Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod joecoe 10. 2. 2019 10:29

Zjednodušeně, tvrzení pracovníka na infolince T-Mobile, že ČVOP se generuje až na základě výpovědi, je kec, který je v rozporu se zákonem?
Uvádíte tu spíše zkušenosti od jiných operátorů, nebo zkušnosti od T-Mobile staršího data. Je tu někdo, kdo v posledním roce obdržel od T-Mobile ČVOP jen na základě zavolání bez předchozího podání výpovědi.
joecoe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod malyluda 12. 2. 2019 12:36

Pro ČVOP u tarifu nutno napsat výpověď, u předplaceného stačí zavolat.
Jinak zkušenost z minulého týdne: Podaná výpověď na prodejně. Týpek někam zavolal a bába mi nabídla můj tarif S námi v síti za 244. Doteď jsem ho měl s 10% slevou za 314. Cena OK, ale chtěl jsem na neurčito, ať neabsolvuju za 2 roky tutéž anabázi, a to mi řekla, že neumí, že tento trh je hodně pohyblivý a nemůžou to slíbit na dýl. Data nechci, volám málo, ale hodně píšu. Vzhledem k tomu, kolik jsem do nich vrazil za 18 let a kolik jsem do nich vrazil tím, že bez podání výpovědi nic nenabídnou, jdu pryč, a nikoho z "velké trojky" nikdy víc.
malyluda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tatatoooo 18. 2. 2019 13:28

V dubnu mi bude končit smlouva, tak prochazím weby operátorů. Na webu TM mi vyskočila nabídka datař+.
Je to v podstatě stejné, jako tarif student, jen bez nutnosti dokládat potvrzení o studiu.

Datař+ 100min,100sms,10GB dat - 499kč.

Otázka je, zda umí retenční oddělení slevu na tuto webovou nabídku..
Tatatoooo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JetBlack8 18. 2. 2019 13:46

Tak vam trochu pomuzu jako zamestnanec

Cvop u twistu staci zavolat
Cvop u smlouvy na rodny cislo je potreba podpis (vypoved)

Bud osobne na pobocce, dopisem nebo napsat na papír ofotit staci mobilem a pres kontaktni formular na T-Mobile.cz poslat
JetBlack8
Junior

Odeslat příspěvekod joecoe 18. 2. 2019 15:31

JetBlack8: T-Mobile nějak "zapomněl" zmínit možnost výpovědi přes online formulář.
Uvádí jen možnost osobní návštěvy na pobočce, nebo výpovědi zaslané poštou adresovanou na sídlo společnosti.
https://www.t-mobile.cz/podpora/smlouva ... e/s-cislem
Je vámi zmiňovaná možnost výpovědi online stále aktuální a skutečně v současné době funguje?
joecoe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hauzz 18. 2. 2019 16:08

tatatooo lidi o stránku nebo 2 zpět hlásí za 300 10G/100minut /100 sms bez větších problémů. Na 24 měsíců.
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod alfas123 18. 2. 2019 18:04

Ked tu mame zamestnanca, robi TM aj akvizicne ponuky?
Budeme mat od nich niekedy v Q3 optiku, co je pri tunajsich moznostiach najlepsia ponuka, resp.bude, ale velky nedostatok je, ze neponukaju ziadny mini tarif. Tych 10GB so 100 min a sms je dobra ponuka, snad vyhodnejsia ako emtecko, ale co s tym, kto to nepotrebuje a nechce ani TWIST...
alfas123
Junior

Odeslat příspěvekod imaster 18. 2. 2019 18:23

Tatatoooo píše:V dubnu mi bude končit smlouva, tak prochazím weby operátorů. Na webu TM mi vyskočila nabídka datař+.
Je to v podstatě stejné, jako tarif student, jen bez nutnosti dokládat potvrzení o studiu.

Datař+ 100min,100sms,10GB dat - 499kč.

Otázka je, zda umí retenční oddělení slevu na tuto webovou nabídku..

Ano umí, mám dva tyto tarify, oba po 299,- Přes retenční, bez větších problémů.
imaster
Junior

Odeslat příspěvekod JetBlack8 18. 2. 2019 18:40

Ano je aktualni, jen je potreba podpis, takze vypoved vytisknout, podepsat a naskenovat nebo bohate staci napsat na papir a vyfotit mobilem (proste aby to bylo citelny)
Pres kontaktni formular zaslete (zrusila se mailovka info@t-mobile.cz)

Akvizicni nabidky jsou, ale ze by neco extra,..

//planuje se dalsi druh Magenty, zatim nevim o cem to bude, ale hitparadu bych necekal, ale treba se stane zazrak
JetBlack8
Junior

Předchozí stránka