Moje O2 (internetová samoobsluha), elektronické výpisy

Diskuze o operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod eva21 5. 12. 2009 20:16

poraďte, někde jsem četla, že se dají najít na internetu, podrobné výpisy sms, máte s tím někdo zkušenosti?

---------------------------------------------
:arrow: http://www.mojeo2.cz

- elektronické vyúčtování
- podrobné výpisy
- nastavení a přehled služeb
- graf využití volných jednotek

- připravuje se částka nad rámec paušálu
Naposledy upravil Fíla dne 25. 11. 2012 11:36, celkově upraveno 1
Důvod: upraven název tématu
eva21
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 5. 12. 2009 20:21

Podrobným myslíš co? Komu jsi psal/a v určený čas?
seterwohipikule
Maniak

Odeslat příspěvekod taylor729 5. 12. 2009 23:20

To jde u Vodafonu na vodafonepark.cz, O2 nema na internetu podrobny vypisy vubec
taylor729
Junior

Odeslat příspěvekod demonicus 6. 12. 2009 10:37

...zatím ;)
demonicus
Junior

Odeslat příspěvekod havros 6. 12. 2009 10:57

Zatím nemá ani internetovou samoobsluhu, stav ZATÍM trvá už nějaký ten rok...
| Samsung Galaxy SIII |
---
havros
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod audiobullys 6. 12. 2009 19:08

jediny co maj v testovani je sms STAV UCTU na 999211 .ukaze to zbyvajici volny minuty a u smsek to haze chybu- nakej 20.
pritom zadny volny sms nevedem na tom cisle.pak to jeste ukaze kolik je provolano nad ramec tarifu . ale jestli to ukazuje spravne tendle mesic se dozvim az na fakture . haze mi to 500 kc mimo tarif, minulej mesic to nehazelo tolik.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Junior

Odeslat příspěvekod havros 6. 12. 2009 19:19

Já mám v tarifu 150 minut a 150 SMS a odpověď na STAV UCTU vrací zbývající jednotky 350/360, i kdyby se jich 100% převedlo z minulého měsíce, tak to nevychází :-)
| Samsung Galaxy SIII |
---
havros
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod audiobullys 6. 12. 2009 20:31

no tak zalezi jestli mas tu testovaci sluzbu u nich aktivni . ja si ji vydupal na retencich - chtel jsem zdarma podrobnej vypis hovoru.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Junior

Odeslat příspěvekod havros 6. 12. 2009 21:21

Aktivní je, minulý měsíc to bylo vcelku přesné.
| Samsung Galaxy SIII |
---
havros
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod audiobullys 7. 12. 2009 02:56

aha takze ti to taky hazi chybu jako mne.
audiobullys
Junior

Odeslat příspěvekod demonicus 7. 12. 2009 09:36

havros píše:Zatím nemá ani internetovou samoobsluhu, stav ZATÍM trvá už nějaký ten rok...

Ano, ale vím, že jak "samoobsluha" tak ele. faktury budou, počítám první, nebo začátek druhého kvartálu 2010 ;)

Věř mi, vím co říkám ;)
demonicus
Junior

Odeslat příspěvekod Aleš P. 7. 12. 2009 09:47

demonicus píše:
havros píše:Ano, ale vím, že jak "samoobsluha" tak ele. faktury budou, počítám první, nebo začátek druhého kvartálu 2010 ;)

Věř mi, vím co říkám ;)
To dřív peklo zamrzne než bude mít mobilní část O2 správu služeb přes internet. Nezdá se mi, že by na tom měli zájem, spíš naopak.
מנא ,מנא, תקל, ופרסין
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Fido+ 7. 12. 2009 14:49

demonicus píše:
havros píše:Zatím nemá ani internetovou samoobsluhu, stav ZATÍM trvá už nějaký ten rok...

Ano, ale vím, že jak "samoobsluha" tak ele. faktury budou, počítám první, nebo začátek druhého kvartálu 2010 ;)

Věř mi, vím co říkám ;)

Verim ale nemas chybu v tech prvnich dvou cislech? Nema to byt spis 2110 nebo 3010? :lol:
Fido+
Expert

Odeslat příspěvekod ponak 7. 12. 2009 19:51

audiobullys píše:jediny co maj v testovani je sms STAV UCTU na 999211 .ukaze to zbyvajici volny minuty a u smsek to haze chybu- nakej 20.
pritom zadny volny sms nevedem na tom cisle.pak to jeste ukaze kolik je provolano nad ramec tarifu . ale jestli to ukazuje spravne tendle mesic se dozvim az na fakture . haze mi to 500 kc mimo tarif, minulej mesic to nehazelo tolik.

Já už asi rok používám sms UCET na 999222 a ukazuje mi to docela správný čísla. Je pravda, že to do celkových minut započítává i hovory na bezplatný linky, ale zas tak často na O2 linku nevolam... :-)
ponak
Junior

Odeslat příspěvekod andre (novy) 8. 12. 2009 08:09

7.12. budou spuštěny nové funkcionality spojené s zákaznickým programem O2 Extra :

1) NOVÉ VIZUÁLY WEB STRÁNEK
• přihlášení rovnou na hlavní stránce (zrušení sekce Moje Extra)
• změna horní lišty na hlavní stránce, přibývají : Výhody, SMS brána
• hlavní vizuál spojen s „hlavními výhodami“ a tlačítekem Registrovat

2) DATABÁZE ZÁKAZNÍKŮ
• veškerá správa dat on-line - registrace a přihlášení je ověřováno přímo v interních systémech, systém vždy ověřuje platnost čísla
• v rámci stránek corporate.o2.com je v aplikaci O2 Extra možnost ověřit zákanická data

3) REGISTRACE DO PROGRAMU
• nově si může zákazník zaregistrovat vždy 2 čísla (kombinace mobil+fix)
• nově se mohou registrovat zákazníci konkurence

4) TYPY ČLENSTVÍ – 3 SKUPINY (Blue, Silver, VIP)
• každých 6 měsíců se bude přepočítávat spend členů
• členství ve skupině VIP je 1 rok
• skupiny pro zákaníky O2 jsou Silver a VIP/ skupina pro zákazníky konkurence je Blue

5) O2 ZÁLOHA
• nově se zákazník přihlášením do O2 Extra přímo přihlašuje i do O2 Zálohy (pokud má vytvořený účet), dříve se musel přihlašovat 2x

6) KATALOG TICKETPRO
• pod záložkou Vstupenky si zákazník může objednat libovolnou vstupenku z katalogu TicketPro
• v případě promo k určité akci jsou vstupenky zvýhodněné (vždy bude upřesněno)

7) SMS,MMS BRÁNA
• pro všechny členy bude k dispozici SMS / MMS brána
• podle typu členství má zákazník určitý počet SMS ZDARMA:
VIP – 100 SMS / týdně
SIlver - 25 SMS / týdně
Blue – 10 SMS / týdně
• po vyčerpání SMS jsou další SMS účtovány podle sazeb SMS Senderu, na překročení je vždy zákazník upozorněn

• Cena SMS: 1,70 Kč s DPH
• Cena MMS: 7, 80 Kč s DPH
• jedná se o plnohodnotnou bránu, která může mít až 600 znaků, bez reklamy
,,The World is not Enough"

Blackberry 9700 Bold
andre (novy)
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod havros 8. 12. 2009 09:43

7.12.2009 bylo včera a žádnou změnu nevidím :-(
Nebo to bude 7.12.2010?
| Samsung Galaxy SIII |
---
havros
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Snekac 9. 12. 2009 00:59

demonicus píše:

Věř mi, vím co říkám ;)

Vzhledem k tomu, kolikrát se ten projekt oddaloval, bych to vůbec s těmi termíny neviděl jistě :D Původně již mělo vše fungovat... Pak se přehodnotily priority a...

Uvidíme no.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod andre (novy) 12. 12. 2009 19:22

No tohle info bylo v Marketingovém katalogu na prosinec.
,,The World is not Enough"

Blackberry 9700 Bold
andre (novy)
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod audiobullys 12. 12. 2009 19:56

a o2 navzajem pro vsechny taky hodlaj nekdy spustit ? nebo radsi vod toho dali ruce pryc ,kdyz jim to funguje tak napul ?
audiobullys
Junior

Odeslat příspěvekod demonicus 31. 12. 2009 20:41

Navzájem zatím frčí jen k ADSL, "prý" po novém roce bude i jako samostatná služba, ale nevěřil bych tomu.
demonicus
Junior

Odeslat příspěvekod Snekac 31. 12. 2009 20:43

Dokonce na to bude akce :-D Tak asi už to opravdu má fungovat.
Snekac
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod audiobullys 31. 12. 2009 23:24

no ja to mam od cervence a vypada to ze by to mohli konecne vychytat aby se to neuctovalo.z jednoho cisla se to neuctuje z druhyho jo..
audiobullys
Junior

Odeslat příspěvekod X-Brace 13. 1. 2010 15:29

Není už známo o něco víc, jak to bude s "internetovou samoobsluhou" a kontrolou útraty přes internet? Na Slovensku už spouští pilotní verzi. http://goo.gl/050Z
S přáním hezkého dne. Ondřej Peroutka

@peroutka
Nokia Lumia 925
Apple iPhone 4
X-Brace
Junior

Odeslat příspěvekod Snekac 13. 1. 2010 18:30

No jo jenže O2 SK si dělá svoje vlastní systémy, takže když to spustí oni tak to automaticky nebude i u nás :-/
Snekac
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod boban 30. 1. 2010 16:34

Tak na Slovensku už to začíná, Moje O2
http://www.mobilmania.sk/bleskovky/tele ... fault.aspx
- čas neexistuje -
boban
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audiobullys 30. 1. 2010 16:47

na svk je o2 v pozici jak u nas vdf, proto nejlevnejsi sluzby - volani + net.
audiobullys
Junior

Odeslat příspěvekod Vladco 22. 2. 2010 13:46

Nevíte někdo náhodou, kdy začne konečně O2 nabízet vyúčtování v e- formě? Od nich jsem se odpovědi nedočkal. Už mě nebaví to pořád skenovat a vyhazovat do koše. Vždyť jsou sami proti sobě, platit papír, obálky a poštovné. Máme rok 2010 a všechny firmy od kterých odebírám nějaké služby nebo mám smlouvy, tak tuto "samozřejmost" nabízejí. Teda právě krom O2.. :D
Vladco
Junior

Odeslat příspěvekod audis 22. 2. 2010 15:32

udajně letos jsem někde na mobilmanii četl.
Od teď, ať už někdy moje dcera udělá cokoli, to poslední co udělám je, že vytočím 158. Nemám zájem, aby mi dceru Policie zabila, jako to udělala s tím klukem na D1.
audis
Junior

Odeslat příspěvekod havros 22. 2. 2010 15:43

Z facebooku:
Změny v Internetové O2 samoobsluze spustíme ještě tento rok. Pro uživatele fixních služeb nabízíme na adrese www.eucet.cz elektronické vyúčtování včetně detailního výpisu zdarma.
| Samsung Galaxy SIII |
---
havros
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Snekac 22. 2. 2010 19:23

Dodám jen že sice je to slíbeno na letos, ale již několikrát byl projekt odkládán, takže se k tomu zas tak moc neupínejme. Ale snad to již dají dohromady.
Snekac
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mobilman 23. 2. 2010 15:28

Vzhledem k tomu jak pohřbili Eurotel Live! (mohl to být dobrý portál, nicméně nastavení služeb minimální a ještě s omezenou funkčností a tak je to už pár let beze změny) tak bych se nedivlil kdyby to nakonec nebylo vůbec....

Kvůli internetovému bankovnictví jsem změnil banku a kvůli internetové samoobsluze i operátora, nemám problém jít za lepším co mi více vyhovuje. Ale pravda že jsou sami proti sobě....
Xperia Z2, Z1, Z / Samsung Galaxy Note 3, Note 2
(+420) 774-775-776, (+49) 157-8311-0062
CZ Vodafone | DE Ortel | dříve: iPhone 1 & 3G & 4S, LG 3D, HTC One & EVO
Airbank VelkýTarif | dříve: ČSOB, HSBC Premier, eBanka, ČS Os.Konto
mobilman
Junior

Odeslat příspěvekod msimcard 24. 2. 2010 11:50

E-ucet je mozne aktivovat, ale pouze u pevnych linek, co jsem tak pochopil...
msimcard
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka_2 28. 2. 2010 21:25

Hledal jsem nějaké vlákno, kde to přilepit, ale žádné vhodné jsem nenašel. Možná to Snekáč a spol udělá za mě.

Slovenské O2 spustilo internetovou samoobsluhu pro zákazníky, teda to, na co v Čechách už čekáme přes deset let. Zajímavé, že na Slovensku to jde a u nás ne - počet klientů jako argument neberu. :-D (Za tip děkuju uživateli Alla66)

Obrázek

Obrázek
Teprve pivo dělá žízeň krásnou...
Jirka_2
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 26. 4. 2010 10:54

Moje O2 - mobilní samoobsluha

Mobilní samoobsluha umožňuje zákazníkům prostřednictvím mobilního telefonu jednoduchým způsobem spravovat a objednávat celou řadu O2 služeb. Je dostupná kdekoliv a kdykoliv zcela zdarma. Stačí, pokud v prohlížeči svého mobilu zákazník zadá adresu m.o2mobil.cz. V sekci Moje O2 pak má možnost například aktivovat Internet v mobilu, bezplatně objednat novou SIM kartu, zjistit výši kreditu, vyhledat nejbližší bankomat, nastavit uvítací melodie a informační SMS zprávy, aktivovat a deaktivovat Zmeškané hovory a O2 Spojovatelku nebo nastavit telefon pro MMS a Internet v mobilu. S blížícím se příchodem léta a období dovolených zákazníci jistě ocení také možnost rychlé aktivace a deaktivace roamingových tarifů.

http://www.cz.o2.com/osobni/3066-tiskov ... rnetu.html
Mobilmaniak, bankomaniak a pomocný moderátor fóra Živě.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod havros 26. 4. 2010 11:06

Mně to nefunguje :roll:
Vůbec tam popisované možnosti nemám
| Samsung Galaxy SIII |
---
havros
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod X-Brace 26. 4. 2010 13:25

Já to tam teda taky nemám. Tak nevím co si mám už jako myslet.
S přáním hezkého dne. Ondřej Peroutka

@peroutka
Nokia Lumia 925
Apple iPhone 4
X-Brace
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 26. 4. 2010 13:50

Tak jsem zkusil navštívit http://m.o2mobil.cz z mého mobilu pod rámcovou smlouvou a v sekci Moje O2 mám jen možnosti nastavení wapového portálu, historii a pod.

Mimochodem v té tiskové zprávě mě zaujalo ještě toto:
O2 mobilní portál v novém

Na míru upravené uživatelské rozhraní O2 portálu ( http://m.o2mobil.cz) je nyní dostupné všem uživatelům mobilních telefonů s tarifem Internet v mobilu. Přístup na portál je poskytován zcela zdarma a zákazníkům nejsou účtovány žádné poplatky za přenesená data.
:D
Mobilmaniak, bankomaniak a pomocný moderátor fóra Živě.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Aleš P. 26. 4. 2010 14:38

myšpulín : Ano, to jsem také zaznamenal.. Dopoledne jsem o tom psal (článek zítra) a dvacetikorunky jen mizely. Ale tak to bude asi iPhonem, který si pořád posílá data sem a tam..

Obrázek
מנא ,מנא, תקל, ופרסין
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tonda512 26. 4. 2010 15:09

Taky tam ty nabídky nemám.....a stejně, to hlavní proč to asi většina chce je kvůli spotřebě(první záložka u slovenského O2)..a to české O2 dle těch screenů nabízet zatím nebude.
Tonda512
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Snekac 26. 4. 2010 18:16

Nenechte se vysmát, toto je jen překopané Moje O2 z minulosti. Vždyť co nabídli nového k ovládání? Nic. Vše už nyní jde přes SMS. A to, na co všichni čekáme (opravdovou samoobsluhu) si ještě asi pěkně dlouho počkáme :-( Dal jsem dohromady můj pohled.
Snekac
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod DNSTUFF 26. 1. 2011 18:41

Zdravím

Jak si mnozí dneska možná všimli, že jsem dneska tady dost psal jak je to s paušálem a jak jsem dnes přešel na Zera od O2 a k tomu všemu jsem to chtěl vše platit skrz bank. převod a hlavně se na výpis a kolik zaplatím dívat jen a pouze v e-mailu tj. žádné papírové čoviny ve schránce, takže jdu sem se zjištěním, protože dneska na prodejně mi řekli že od února to rozjížděj tj. nějaký systém elektronické kontroly a i operátor to potvrdil (ten řekl že už na konci tohoto měsíce) a já se divím, že nic jsem tady ve fóru nečetl o téhle novince a nemyslím si, že bych něco přehhlédl.

Takže elektronická faktura na mailu začíná být i u O2. PS: pochopil jsem to že by to měl být nejaký větší systém než jen odesílání pdf souboru s výpisem.

---------------------------------------------------------------------

:arrow: elektronické vyúčtování najdete na http://www.mojeo2.cz
- zdarma spolu s podrobným výpisem
- první 2 měsíce je možný zdarma souběh s papírovou fakturou, poté papír za 20 Kč (jen možnost)
Naposledy upravil Snekac dne 13. 7. 2011 21:45, celkově upraveno 3
Důvod: Sloučeno
DNSTUFF
Junior

Odeslat příspěvekod Snekac 26. 1. 2011 19:35

Kdož ví, v současnosti je odstávka e-účtu, třeba se pohnou ledy.
Snekac
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod DNSTUFF 26. 1. 2011 19:57

takze je jasny ze do toho konecne bouchnou i pro mobily 1.2 to tu máme
DNSTUFF
Junior

Odeslat příspěvekod audiobullys 26. 1. 2011 22:11

no zatim mam e ucet pro adslko , vzhledem k tomu ze slibovali za to listek do kina do konce prosince a listek nikde, tak nevim nevim jestli neco bude i pro mobily.
audiobullys
Junior

Odeslat příspěvekod legomaniak 27. 1. 2011 18:22

Co vim tak se bude brzo nasazovat nejaka Samoobsluha pro mobilny ucty! ;-)
legomaniak
O2 fanatik

Odeslat příspěvekod pe.kova 29. 1. 2011 22:19

na twittru nedávno někdo za O2 odpovídal na dotaz ohledně samoobsluhy:

Dobrý den, na samoobsluze pracujeme, jakmile budeme mít nové informace, dáme na twitteru vědět. Děkuji.

http://twitter.com/O2_cz
pe.kova
Junior

Odeslat příspěvekod Lutzi 29. 1. 2011 23:13

To pe.kova: To psaly mě.Já jsem se jich ptala.No byla bych ráda kdyby už konečně samoobsluhu měly i když e-účet na mobil by také nebyl k zahozeni.
Lutzi
Junior

Odeslat příspěvekod suresd 31. 1. 2011 16:40

No konecne!!! Elektronicke vyuctovani je tady pro mobilni sluzby!
http://www.o2.cz/osobni/3066-tiskove_zp ... je_O2.html

Jeste byto chtelo tu samoobsluhu...
suresd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 4. 2. 2011 13:43

Funguje už někomu to elektronické vyúčtování?
Žádal jsem o aktivaci 1.2.2011 kolem 11 hod a do teď na emailu stále žádné údaje. Včera jsem tam volal a prý mám vydržet :roll:
m.a.x.i.m.u.s
Junior

Odeslat příspěvekod audiobullys 4. 2. 2011 23:14

ja jsem si to aktivoval pridal jsem tam 2 mobilni cisla, jedno jeste na jinym uctu s mobilnim netem a je to tam pridany. akorat faktura se zobrazi az po vystaveni v novym uctovacim obdobi , ja to mam 8.
akorat predtim jsem mel e ucet na adslku a ten se mi tady uz zobrazuje, tak jestli to neni tim ze to mam funkcni.
kazdopadne to bude ukazovat vsechno az po vystaveni faktur, nic online zustatky si myslim ze nebude.
audiobullys
Junior

Odeslat příspěvekod sonix 5. 2. 2011 18:36

Asi to vůbec nemaj zabezpečený zatím, jinak to nechápu, protože při registraci mi to vypsalo toto:

Upozornění: Elektronický podrobný výpis hovorů se Vám z bezpečnostních důvodů zobrazí až s druhým elektronickým vyúčtováním.
Naposledy upravil Fíla dne 12. 2. 2011 18:17, celkově upraveno 1
Důvod: pro citaci se používá tag quote, ne code!
sonix
Junior

Odeslat příspěvekod audiobullys 5. 2. 2011 21:21

to me psalo taky. a prislo druhej den potvrzeni smskou na mobil ze to je aktivni
audiobullys
Junior

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 7. 2. 2011 14:13

Já stále nic 8-S
m.a.x.i.m.u.s
Junior

Odeslat příspěvekod audiobullys 12. 2. 2011 15:32

tak 11. se mi vystavila na e uctu faktura (ucto 8.) uplne stejna jak chodi domu papirem. tak uvidime jestli ten pristi mesic bude podrobnej vypis jak slibovali
audiobullys
Junior

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 28. 2. 2011 15:52

Já zase problém :-\
První zdržení bylo když mi neřekli, že si mám dát jedinečné přihlašovací jméno, protože mi napřed tvrdili, že si to jméno můžu potom jakkoli změnit, tak jsme tam plácl nějaké jméno. Po cca 10 dnech mi volali, že stejné jméno už někdo má, tak ať si zvolím jiné, které již nepůjde změnit.

A teď v Přehledu vyúčtování zase nemám ani fakturu a ani podrobný výpis. Jen v Přehledu plateb mám číslo dokladu rozdělené na 2 částky- 2 860,91 a 6,-
Nechápu...

Na infolince rada, že mám kontaktovat O2 přes ten formuléř v mém e-účtu.

EDIT: Že prý je to normální a bude tam až další měsíc :roll:
m.a.x.i.m.u.s
Junior

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 1. 3. 2011 16:08

Tak dnes se to zobrazilo.
Celkem to trvá dlouho když začínám nové zúčtovací období od 23. ale také bez podrobného výpisu hovorů.
Píšou, že není objednán, tak jsem psal dotaz jak si ho objednat a čekám na odpověď.
m.a.x.i.m.u.s
Junior

Odeslat příspěvekod davsopl 18. 3. 2011 00:23

Od února mám aktivovaný e-ucet jako podnikatel a do dnes tam v tom účtu nic nevidím.Jen nějaké staré částky za platby z roku 2009. Ted mě má přijít druhé vyúčtování poštou, tak jsem zvědav.Zase něco spustili, co jim nefunguje. :-(
davsopl
Junior

Odeslat příspěvekod audiobullys 18. 3. 2011 00:48

no ono to funguje az od nasledujicho uctovaciho obdobi a jeste to clovek musel slozite nastavit
audiobullys
Junior

Odeslat příspěvekod msimcard 28. 3. 2011 20:24

Tak ja jsem se registroval 1.2. a doted nic. Sice se prihlasim, ale zadny vypis. Meilem nic neprislo. Zatim chodi papirem.

Jsem dnes volal na infolinku a rekla mi ze tam vubec registrovany nejsem - v tom maji nejaky bordel.

Vi nekdo jak na to?
msimcard
Junior

Odeslat příspěvekod audiobullys 28. 3. 2011 20:34

kdyz se prihlasis a kliknes na zalozku vyuctovani mobilnich sluzeb tak tam bys mel mit budto faktury - od probehleho uctovaciho obdobi. pokud ne tak by tam mela byt moznost si ty cisla nastavit.
audiobullys
Junior

Odeslat příspěvekod Snekac 13. 7. 2011 21:46

Tak O2 se nakonec překonalo a samoobsluhu spustí příští týden: http://mobilovinky.blog.mobilmania.cz/2 ... elmi-brzy/
Snekac
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lutzi 25. 7. 2011 15:55

Může či dokáže mi někdo říct jednu věc.Kdy bude konečně fungovat internetová samoobsluha?Děkuji
Lutzi
Junior

Odeslat příspěvekod penav 25. 7. 2011 19:42

Něco se psalo na netu kolem roku 2018, ale jistě to nevím.
penav
Junior

Odeslat příspěvekod snowboarder 25. 7. 2011 19:52

penav: ale no tak ;) však už chvíli visela, asi ještě dolaďujou

Každopádně by mohli máknout, dneska nejde nic aktivovat. přes 999111 :/
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod legomaniak 26. 7. 2011 14:26

Zitra bude release, pokud se nestane nic zleho tak by měla zitra behem dne už frčet! ;-)
legomaniak
O2 fanatik

Odeslat příspěvekod snowboarder 26. 7. 2011 18:10

Zítra teprve naskočí upgrade systému. Nevím, jestli s tím spustí i sámošku. Logicky bych počkal jak se update natáhne a pak do toho teprve pustil další aplikace.
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod penav 26. 7. 2011 20:59

Kdybyste pánové měli pravdu tak to beru za malý zázrak. Takhle je volání a služby s předplacenkou O2 naprosto nepřehledný a nekontrolovatelný systém.
penav
Junior

Odeslat příspěvekod snowboarder 26. 7. 2011 21:11

No, u předplacenky obzvláště budeš zklamanej myslím i když to spustí. Oproti současnému o2pripojse.cz tam toho navíc moc nebude si myslím.
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod xanderovitch_1 6. 8. 2011 18:35

Dneska mi prisla z cisla 606 999 049 pekna sms, ze mam do 5-ti dnu zaplatit vyuctovani 247,- s podpisem Vase O2 :-) Coz je docela divny, protoze na O2 e-ucet zadny vyuctovani nemam a jelikoz jsem prenasel cislo k O2 v cervenci a zuctovaci obdobi mi bezi od 12.7., tak mi to kapku prijde divny..
Nokia E7 BELLE,O2 neomezene volani :-) , O2 3G neomezeny mobilni internet ..
xanderovitch_1
Junior

Odeslat příspěvekod audiobullys 6. 8. 2011 21:40

to mas uz od podpisu smlouvy vygenerovanou fakturu za to docasny cislo
audiobullys
Junior

Odeslat příspěvekod snowboarder 6. 8. 2011 21:44

xanderowitch_1: pravděpodobně jsi měl dočasné číslo, to je funkční od chvíle podpisu smlouvy do doby přenosu, v den přenosu se změní na přenášené. To je taková malá O2 sviňárna.
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod xanderovitch_1 6. 8. 2011 23:24

Toto je presny zneni sms, zkopirovano z OVI SUITE, sim kartu od o2 jsem vylomil z plastu, az v ve chvili, kdy simka od puvodniho operatora prestala fungovat (neprihlasila se do site)

"Vazeny zakazniku, prosim uhradte na nas ucet 500114004/2700 neuhrazena vyuctovani ve vysi Kc 267, VS 1191915392. Do 5 dnu od vam zasleme potvrzujici SMS. Tato SMS je automaticky generovana, prosim, neopovidejte na ni. Dekujeme, Vase O2."
Nokia E7 BELLE,O2 neomezene volani :-) , O2 3G neomezeny mobilni internet ..
xanderovitch_1
Junior

Odeslat příspěvekod snowboarder 7. 8. 2011 08:32

A co jako? To se nějak vylučuje? Vždyť ti na to reagujeme. Když přecházíš k O2, dostaneš OKAMŽITĚ přidělené číslo O2 a služby už ti běží. Nezávisle na tom, kdy proběhne přenos.
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod DNSTUFF 7. 8. 2011 10:02

jak je mozne ze dotycny o tom nevedel to ti jako nerekli ze dostanes uz hnedka cislo k pouzivani?
DNSTUFF
Junior

Odeslat příspěvekod Snekac 11. 8. 2011 07:43

Dnes jsme se dočkali a samoobsluha (v podání O2 taková "socialistická" zatím, kde toho moc není) je spuštěna http://mobilovinky.blog.mobilmania.cz/2 ... edstavuje/

Najdete na www.mojeo2.cz
Snekac
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bucky.m 11. 8. 2011 08:22

Slava, na zacatek to neni spatny,ale s VDF,co jsem pouzival posledni dva roky, se to neda zatim srovnat.
Dulezita vec, ktera by mne vyhovovala asi nejvic v mojeO2 by byla moznost platit vyuctovani pomoci kreditni karty online. Na to jsem u VDF zvykl,tak snad brzy zlepsi.
E60->N82->E52->E6
bucky.m
Junior

Odeslat příspěvekod snowboarder 11. 8. 2011 09:09

Někdo kdesi psal, že to má jít od října. I dobíjení kreditu. Tak uvidíme. Docela mě fascinuje, že neumí samoobsluha změnit tarif, ale přesměrování nastavit to jo :)) O2 bylo vždycky jiné :D
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 25. 8. 2011 11:20

Kdo používá e-účet?
Dnes mi přišlo vyúčtování a není v pdfku, ale v hrozném bordelu v xls. Neví někdo co to má jako znamenat?
m.a.x.i.m.u.s
Junior

Odeslat příspěvekod audiobullys 25. 8. 2011 23:08

no u cisla kde je ucto 8. mam pdf ke stazeni, u cisla s uctem 12. tam je jen humus xls soubor ,ale v prehledu vyuctovani je moznost stahnout pdf soubor. takze na webu O2 to pujde.
audiobullys
Junior

Odeslat příspěvekod mobilemaniac 26. 8. 2011 04:10

bucky.m píše:Slava, na zacatek to neni spatny,ale s VDF,co jsem pouzival posledni dva roky, se to neda zatim srovnat.
Dulezita vec, ktera by mne vyhovovala asi nejvic v mojeO2 by byla moznost platit vyuctovani pomoci kreditni karty online. Na to jsem u VDF zvykl,tak snad brzy zlepsi.

Ono to hlavně u VF posledních 6 měsíců nfungovalo, akorát jsem se už bál, že mi to strhlo peníze z karty :-////
mobilemaniac
Junior

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 26. 8. 2011 15:25

Jenže já tam mám 4 čísla a potřebuju to pro každé zvlášť...

Tak jsem tam volal a ptal se co to jako je.
A ony jsou všechny čísla rozepsána už v toum pdf ve kterém dříve byla jen faktura na celkovou platbu za služby.

Ale při volání na linku mě překvapili, že chtěli znát nějaký 5-ti místný kód pro komunikaci s operátorem, který jsem neznal, tak mi automat zavěsil. naštěstí jsme se dovolal z předplacenky. Prý mi ten kód přišel při aktivaci služeb. Něco teda přišlo, ale ještě jsem to za skoro rok používání nemusel použít, tak nechápu co to mají zase za výmysl a ještě se to heslo prý nedá změnit, tak to je už úplně na palici zapamatovat si nějakých 5 čísel, které potřebuji znát jen jednou za čas :roll:
m.a.x.i.m.u.s
Junior

Odeslat příspěvekod legomaniak 21. 9. 2011 13:37

Dneska spustilo o2 Kontrolu výdajů na mojeo2.cz! :-)
legomaniak
O2 fanatik

Odeslat příspěvekod DNSTUFF 21. 9. 2011 14:03

ukazte screeny
DNSTUFF
Junior

Odeslat příspěvekod bucky.m 21. 9. 2011 21:54

super,pokrok, to se hodi.
E60->N82->E52->E6
bucky.m
Junior

Odeslat příspěvekod audiobullys 21. 9. 2011 22:26

koukam ze u jednoho cisla v rodine to nefunguje a to tam je neon m, zadan slozitost, i na muj basic to funguje i s prenesnejma minutama to pocita
audiobullys
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Bolt 24. 9. 2011 17:07

legomaniak píše:Dneska spustilo o2 Kontrolu výdajů na mojeo2.cz! :-)

Konečně ;-) Je možné sledovat během zúčtovacího období i poslané SMS a FUP u internetu v mobilu? Na screenu jsou vidět pouze provolané minuty.
Nyní: Sony Xperia T White (Android 4.1.2 Jelly Bean) + 16GB microSDHC Kingston + Headset Sony SBH50 + Bugatti Cross leather case

Dříve: Nokia N8-00 Blue - Nokia N81 - Samsung E330 Black - Nokia 3510i - Nokia 3330 - Nokia 5110
Mr.Bolt
Junior

Odeslat příspěvekod audiobullys 24. 9. 2011 22:05

Přeneseno 21,79% z 2048 MB
Časové období: 08. září 2011 - 08. říjen 2011
hmm jen v procentech a na samosce v mobilu to mam zakrouhleny na GB

jinak sms to ukazuje jen u tarifu kde ty smsky jsou, kde jsou nad ramec tak je tam videt uplny prd.
audiobullys
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Bolt 25. 9. 2011 15:44

Tzn. že do vyčerpání 100 SMS který mám v tarifu mi to bude ukazovat a pak co vyčerpám nad neuvidím? To by byla od O2 teda služba....
Nyní: Sony Xperia T White (Android 4.1.2 Jelly Bean) + 16GB microSDHC Kingston + Headset Sony SBH50 + Bugatti Cross leather case

Dříve: Nokia N8-00 Blue - Nokia N81 - Samsung E330 Black - Nokia 3510i - Nokia 3330 - Nokia 5110
Mr.Bolt
Junior

Odeslat příspěvekod .357 25. 11. 2012 10:21

Po včerejším apgrejdu se objevila možnost objednání balíčků minut a zpráv, ale ceny jsou opravdu závratné...

Výběr balíčku volných minut

20 Minut 96 Kč měsíčně
40 Minut 180 Kč měsíčně
60 Minut 240 Kč měsíčně
75 Minut 288 Kč měsíčně
80 Minut 300 Kč měsíčně
120 Minut 444 Kč měsíčně
150 Minut 480 Kč měsíčně
300 Minut 840 Kč měsíčně
450 Minut 960 Kč měsíčně
600 Minut 1 200 Kč měsíčně

Výběr balíčku volných SMS

40 SMS 60 Kč měsíčně
80 SMS 96 Kč měsíčně
120 SMS 120 Kč měsíčně
300 SMS 264 Kč měsíčně
600 SMS 480 Kč měsíčně

V aktuálním ceníku jsou přitom uvedeny úplně jiné ceny, tak tomu moc nerozumím...

9. „Balíčky volných jednotek"

▪ Tato nabídka platní pro fyzické osoby registrované dle RČ a pro firemní zákazníky identifikované na základě IČ, kteří nemají s O2 uzavřenou Rámcovou dohodu o poskytování zvýhodněných obchodních podmínek při odběru služeb.
▪ Účastník tarifu O2 Neon S, Neon SMS O2 Neon M, O2 Neon L, O2 Neon L+, O2 Neon XL, O2 Neon XXL, O2 Neon S Basic, O2 NEON SMS Basic, O2 Neon M Basic, O2 Neon L Basic, O2 Neon L+ Basic, O2 Neon XL Basic, O2 Neon XXL Basic nebo tarifu O2 [:kůl:] se závazkem na dobu 2 nebo 3 let, může v období od 2.5.2012 do 31.12.2012 využít nabídku balíčků volných minut a SMS do všech mobilních sítí za níže uvedenou cenu.
▪ Pokud účastník současně se žádostí o zřízení balíčku udělí O2 prostřednictvím formuláře souhlas se zasíláním obchodních sdělení na svůj e-mail, získá 50% slevu z níže uvedené měsíční ceny balíčku na dobu 2 let. Účastník, který svůj souhlas dle předchozí věty v průběhu zvýhodněného období odvolá, ztrácí nárok na poskytování slevy.

Volné minuty Cena s DPH Cena bez DPH
20 80,00 66,67
40 150,00 125,00
60 200,00 166,67
75 240,00 200,00
80 250,00 208,33
120 370,00 308,33
150 400,00 333,33
300 700,00 583,33
450 800,00 666,67
600 1000,00 833,33
900 1300,00 1083,33

Volné SMS Cena s DPH Cena bez DPH
40 50,00 41,67
80 80,00 66,67
120 100,00 83,33
300 220,00 183,33
600 400,00 333,33

Nespotřebované volné jednotky z balíčků se nepřevádějí do dalšího zúčtovacího období.
.357
Junior

Odeslat příspěvekod Fíla 25. 11. 2012 11:33

Doplňkové balíčky minut a SMS se daly objednat již dříve, ale nyní zřejmě podražily, viz Šnekáčův květnový článek. Může to rovněž souviset s připravovanou změnou DPH.

Od července mám aktivováno 120 SMS za 100 Kč, tak doufám, že mi tato cena zůstane.

EDIT: Tak ceny balíčků minut a SMS jsou v Moje O2 uvedeny chybně, platí částky dle ceníku (viz část 9. „Balíčky volných jednotek"). Ověřeno na infolince a již prý pracují na nápravě. Zřejmě se na světlo světa dostaly ceny, které budou platit od 1. 1. 2013, ale to je jen má domněnka.
Fíla
Moderátor

Odeslat příspěvekod havros 6. 3. 2013 17:51

Dnes publikována nová aplikace Moje O2 pro Android
https://play.google.com/store/apps/deta ... cz.o2.moje
| Samsung Galaxy SIII |
---
havros
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 7. 3. 2013 08:24

O2 má v Moje O2 nějaký chaos... Včera jsem se tam koukal, prý mám nezaplacenou fakturu, ovšem bylo tam "stav k 22.2.2013"... Se jim to jaxi neaktualizuje...
Tomáš Marný
Junior

Odeslat příspěvekod havros 7. 3. 2013 08:41

O2 provádí docela velké úpravy portálu Moje O2, měly být dokončeny 6.3., ale zatím to tak nevypadá.
| Samsung Galaxy SIII |
---
havros
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martinchylek 18. 3. 2014 17:52

Zdravím,

chtěl bych se zeptat, jestli vám sedí informace na moje.o2.cz s tím, co byste doopravdy měli mít? Já mám nový tarif (už 2 týdny) a moje O2 mi ukazuje úplně jiné informace o volných jednotkách, než které by k tarifu měly být. Upřímně mi tedy přidalo 150SMS do cizích sítí, o kterých jsem s operátorem vyjednával a nakonec je nedostal. Tak jsem radši nikam nevolal, aby mi to ještě nesebrali, uvidím na první faktuře.

Chci se vás ale zeptat, jestli vidíte v moje O2 opravdu to, co v tarifu máte, nebo tam jsou nějaké chyby.

Díky
Garáž: Škoda Octavia Combi 1.9 TDI (66kW)
MMania: HTC Desire X
Živě (PC): HP EliteBook 8530p
Živě (Tablet): Asus T100TA
a taky mám psa
martinchylek
Junior

Odeslat příspěvekod Floraín 19. 3. 2014 02:00

Taky zdravím,

tak o2 je o2, takže trochu chaos :-D Já mám u nich jenom internet a pevnou linku, do listopadu minulého roku jsem u nich měl vyhádanou cenu 505,- Kč za měsíc a pak, když se blížil konec tohoto úvazku na 12 měsíců mě zavolala jedna o2 odbornice a "utáhla mě na nudli" :-\ , protože jsem byl v tu dobu pracovně v jednom kole a paušál stoupnul na 581,-Kč - prostě standardní nabídka internet optimal+ za 505 a k tomu pevná linka 50 volných minut po slevě za 76 - a v aplikaci moje.o2 se mně správně nastavil tenhle datum ze začátku listopadu.

Teď v zimě, když mám víc času, jsem objevil díky tomuto foru jejich nabídku na sníženou cenu internet optimal+ za 404,-, tak jsem tam na začátku února volal a bez potíží mně to aktivovali s tím, že ten 12 měsíční úvazek s autoprolongací začně platit nově od toho začátku února.

Zatím jsem platil jednu sníženou cenu na faktuře a teď bych měl co nejdřív dostat fakturu na 480,- kč za měsíc - jenže v aplikaci moje.o2 stále svítí datum ze začátku listopadu :hm , takže počkám na tu fakturu a když bude v pořádku, tak asi zkusím napsat do o2 mail, aby to opravili - opravdu nejsem zvědav, abych si musel zařizovat sníženou cenu už na podzim, kdy jsem pravidelně v pracovním stresu :/
Floraín
Kolemjdoucí