Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod TrustNo1 22. 3. 2017 11:54

Miroslav Kaspar: To je záhada. Někomu nabídnou 50% téměř bez problémů a někomu jen 30%. Znám i někoho, kdo dostal po 10 letech slevu jen 20% a platí 599 Kč. Fakt by člověk z tohoto přístupu blil.
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod vicini72 22. 3. 2017 13:22

Mel jsem tarif neomezene v siti s 35% slevou za 185 cca kc. K tomu 3gb dat na dobu neurcitou za nula kc. Volal jsem na infolinku a vyzadal si rovnou retencni. Nejprve nabidli za 440 nebo tak nejak. Po druhe za 375 to jsem vzal. Data na dobu neurcitou by tam meli zustat ale to uvidim v kvetnu. Nicmene mam to osetreny mailem a sms kou od nich zd jde o dobu neurcitou a navic jsem si hovor nahral. Takze sice jde o navýseni toho co jsem do ted platil (coz je vzdycky vyhoda k jednani ) ale u me spokojenost. Poprve jsem volal 3 mesice pred koncem smlouvy coz je nejvyzsi mozna doba na jednani s retencnim. Podruhe 2 mesice pred koncem. S infolinkou vubec nemluvim. Chci vzdy rovnou prepojit. Jsem tam od dob Paegasu ale tohle cislo cca 12 let. Poslednich 8 vzdy smlouva pres vernostni.

-- 22. 3. 2017 13:33 --

A samozrejme je jasny ze jsem mel nejakou nabidku kterou jsem jim sdelil. Jako myslet si ze tam clovek zavola a rekne chci to za pulku bez toho aby rekl ze jde jinam asi nefunguje.
vicini72
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 25. 3. 2017 18:17

Jo mam zkusenost mesic starou.
Mel jsem neomezenku za 749 se slevou na 649.
Chybelo mi ze smlouvy pul roku. Sel jsem na pobocku , dal vypoved , rekl ze mam nabidku z vodafone net za levnocha (segra tam ma zamestnaneckou slevu).

Za tyden telefon , borec z retencniho , rekl ze jsem pres 10roku u t-mobile , bez problemu a takove ty kecy.
Hned nabidl 50% slevu na neomezenku , ja souhlasil a spokojenost. Hned od toho dne nova smlouva 2roky , bez zadne vypovedi a pokuty. Spokojenost :-)
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tttom 28. 3. 2017 11:38

Končí mi tarif u VF za 2 měsíce a jen cvičně jsem vyplnil své číslo na úvodní stránce TMobilu, aby mi zavolali zpět s nabídkou. Bez hádání jsem obdržel nabídku na 449,- za flat s 1,5GB a se slevou 50% na první tři měsíce. V podstatě se jedná o totéž, co mi nyní končí, takže jsem se s ochotným pánem rozloučil.
Píšu to sem proto, že s končícím tarifem sem chodím číst vaše příspěvky, tak abych také sám s něčím pomohl. V podstatě jsem takto obdržel lepší nabídku, než to co dnes TMobil oficiálně představil...
tttom
Junior

Odeslat příspěvekod josefbuba 28. 3. 2017 13:32

Tak jsem mu řekl o té nabidce, co jsi dostal ty ttome a bohužel bez šance.
Říkal jsem mu, že jsem dostal od Vodafonu flat s 1,5GB za 449 Kč a ani to ho neodměkčilo. Říkal, že se teď bude vše zdražovat a nabídl mi to pouze za 375 Kč na 3 měsíce a potom za 699 Kč a tuším, že to bylo jen 450 MB.
josefbuba
Junior

Odeslat příspěvekod tttom 28. 3. 2017 13:58

josefbuba píše:Tak jsem mu řekl o té nabidce, co jsi dostal ty ttome a bohužel bez šance.
Říkal jsem mu, že jsem dostal od Vodafonu flat s 1,5GB za 449 Kč a ani to ho neodměkčilo. Říkal, že se teď bude vše zdražovat a nabídl mi to pouze za 375 Kč na 3 měsíce a potom za 699 Kč a tuším, že to bylo jen 450 MB.


Zapomněl sem napsat, že jsem chtěl nabídku pro 2 čísla, která na sebe mám, uvědomil jsem si to až teď, omlouvám se. Možná to hrálo roli. Chtěl jsem jen sondovat situaci, protože mám možnost stávající tarif prodloužit, ale chtěl bych platit méně. Co tu ale čtu příspěvky ostatních, tak se spíše daří za stejný peníz více muziky, nežli snížení platby. Ostatně to je vidět i na těch tarifech, co dnes představili...
tttom
Junior

Odeslat příspěvekod vicini72 28. 3. 2017 15:59

Tohle roli hrat nemusi. Buď po dnesnim predstaveni nových tarifu doslo ke zmene ale z mý zkusenosti zalezi na koho narazis. Chce to zkouset vicekrat
vicini72
Junior

Odeslat příspěvekod pogo8303 28. 3. 2017 19:06

tttom:: to je divný, zřejmě to opravdu souvisí se změnou tarifů - protože mě bude končit VF taky za cca. 2 měsíce, a za 449,-- mi nabídl taky ochotný pán neomezenku a nějak se nezmínil o velikosti dat - když jsem se ho zeptal, kolik dostanu, řekl že 400MB. Na to jsem mu řekl, že mi to nepřijde opravdu jako důvod k odchodu, když VF mě chce automaticky přepnout na neomezenku za 499Kč / 500MB a rozloučili jsme se... Třeba by mi dneska nabídl něco lepšího... Hlavně je dobrý, že jsem řekl, že chci více dat, než mi nabídne VF a on nabízí 400MB...
pogo8303
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod renny7046 30. 3. 2017 07:33

Oni to zkouší první nabídka necelý tři sta volání v síti a neomezený SMS a k tomu 50 MB nebo 599 neomezené volání a SMS všude a 1,5 GB. A na podruhé už to bylo za 375 zatím rozmyšlím. Ale musela se podívat jako jestli to půjde na lepší nabídku a prý minule jí to nepustilo.
renny7046
Junior

Odeslat příspěvekod vicini72 30. 3. 2017 09:07

Na mě to pinkala že musí zavolat nadřízenýmu :))
vicini72
Junior

Odeslat příspěvekod snoop69 30. 3. 2017 09:53

S tím mám taky zkušenost u T-Mobile, že to chce zkoušet a nepřistoupit hned na první nabídku. Když jsem zařizoval kdysi tarif přítelkyni první nabidka klasická ceníková flat + 1,5GB za 750Kč tak jsem odmítl a druhý den zavolal znovu flat + 400MB za 499Kč opět jsem odmítl, ale třetí den jsem musel přijmout protože končil tarif u Vodafone. Třetí nabídka byla stejná jako druhá jen s 50% slevou na tři měsíce.
Alcatel OT 302,Siemens C55,Siemens CX75(modified),SE K750i(W800,modified)...Samsung S8500 Wave(android port), LG V20
LCD TV SAMSUNG 42M87BD , WD TV LIVE - 2TB , 1TB , Onkyo TX-NR807 ,Heco Metas 700 , Magnat Betasub 30A
snoop69
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tatatoooo 3. 4. 2017 13:43

Smlouva mi konci v dubnu, tak jsem provetral retencni..

Prvni nabidka:
Neomezene volani, neomezene sms,500mb - 399kc.

Tak jsem rovnou rekl, ze se mi to moc nelibi, at mi zavola ve ctvrtek...
Tatatoooo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr0476 3. 4. 2017 19:57

Ahoj, taky se podělím.
Ve čtvrtek jsem volal na infolinku, že chci lepší cenu pro 4 čísla co mám na sebe. Jedná se o neomezenky na volání, sms a sdílený data 1,5GB. Dvě čísla končila teď, jedno za 3 měsíce a jedno až za rok.
Sdělil jsem co má v nabídce konkurence jako standardní tarif o 700 kč /měsíc levnější při stejných podmínkách.
Bez odezvy. Prej je to pro mě teď výhodný skrze nový tarify. Nechal jsem se přepojit na retenční, tam zhruba něco podobného. Že mi nemůžou nabídnout nic navíc a ani nižší cenu.

V pátek jsem vlítl tedy osobně na pobočku a dal na všechny 4 čísla výpověď. Na pobočce mi nenabídli nic.
Vytiskl výpovědi, zadal to do systému a říká mi: Budeme mít telefon :-)
Volala paní z retenčního, prej mám dobrou historii a jakou mám představu.
Řekl sem jí, ať to dorovná a budu spokojenej. Za chvilku mi povídá, že má pro mě zajímavou nabídku.
Cenu dorovnala a přihodila k tomu ještě 3GB dat navrh. Srovnala smlouvy na stejný den a vše bez pokuty. Je to tarif s úvazkem na 2 roky.

Samo že sem to vzal :-D

Nevěřil sem, že by se mi něco takovýho kdy naskytlo ;-)

edit: cena před 550 kč, cena po: 370 kč, je to zprůměrované
Petr0476
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jinryd 4. 4. 2017 13:35

Jsem od roku 1999 u TM (tehdá ještě Paegas) a v červnu mi končí smlouva. Měl jsem tarif
"S námi v síti" + 100 minut do ostatních sítí + 1,5Gb dat s retencí za 420,-. Data byla akorát,
100 minut jsem málokdy provolal. Když jsem mluvil s retenčním oddělením že mám možnost přejít k zaměstnanecký smlouvě u Vf (flat +1,5Gb za 445,-) nabídla mi 30% slevu na tarif M = 559,-. Na můj argument, že nechci platit o 140,- víc mi sdělila, že nic jiného nemá. Tak po 17 letech opouštím TM :-(
"Všichni mluví o tom jak piju, ale nikdo o tom jakou mám žízeň"
jinryd
Junior

Odeslat příspěvekod mejtriks 4. 4. 2017 15:27

Přes retenci 100 minut+100 SMS+10 GB data za 399 Kč na 2 roky
mejtriks
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků