno, vyhrozovat se da i se zavazkem, ale pak tam bude flastr 1/20 pausal do konce sml., ovsem i pres toto pokud je do konce sml. uz jen par mesicu se da lecos vyhandlovat... oni to moc dobre vedi, ze flastr by treba byl jen par stovek a pak jim ovecka plachne a to oni nechteji, oni chte ovecku udrzet.
Asus X550C, Intel i5-3337U 17W TPD ! 12GB RAM, Intel 250GB SSD, Intel HD, DVD-RW ,15,6" matny ,W10P, 500GB USB3,Samsung S21FE 5G 128GB + TM noFUP, Home VDSL Terminator 125/25M, Koss PortaPro, Asus 24" FullHD, MESH TPlink, MiBOXs + IPTV TM full.
pcwifi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hbboy 10. 8. 2017 11:39

No právě závazek konci teď v září ci v říjnu po dvou letech a slíbil jsem ji ze to zkusím nejak vylepšit
hbboy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonyni 10. 8. 2017 11:49

hbboy: Má prologaci u smlouvy? Bacha na automatické prodloužení smluv, T-M a O2 jsou na to experti ... :-\
anonyni

Odeslat příspěvekod Miroslav Kaspar 10. 8. 2017 11:50

Přímo na prodejně jsem požádal o ČVOP, vytočili mi retenční a bez handrkování nabídli neomezené volání + 100sms +1,5GB za 419Kč. Končila mě smlouva na flat+400MB za 499Kč.
Vzal jsem si 24h na rozmyšlenou a protože jsem nic lepšího nesehnal, tak jsem to vzal, jo a úvazek 2r.
Miroslav Kaspar
Junior

Odeslat příspěvekod hbboy 10. 8. 2017 12:57

Takže zajít na prodejnu? Jde mi i to zdá to muzu řešit já, když paušál je na ní a ona si to sama vyřídit neumi.

Dobit s ní na prodejnu a dát výpověď by bylo v pohodě, kdyby se mi neozvali tak přece pokud nepřejdu tak u nich můžu zůstat?

Díky chlapi

Nebo když za ní zavolám operátorovi. Přepoji mě na retenční? Volam třeba jako její syn, teta už je v důchode

-- 10. 8. 2017 14:20 --

Jak zjistím prologaci? Stavím se za ní a neměl měsíce to musím nějak vyřídit. Platí 500 Kč a musi volat málo aby se vesla
hbboy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JetBlack8 10. 8. 2017 13:54

Auto prolongaci tmobile nedela uz nekolik let narozdil od o2 a Vodafone.
JetBlack8
Junior

Odeslat příspěvekod Ip Man 11. 8. 2017 12:14

Ahoj, potřeboval bych poradit. Jak si lze zažádat o ten takzvaný retenční tarif? Do teď používám tarif s námi síť nesíť s 1.5Gb dat za 750 Kč a smlouvu mám ještě na cca rok do 7/18, ale prostě už nechci platit tolik peněz za tarif. Představoval bych si něco do 500,-Kč ale bohužel nic takového se nenachází a to jejich "datové jaro" ať si strčí někam! Protože tarif Mobil S je absolutně nepoužitelný a u Mobilu M sice přidali 2.5Gb dat navíc, ale také o 50,- Kč více než s námi síť nesíť a jak už jsem psal nechci platit ani těch 750 Kč. Pak tam je ještě tarif pro studenty ten by mi i vyhovoval, nemusím mít nutně 4Gb dat jako u Mobilu M ty 2Gb by mi absolutně stačilo, ale zase to mají limitované do 27 let a to mi už dávno dávno bylo. Takže opravdu vůbec nevím co s tím mám dělat.
Ip Man
Junior

Odeslat příspěvekod Miroslav Kaspar 11. 8. 2017 13:04

Ip Man) U tebe je to složitější, pokud vypovíš smlouvu, tak bys měl doplatit tuším 20% ze zbývajících tarifů...
Je otázkou, jestli by ti, kdybys podal výpověď a požádal o čvop, nabídli retenční tarif...
Osobně bych na tvém místě zkusil brnknou na VdF, jestli by pro tebe něco měli a potom operátorovi, že chceš podat výpoveď z důvodu vysokého tarifu, že máš možnost jít ke konkurenci a uvidíš...
Miroslav Kaspar
Junior

Odeslat příspěvekod pcwifi 11. 8. 2017 13:21

taky sem delal bububu po cca pulce doby a povolili :D protoze kdyz daj retenci, opet si te uvazou na 2 roky, takze ovecka je opet na chvili jistá.
Asus X550C, Intel i5-3337U 17W TPD ! 12GB RAM, Intel 250GB SSD, Intel HD, DVD-RW ,15,6" matny ,W10P, 500GB USB3,Samsung S21FE 5G 128GB + TM noFUP, Home VDSL Terminator 125/25M, Koss PortaPro, Asus 24" FullHD, MESH TPlink, MiBOXs + IPTV TM full.
pcwifi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondrejlo 11. 8. 2017 13:39

Teď ti retenční nabídku těžko dají. Největší šanci samozřejmě máš tehdy, kdy ti končí smlouva, respektive když nastane doba, že můžeš prodloužit novou.
Ale to vyjednávání je kolikrát na několik pokusů, většinou se nestává, že hned na první hovor ti dají to, co chceš.

Pokud ti stačí tarif pro mladé, nemusí ti být 27 let, stačí mít dítě, nebo někoho, komu je méně, než 27 let a na tento tarif můžeš přejít hned, stačí zavolat na operátora.
To RČ, které po tobě budou chtít, tak si nikde neověřují, ani není součástí smlouvy, takže to není tak, že bys uzavíral smlouvu na dítě.


Takže doporučuji následují postup:
1) Zavolat na 4603
2) Požádat je o změnu tarifu na tarif Student
3) Říct, že sice ti je více, než 27, ale máš dítě, na které bys to chtěl
4) Nadiktuješ jeho RČ, pokud nemáš žádné, zkus si nějaké vymyslet, mně to prošlo, RČ dítěte použila manželka přede mnou :)
5) Poděkuješ a budeš užívat tarif za 400 Kč

Takto to mám 2x vyzkoušené, akorát nám oběma končila smlouva, ale nemělo by to na to mít vliv.
ondrejlo
Junior


Odeslat příspěvekod ondrejlo 11. 8. 2017 19:33

mol191280 píše:Za 400 není žádný div, to si raději vezmu rodinný od Vodafonu a mám to za 374 Kč / osobu a nemusím lhát.


Pokud někdo chce být v síti VF a využije 4 tarify, tak je to možná k něčemu dobré. Ale já jsem reagoval na něco jiného. Navíc 2 GB pro 4 SIM, to je tak pro jednoho dospělého a 3 děti v MŠ.
ondrejlo
Junior

Odeslat příspěvekod MilanDka 14. 8. 2017 20:08

Ahoj. Tak se pochlubím dnešním úlovkem. Flat + 10GB dat za 499.-
Jde to, ale člověk musím být opravdu v situaci kdy mu končí smlouva a zjistit si nabídky od ostatních Opů. V mém případě stejná nabídka od Vdf a pak ještě od O2 : 300.- Flat+200MB Ale od O2 bylo těch dat žalostně málo.
Tentokrát mě poprvé po cca 18 letech bylo jedno, jestli opustím síť TM. A ani jsem se nemusel nějak dohadovat. Prosté a jednoduché oznámení retenčnímu: mám takovou a takovou nabídku. Minimálně ji dorovnejte. A šlo to :-D
MilanDka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Michadelik. 25. 8. 2017 05:07

MilanDka píše:Ahoj. Tak se pochlubím dnešním úlovkem. Flat + 10GB dat za 499.-
Jde to, ale člověk musím být opravdu v situaci kdy mu končí smlouva a zjistit si nabídky od ostatních Opů. V mém případě stejná nabídka od Vdf a pak ještě od O2 : 300.- Flat+200MB Ale od O2 bylo těch dat žalostně málo.
Tentokrát mě poprvé po cca 18 letech bylo jedno, jestli opustím síť TM. A ani jsem se nemusel nějak dohadovat. Prosté a jednoduché oznámení retenčnímu: mám takovou a takovou nabídku. Minimálně ji dorovnejte. A šlo to :-D


Mas i neomezene sms? Me nabidli to stejne akorat s limitem 100 sms.
Michadelik.
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků