Poradna: Jaký tarif si mám vybrat?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tttom 3. 9. 2017 10:45

Nevím zda to patří sem, ale poptával jsem u všech operátorů nabídku na 4 čísla na IČO, ozval se jeden a nabídnul cenu v podstatě za 2 litry. Přitom jsem chtěl na 2 čísla pouze volání a sms, bez dat, a na dvě čísla i data, ale ne mnoho (2 gb klidně i sdíleno). Nevím, zda neumím podat poptávku, ale zájem asi velký není.
tttom
Junior

Odeslat příspěvekod Dogmartin 12. 9. 2017 15:53

Konci mi smlouva u Vodafone flat +0.5gb za 450 Kč kde sezenu neco lepsiho? Díky
Dogmartin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milbust 20. 10. 2017 00:35

Nevím jak nutně potřebuješ firemní, ale Vodafone má sdílený (rodinný) tarif pro 4 čísla. Neomezené volání a SMS, a 2 GB sdílená data za 1 499 Kč. Myslím si, že ho klidně můžeš používat i ve firmě.
milbust
Junior

Odeslat příspěvekod jirys 20. 10. 2017 07:44

Vyzkousej Emtecko je to sice na rodne cislo , ale po mesici to dovedou predelat na IČO . Jen to musi schvalit jejich vedeni ...
Nemám
jirys
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 10. 2017 08:45

Chci se zeptat, plánuji si dát Emtéčko a to nejen sobě, ale i rodině. Celkem tedy asi na 4 sim karty s navíc pěknými telefonními čísly. ( přenos od jiného operátora)

Jen mám strach, aby virtuál Emtéčko nezkrachoval a nepřišel o číslo?
Jaká je pravděpodobnost?
Je v případně problémů automatický přechod k domovské síti? ( v tomto případě O2)

Díky
anonymni

Odeslat příspěvekod tttppp40 20. 10. 2017 09:18

Toho bych se bál jen orientačně, fungují už docela dlouho a rostou, navíc teď mají nabídku na data nejlepší v CZ. Případný krach - by bylo dost času převést číslo jinam (také mám hezké číslo), ale toho se téměř u Emtéčka nebojím.
tttppp40
Junior

Odeslat příspěvekod milbust 20. 10. 2017 10:10

Dívám se prakticky po něčem podobným jako tttom (také jako firemní, ale nevidím nutnost mít ho na IČ. Nyní mám taky bez IČ a normálně si ho odčítám.) zatím se mi právě zdál nejlepší ten sdílený od Vodafone. Můžeš mi napsat proč Emtéčko? Nějak jsem nepřišel na to že by byl levnější.
milbust
Junior

Odeslat příspěvekod tttppp40 20. 10. 2017 10:37

Emtéčko není výhodné pokud potřebuješ Flat. Je spíš pro ty co potřebují hodně dat a málo volání.
tttppp40
Junior

Odeslat příspěvekod jirys 20. 10. 2017 11:19

milbust píše:Dívám se prakticky po něčem podobným jako tttom (také jako firemní, ale nevidím nutnost mít ho na IČ. Nyní mám taky bez IČ a normálně si ho odčítám.) zatím se mi právě zdál nejlepší ten sdílený od Vodafone. Můžeš mi napsat proč Emtéčko? Nějak jsem nepřišel na to že by byl levnější.

Stačí se podívat : www.emtecko.cz a pak se sam rozhodnout ...
Nemám
jirys
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milbust 20. 10. 2017 11:28

Díky. To jsem samozřejmě udělal. Jen jsem si myslel, že jsem něco přehlédl, tak jsem doufal, že mi napíšeš něco konkrétnějšího. No nic. Emtéčko teda padá.
milbust
Junior

Odeslat příspěvekod k4R3l 7. 11. 2017 19:28

Potřeboval bych nějaký nulovým tarif, nové číslo, čistě na příjem hovorů, žádnou předplacenku, ale opravdu tarif, aby číslo vydrželo co nejdéle bez jakéhokoliv použití na odchozí hovory, SMS, data vůbec.

Nevím, jestli u Vodafonu ještě s jejich nulovým tarifem na míru pochodím. Ještě jsem koukal na emtéčko mini. Dá se sehnat ještě něco podobného někde jinde?
k4R3l
Junior

Odeslat příspěvekod oslik007 7. 11. 2017 19:41

Pokud vím, tak u O2 je takový tarif, jmenuje se O2 Zero, a je to nulový pušál, platíš jen když voláš, nebo píšeš, jinak se fa nevystavuje, přidávali to jako doplňkovou službu do rodiny, nebo do zabezpečovaček. Netuším jestli se ještě prodává, a jestli ho prodají sólo.Za zeptání nic nedáš
oslik007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martinsip 7. 11. 2017 19:48

Myslím, že už nelze. Ale zkus to a dej vědět.
Peugeot 308SW 1,6HDi 2010, Fiat Marea Weekend 1,9JTD 2003
Honor magic5 Pro
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kuk321 7. 11. 2017 20:09

u VF je nulovy tarif mam ho od 9/2017 dostal jsem ho tak že mi končil paušal a nechtěl jsem zrušit číslo
Kuk321
Junior

Odeslat příspěvekod k4R3l 7. 11. 2017 20:13

Na O2 zero jsem taky zkoušel koukat, ale našel jsem ho v rubrice: "Speciální tarify, které již nelze získat na žádost účastníka"...
k4R3l
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků