Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod joecoe 10. 2. 2019 10:29

Zjednodušeně, tvrzení pracovníka na infolince T-Mobile, že ČVOP se generuje až na základě výpovědi, je kec, který je v rozporu se zákonem?
Uvádíte tu spíše zkušenosti od jiných operátorů, nebo zkušnosti od T-Mobile staršího data. Je tu někdo, kdo v posledním roce obdržel od T-Mobile ČVOP jen na základě zavolání bez předchozího podání výpovědi.
joecoe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod malyluda 12. 2. 2019 12:36

Pro ČVOP u tarifu nutno napsat výpověď, u předplaceného stačí zavolat.
Jinak zkušenost z minulého týdne: Podaná výpověď na prodejně. Týpek někam zavolal a bába mi nabídla můj tarif S námi v síti za 244. Doteď jsem ho měl s 10% slevou za 314. Cena OK, ale chtěl jsem na neurčito, ať neabsolvuju za 2 roky tutéž anabázi, a to mi řekla, že neumí, že tento trh je hodně pohyblivý a nemůžou to slíbit na dýl. Data nechci, volám málo, ale hodně píšu. Vzhledem k tomu, kolik jsem do nich vrazil za 18 let a kolik jsem do nich vrazil tím, že bez podání výpovědi nic nenabídnou, jdu pryč, a nikoho z "velké trojky" nikdy víc.
malyluda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tatatoooo 18. 2. 2019 13:28

V dubnu mi bude končit smlouva, tak prochazím weby operátorů. Na webu TM mi vyskočila nabídka datař+.
Je to v podstatě stejné, jako tarif student, jen bez nutnosti dokládat potvrzení o studiu.

Datař+ 100min,100sms,10GB dat - 499kč.

Otázka je, zda umí retenční oddělení slevu na tuto webovou nabídku..
Tatatoooo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JetBlack8 18. 2. 2019 13:46

Tak vam trochu pomuzu jako zamestnanec

Cvop u twistu staci zavolat
Cvop u smlouvy na rodny cislo je potreba podpis (vypoved)

Bud osobne na pobocce, dopisem nebo napsat na papír ofotit staci mobilem a pres kontaktni formular na T-Mobile.cz poslat
JetBlack8
Junior

Odeslat příspěvekod joecoe 18. 2. 2019 15:31

JetBlack8: T-Mobile nějak "zapomněl" zmínit možnost výpovědi přes online formulář.
Uvádí jen možnost osobní návštěvy na pobočce, nebo výpovědi zaslané poštou adresovanou na sídlo společnosti.
https://www.t-mobile.cz/podpora/smlouva ... e/s-cislem
Je vámi zmiňovaná možnost výpovědi online stále aktuální a skutečně v současné době funguje?
joecoe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hauzz 18. 2. 2019 16:08

tatatooo lidi o stránku nebo 2 zpět hlásí za 300 10G/100minut /100 sms bez větších problémů. Na 24 měsíců.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod alfas123 18. 2. 2019 18:04

Ked tu mame zamestnanca, robi TM aj akvizicne ponuky?
Budeme mat od nich niekedy v Q3 optiku, co je pri tunajsich moznostiach najlepsia ponuka, resp.bude, ale velky nedostatok je, ze neponukaju ziadny mini tarif. Tych 10GB so 100 min a sms je dobra ponuka, snad vyhodnejsia ako emtecko, ale co s tym, kto to nepotrebuje a nechce ani TWIST...
alfas123
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod imaster 18. 2. 2019 18:23

Tatatoooo píše:V dubnu mi bude končit smlouva, tak prochazím weby operátorů. Na webu TM mi vyskočila nabídka datař+.
Je to v podstatě stejné, jako tarif student, jen bez nutnosti dokládat potvrzení o studiu.

Datař+ 100min,100sms,10GB dat - 499kč.

Otázka je, zda umí retenční oddělení slevu na tuto webovou nabídku..

Ano umí, mám dva tyto tarify, oba po 299,- Přes retenční, bez větších problémů.
imaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JetBlack8 18. 2. 2019 18:40

Ano je aktualni, jen je potreba podpis, takze vypoved vytisknout, podepsat a naskenovat nebo bohate staci napsat na papir a vyfotit mobilem (proste aby to bylo citelny)
Pres kontaktni formular zaslete (zrusila se mailovka info@t-mobile.cz)


Akvizicni nabidky jsou, ale ze by neco extra,..

//planuje se dalsi druh Magenty, zatim nevim o cem to bude, ale hitparadu bych necekal, ale treba se stane zazrak
JetBlack8
Junior

Odeslat příspěvekod n0m4d 19. 2. 2019 16:17

Zdravim, konci mi smlouva u Tmobile dnes mi volali z retencniho ja byl rozhodnuty ze pujdu ke Kaktusu. Retencni mi nabidla 100 volnych minut ( nevyuziji) 100 volnych sms (nevyuziji) a 4 GB internetu za 279 Kč :) chci se zeptat jestli se da vyjednat neco lepsi kde by bylo vice dat :) zitra mi bude volat znova jestli to beru nebo ne.

o par stranek z5 jsem se docetl ze ma nekdo podobny tarif akorat 10GB za 299Kč myslite ze kdyz se ji na takovej tarif zeptam ze by ho mohla nabidnout?
n0m4d
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lebka75 19. 2. 2019 17:40

to není nic moc :hm , dokážou tarif Datař ( 100 minut + 100 sms + 10 GB ) za 299 kč :lol:
lebka75
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod n0m4d 19. 2. 2019 17:49

A myslite ze kdyz se jich zeptam na takovej tarif ze mi ho nabidne?? :)
n0m4d
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lokomot1 19. 2. 2019 21:24

Já to tak dělám normálně. Prostě se zeptám, domluva úplně v pohodě. Stačí třeba říct - "kamarád od vás přes retenční dostal to a to, nabídnete mi to taky? " když nebude vědet, můžeš jí nenápadně poradit že se jedná o ten a ten tarif se slevou x % :D

Jinak s retenčním až na jednu samé dobré zkušenosti, narozdíl od klasické infolinky...
Podávám taky výpověď, zkusil jsem to přes formulář dle rady od JETBLACK8 (díky), přece jen se mi nechce chodit ani na poštu ani na prodejnu. Napíšu pak jak to dopadlo...
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Miroslav Kaspar 19. 2. 2019 22:02

Jaký se dá aktuálně získat tarif na retenci s neomezeným voláním a alespoň 4GB? Za 2 měsíce mi končí 2 tarify s neom.volaním+100sms+1.5GB za 419Kč. Potřebuju jen víc dat a případně nižší platbu.
Miroslav Kaspar
Junior

Odeslat příspěvekod Tatatoooo 20. 2. 2019 07:41

Včera jsem byl dát výpověd na pobočce. Probrali jsme nabídky ostatních operátorů, kluk docela věděl a snažil se mě nachytat na nevýhodách, leč nakonec uznal, že u VF bych to měl levnější..
Přinesl výpověd a k tomu rovnou i telefon, zavolal, dal mi na ucho slečnu. Ta se mě jen zeptala zda jsem na pevno rozhodnut odejít nebo mě zlomí.
Nabídla mi neomezené volání, neomezené sms, 10GB dat za 500kč...
Slečna má volat dnes dopo, ještě než to podepíšu, zkusím se zeptat na 100min,100sms,10GB dat se slevou..
Tatatoooo
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků