Poradna: Jaký tarif si mám vybrat?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zivan 6. 2. 2017 16:06

Jen je to sedy operator, nikde zadny kontakt, svoje cislo prevedes na nej, uz nad nim nemas kontrolu a operator se s tebou o nicem nebude bavit. A taky zalezi na tom, kdy to Vodafone stopne.
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zagy 6. 2. 2017 16:13

Ideální způsob, jak přijít nenávratně o číslo.
Pro vypracování nabídky O2 pro Vaši firmu nebo pro Vás jako živnostníka mě neváhejte kontaktovat do soukromé zprávy.
zagy
Junior

Odeslat příspěvekod Pepan_z_Depan 6. 2. 2017 21:40

zivan píše:Jen je to sedy operator, nikde zadny kontakt, svoje cislo prevedes na nej, uz nad nim nemas kontrolu a operator se s tebou o nicem nebude bavit. A taky zalezi na tom, kdy to Vodafone stopne.


Díky za informaci. Existují nějaké alternativy, kde toto nehrozí? (počítám, že asi budou dražší)
Pepan_z_Depan
Junior

Odeslat příspěvekod .357 7. 2. 2017 01:16

Pepan_z_Depan píše:Ahoj,

sháním co nejlevnější mobilní tarif s neomezeným voláním do všech sítí pro seniora. SMS a data nejsou vůbec potřeba. Existuje něco levnějšího, než zmíněná: https://www.neomezene399.cz/ ?

Díky!


SazkaMobil nabízí za 377 Kč 1000 minut. Sice to není neomezenka, ale kdo prokecá za měsíc víc než 16 hodin??
.357
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod dj.kure 7. 2. 2017 21:10

Jen se chci podělit o informaci - dneska jsem si zařizoval tarif "S námi pro mladé" a jelikož mi už 27 let bylo, tak mi operátor poradil, abych udal RČ někoho mladšího, třeba z rodiny.

Registrované to mám normálně na své RČ, ale pro registraci tarifu je potřeba udat někoho mladšího. RČ jsem si vygeneroval na netu a normálně to prošlo.

Není tedy problém, aby tarif se 4GB nebo 11GB dat (oficiálně udávají 3.7 a 10.7, ale je to 4 a 11) dostal kdokoliv.

Jen to musí stihnout do konce února.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anik 7. 2. 2017 21:58

To je starý :-D stačilo se mě zeptat.... :-))

Taky tam mám namířeno, RC mam synovo, generovat bych si netroufla, určitě někdo s tím RC existuje a pokud si to bude chtít někdy zřídit , tak bude pěkně koukat , že vlastně jeho RC někdo už "udal" :-)

Jinak je to dle mého nejlepší tarif na data... :-)
Anik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pupekcz 11. 2. 2017 16:24

Dobrý den,

mám jednu SIM kartu od O2 co mam kvuli firmě, kde mám neomezené volání a kde mám 200mb na měsíc, což mi nestaci. Obnova tech dat me stoji 100Kč dalších 200mb, což je strašné. Jelikož můj mobil podporuje 2 simky. Chtěl bych nějakej levnej tarif nebo službu, kde bych měl spoustu dat za tu nejlevnější cenu. Simka by se používala jen na DATA. Koukal jsem na KAKTUS, ale není ještě neco levnejsiho? neco kolem 300Kc mesicne i mene?

Díky za odpověď.
pupekcz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reku 11. 2. 2017 19:17

A kolik potřebuješ? Kaktus je už od 50ti korun měsíčně....
Jinak třeba na aukru je za 777 na tři měsíce 4GB měsíčně. Pak můžeš jít jinam nebo nabídku prodloužit. Těch možností je víc.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod pupekcz 11. 2. 2017 19:42

260 mesicne to je jak litacka, to neni spatny. Me by stacilo tak 2-3GB mesicne, vic urcite ne. Kde se na to aukro muzu podivat? :)
pupekcz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod opasino 11. 2. 2017 19:46

Normálně na internetu :-). www.aukro.cz Hledat tam snad už budeš umět. Jsou tam různé nabídky, např.:
http://aukro.cz/lte-datova-sim-karta-od ... 00406.html
Když to projedeš, třeba si něco vybereš, je toho tam spousta.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod pupekcz 11. 2. 2017 19:53

Jo takhle, myslel jsem ze aukro ma nejakou svoji mobilni sit :) dik
pupekcz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 11. 2. 2017 22:06

3 GB měsíčně lze mít i za 160 Kč. Na předplacence Bleskmobilu s využitím občasných novinových kupónů. viewtopic.php?f=1939&t=1179749&p=11446437#p11446437
SIM s kreditem 150 Kč stojí 150 Kč, nějaký to AHA (nebo Blesk o pár korun dražší) asi 10 Kč, po připsání bonusu 300 Kč je tedy kredit 450 Kč. Za to se dá koupit za 300 Kč 30-ti denní balíček MAX s 1,5 GB, přikoupení dalších 1,5 GB je za 150 Kč. Tím je kredit vyčerpán na nulu, po 30 dnech může SIM letět do koše a nasadit zas další.
Jen bacha při aktivaci SIM, nesmí se z kreditu utratit nějak ani halíř, aby zbylo 150 Kč na to dokoupení druhých 1,5 GB (já vždy aktivoval v hloupém telefonu (aby si smartfoun třeba kvůli nějakému svému svévolnému šáhnutí si na net zbytečně nezaktivoval automaticky denní balíček asi za dvacku) a pro aktivaci uskutečněním hovoru jsem použil párvteřinové zavolání na nějakou free 800 linku (třeba 800123456).
Takto si lze napytlovat zásobu až šesti měsíců třígigového internetu od data vyjití novinového kupónu (nebo i + asi dalších 14 dní do expirace platnosti kupónu, když počkám s aktivací SIM i bonusu na nejzažší termín).

Jen Bleskmobil asi stále nemá bohužel LTE! Což někomu třeba ani moc vadit nemusí, pokud nemá LTE foun, tablet nebo modem, nebo je stejně převážně i na signálu 3G, aby nejel jen na EDGE. Síť je to O2.

EDIT 7.4. : Změna: LTE už jde!
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lidex 11. 2. 2017 22:58

Bohužel stále nemá :)
Lidex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rst70 23. 3. 2017 22:22

Sháním pro otce náhradu za Nabito350 od Vodafone se slevou ČD. Provolá cca 30 minut měsíčně, žádná data ani SMS. Ideálně kdyby to bylo v síti T-mobile, abych mu mohl volat v rámci volání zdarma v síti T-mobile.
Napadá Vás něco?
rst70
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 24. 3. 2017 01:28

Na 30 minut měsíčně tedy asi jedině Twist, sice nic moc cena , ale třeba volání na výhodnější Kaktus ani Mobil.cz bohužel jako volání zdarma v síti T-mobile nebere, nikdo jiný mě nenapadá.
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků