Poradna: Jaký tarif si mám vybrat?

O operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ExpressCard 3. 4. 2018 19:11

Zdravím všechny,
asi 5 měsíců mám tarif od VF: obsahuje 250 minut, neomezené SMS a 500 MB internetu. Je to tarif bez závazku a měsíční paušál činí 275 Kč. Bohužel jsem zjistil, že mi tarif nevyhovuje - každý měsíc se mi sice z předchozího zúčtovacího období převede cca. 150 minut a zřídkakdy využiji více než 150 MB dat, ale přesto vždy k paušálu připlácím další poplatky.

Můj předchozí tarif (Na míru) měl také neomezené SMS, ale jen 200 MB dat, 150 minut a platil jsem za něj 300 Kč. Faktem ovšem je, že ty minuty jsem mohl využít i na volání do zemí spadajících do regionu 0.

Čili třebaže mám s novým tarifem více minut a dat za méně peněz, ve výsledku měsíc co měsíc doplácím alespoň 100 Kč kvůli volání a SMS na čísla slovenských kolegů a přátel.

Z tohoto důvodu jsem se na vás zkušenější chtěl obrátit s dotazem, zdali nevíte o nějakém tarifu, který umožňuje využít volné minuty i na volání do zahraničí, případně nabízí možnost posílat SMS na zahraniční čísla za rozumnou cenu? Potřebuju neomezené SMS v ČR (až 200 SMS každý měsíc), stačí mi 150 minut volání a 150 MB internetu, přičemž více než 300 Kč měsíčně platit nehodlám a vázat se též nechci.

Díky za jakoukoliv radu.
ExpressCard
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Frodo Pytlík 3. 4. 2018 20:57

Dobrý den, hledám tarif: úplně minimálně telefonuji tak 20 minut měsíčně a smskuji tak 10sms měsíčně, ale data využívám poměrně dost. Nevadilo by mi mít tarif kde bych platil za hovor a sms zvlášť ale dat bych potřeboval kolem 4-5 gb. Poradíte mi prosím co vybrat? Děkuji. Koukal jsem na nabídky od větších operátorů a přišly mi nesmyslné a mému zadání nevyhovující.
Frodo Pytlík
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tttppp40 3. 4. 2018 21:47

Frodo : Emtéčko tarif mini + balíček 5GB za 275,-
Www.emtecko.cz/trz
tttppp40
Junior

Odeslat příspěvekod Frodo Pytlík 3. 4. 2018 22:56

Děkuji za tip :)! nebráním se dalším možnostem pokud někdo ještě o něčem víte prosím napište, moc děkuji :)
Frodo Pytlík
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ricardus 15. 4. 2018 19:55

Prosim doporucite nejaky tarif pro dceru.
Nyni operator VF, tarif Smart 100 za 392 (100 minut do siti, neomezene sms do VF a net 250mb).
Idealne nejlepe opet VF (i firemni tarif), premyslel jsem o predplacence od VF (Karta 26)....ma nekdo zkusenost?
Predem dekuji, mozno psat i na Ricardus@atlas.cz
Ricardus
Junior

Odeslat příspěvekod lukodlak 15. 4. 2018 20:25

Rozhodně se vyplatí víc jak tu, co má teď. Jak moc volá, smskuje?
Zajímám se o elektroniku a programování.
lukodlak
Junior

Odeslat příspěvekod Ricardus 15. 4. 2018 22:14

+ - 2000 sms, volani 100 minut-vetsina VF, jde ji spise o data.
Ricardus
Junior

Odeslat příspěvekod stm01 16. 4. 2018 04:48

A co tarif JE TO V TOBĚ. Platím ho dceři, Flat na volání a sms + 10GB internet za 500kč.
Xiaomi MiMix 256GB, Asus EEE Pad Slider

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Junior

Odeslat příspěvekod lukodlak 16. 4. 2018 14:06

2000 sms ? Wow, to je tedy dost. Nepoužívá messengery?
Zajímám se o elektroniku a programování.
lukodlak
Junior

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor