Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz


Odeslat příspěvekod XLADI 9. 12. 2017 19:21

Začnu řešit koncem února a do půlky dubna času dost. Chtěl jsem jít k Ufonovi za 298 neomezeně, ale předělávaj síť a nestihnou to. Otázkou je jakou pak budou mít nabídku.
Zajímalo by mne jestli ten kupon za 3500 někdo koupil.
XLADI
Junior


Odeslat příspěvekod Millhaus 12. 12. 2017 20:38

nevím jestli to mám dát sem, ale má akci na gorilaz ,za 500 10giga 100min a 100sms více zde odkaz: https://www.t-mobile.cz/microsites/gorillaz/index.html
Millhaus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dockalacek 12. 12. 2017 21:01

Ten uz prej neplati.Videl jsem na nej banner na netu,tak jsem do t-mobilu volal,a prej uz ho nenabizi.Chtel jsem ho pro brachu.Nabizeli ho v lete po dobu jednoho mesice.
dockalacek
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Millhaus 13. 12. 2017 20:12

je to teda zajímavé,že ten odkaz začal fungovat asi tak před dvěma dny,potvrdili mi to na infolince že to jde.
Millhaus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dockalacek 14. 12. 2017 16:40

Já tam volal asi před třemi týdny nebo měsícem a má slova potvrzuji i Obchodní podmínky, rozklikni si je pod tarifem. Máš ale pravdu v tom, že nechápu, proč se na tarif, který již není nabízen, čas od času objeví reklama a proč ho T-Mobile ze svých stránek úplně neodstraní. Nicméně pokud bys měl tip, jak se k němu dostat, byl bych ti vděčen. Dík.
Athlon 200GE, Noctua NH-L9a Chromax, 2x8GB RAM DDR4 3000, Gigabyte B450-I, SSD Seagate Barracuda 120 500GB + SSD WD Blue 3D 500GB, Seasonic GX-550, Silverstone Sugo, 1x Noctua 140 mm (vpředu)
dockalacek
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 14. 12. 2017 16:55

Ta reklama se mi objevuje celkem často.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dockalacek 14. 12. 2017 18:45

Tak jsem blb, už jsme o něj požádali, je objednán. Mě nenapadlo v dalším kroku po "Objednat" zadat bráchovo číslo, čekal jsem totiž na další stránce obrázky Gorillaz, a nebo aspoň nápis, že objednávám tento tarif. Brácha pak navrhl, ať zadám jeho číslo, a důkaz, že to fakt funguje, najdete níže. Jsem vůl. Ale to, co mi řekl maník na lince před měsícem, to byla pravda. Snad to někomu pomůže při hledání vhodného tarifu.
Přílohy
gorillaz.jpg
Athlon 200GE, Noctua NH-L9a Chromax, 2x8GB RAM DDR4 3000, Gigabyte B450-I, SSD Seagate Barracuda 120 500GB + SSD WD Blue 3D 500GB, Seasonic GX-550, Silverstone Sugo, 1x Noctua 140 mm (vpředu)
dockalacek
Administrátor
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod KineCZek 17. 12. 2017 17:55

16GB za 499 lze s neomezenym volanim a SMS. (Zde sedi dukaz.)

Pevny internet vzduchem (nebo jak se to jmenuje) 50Mbit pres LTE lze zcela bez FUP za 249. Krabicka venku na fasade, druha krabicka uvnitr. Rychlost v krajskem meste +/- dle deklarace.

Prosim nezadat pres soukrome zpravy "taky chci" ... zadat musite na TMobilu. :)) Pak Vam to budto primo zaridi, nebo poslou odkaz, kde uvidite cca viz priloha.
net.PNG
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dockalacek 17. 12. 2017 18:23

Tos mi pomohl, woe:-D A co ty tady v zeleným? Ještě perlička, když jsem volal do T-Mobilu a pohrozil odchodem, slečna řekla, ať ji diktnu bráchovo číslo a představu, a když jsem řekl 100+40SMS+2GB netu za 300 až 400, tak se mi vysmála, že tohle prý opravdu nejde. První reakce byla, že brácha by mohl mít za 700 mnohem lepší tarif, než má teď. Na to jsem ji řekl, že nechce lepší tarif, že chce platit méně.

Ono je problém, že je to psaný na mamku, protože byl u Téčka brácha na paušálu ještě před 18. rokem.

Jo, jinak pěkný, Kine, ale počítej s tím, že některý retenčníky zde nakrkneš. Ne že bych tvůj tarif potřeboval nebo využil, já jsem s tím svým spokojený, ale trošičku závidím. Jsi holt dítě Štěstěny, ale určitě to nebude běžný tarif pro každého, už jsem o četl o spoustě různých retencí tady na fóru, ale o takové superretenci, jako máš ty, slyším poprvé. Nejsi náhodou kozatá blondýna s deseticentimetrovýma řasama? :-D

edit: počkej, těch 16GB je internet v mobilu? Nebo Pevný internet? A to jsi získal vyhrožováním, nebo to dávají každému? A nebo jsi byl solventní zákazník s velkou útratou?
Athlon 200GE, Noctua NH-L9a Chromax, 2x8GB RAM DDR4 3000, Gigabyte B450-I, SSD Seagate Barracuda 120 500GB + SSD WD Blue 3D 500GB, Seasonic GX-550, Silverstone Sugo, 1x Noctua 140 mm (vpředu)
dockalacek
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 17. 12. 2017 18:37

Dite Stesteny ne ... staci mit vice sluzeb / cisel, rict ze vsechyn prevedes do O2 ...

... napred se Ti vysmejou, nacez reknes, na ktery email mas poslat tu konkretni zpracovanou nabidku od O2. Na Tvoje jmeno zpracovanou. Slecna rekne kam, Ty posles ... rozloucite se, ze to "musi probrat s nadrizenym".

... no a za dve hodinky telefon, omluva, plus samozrejme lepsi nabidka, nez dalo O2, k tomu nejake ty sluzby a bonusy navic ... i mene penez.


//myslim tarif "Mobil XL" doslovne.

Ja tady v zelenem ... jsem vlastne diky Tobe, Martine.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pallo78 12. 1. 2018 09:54

Tak dnes dohodnuto přes linku tarif "S" za 449,-kč a na první 3 měsíce 50% sleva, či-li to vychází na 421,-kč/měsíc (proti standardu úspora 78,-/měsíc), tarif je pro manželku, jsem spokojený...
Přílohy
tmobile 10%.jpg
tmobile 10%.jpg (42.24 ) Zobrazeno 3887 krát
pallo78
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alien1961 12. 1. 2018 20:13

tento tarif jsem z T-Mobile vyrazil přes retenci 2 týdny nazpět za 399.-,mám neomezené volání do
všech sítí,100 SMS taky všude a 500MB dat
alien1961
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků