Poradna: Jaký tarif si mám vybrat?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Pahd 18. 8. 2016 16:24

A podělíte se? :-) nebo SZ? Díky
Pahd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nabik 18. 8. 2016 19:17

Taky by se mi takový hodil a stačilo by i bez dat. Prosím o info o nabídce.Díky
nabik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Altoz 19. 8. 2016 09:04

Ja mam tohle:
neomezeny hovory do vsech sitich
neomezeny SMSky do vsech sitich
1,5GB
bez uvazku
podpora zdarma
nejlepsi pokryti v CZ
jenom za 485kc mesicne

Kdo ma zajem tak me muze kontaktovat pres email na: 1@voneti.com

Krasny den preji.......
Altoz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zuzanicka 24. 8. 2016 08:41

Jestli chcete jistotu tak za 449,15 vodafone neomezenko i s internetem na smlouvu 2roky.ale i dalsi jine. Ale jen pro ty co nemaji vodafone ted. Tel 777170640
Zuzanicka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pepan_22 26. 8. 2016 18:00

Do přízně sháním tarif pro dítě - u Vodafone. Rodič má neomezenku postavenou ještě na Tarifu na míru (asi z období tarifní revoluce).
Myslel jsem že poradím migraci na RED a tarif pro dítě zdarma, ten se ale už nenabízí.

Požadavek je na volání na rodiče zdarma, nějaké volné minuty do všech a co možná nejvíc sms taky do všech, a žádná data (což se dá v samoobsluze když tak vypnout)
Koukal jsem i na Vodafonní předplacenky ale nic zajímavého jsem nenašel. Asi poradím ČD tarif 2.... Máte nějaké tipy?
Pepan_22
Junior

Odeslat příspěvekod VolumePJ 28. 8. 2016 20:15

Končí mi smlouva u O2, měsíčně provolám přibližně 2hodiny, 30-40smsek, data mám 1gb - mohu mít i míň, ale O2 už nevede zpomalená data.. Nějaké rady/návrhy ? :) Teď platím 449kč, hodně volám, často volám i přes limit, takže bych potřeboval více volání. Četl jsem tu někde něco o 1,5gb/neomez volání/neomez sms u Tmobilu za 399, ale už nevím kde a ze kdy to bylo :D
Nokia 8310 > 1600 > 5300 > Sony Ericsson K770i > HTC Smart > Samsung Galaxy Mini > Galaxy Trend > Honor 4C > 5X > 6X > 8 > 9 > 10 > Galaxy S10+ > Note10+ > S21 Ultra > S22 Ultra
VolumePJ
Junior

Odeslat příspěvekod vpe 12. 9. 2016 09:27

Da se lehko sehnat za 449-499 neomezene sms/hlas a nejaka data (500-1500mb) k tomu.

Nizsi ceny jsou uz sedivky (fakturuje to zprostredkovatel) anebo firemni nabidky (pro rodinne prislusniky, musite byt clenem site apod.).

Vyhodou tech sedivek vsak je ze vam tam nebudou zastavovat data po vycerpani fup, nevyhodou korp. byvalo, ze nesel nastavit strop utraty.

Kdyztak me opravte/doplnte.
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mclama1 19. 9. 2016 11:12

Ahoj. Dnes sem vypověděl O2.
Jsem student (do 26 let), moc toho neprovolám, sem tam nějaká smska a rád bych alespoň 1GB dat.
Ideálně s možností kdykoli vypovědět. Je něco lepšího než

600 minut volání
po vyčerpání 5,03 Kč/min
Neomezené SMS
1,2 GB dat
s možností navýšení
o 1 GB/99 Kč
494 Kč měsíčně

od vodafonu?

Přemýšlel jsem ještě o koupení SIM na internetu zvlášť (1,5 gb u o 2 stojí 199 kč) a třeba nějaké kreditní SIM u mobil.cz nebo tak, kde bych volal a tak. S tím, že bych rád aby šlo přenést číslo. Dá se něco vymyslet, nebo to je zbytečný?
Díky
mclama1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zivan 19. 9. 2016 14:14

S upresnenim "moc ne a sem tam" je to zbytecny :) Bratr taky posle "sem tam SMS" a mesicne jich je pak pres 200 :)
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Dejvik-Lindr 19. 9. 2016 22:34

Zdravim a preji vsem pekny den. Pisu sem s prosbou o radu. Jsem tu novy, nicmene jsem toho zde precetl mnoho. Jenze toho bylo az tak moc ze se v tom ztracim. Retencni nabidky me zaujaly velice ale nejsem stavajci zakaznik u zadneho operatora. Doposud jsem pouzival Tesco mobile s dvojnasobnym kreditem kde jeste do nedavna byl internet po zpomaleni stale dobre pouzitelny pri 200kbps. To uz ale bohuzel neplati s novymi podminkami O2cka.. takze hledam neco zajimaveho pro me a mozna i mou pritelkyni.

Volnych minut by me stacilo 150-300 (dle ceny), sms 50-100 ale dulezita jsou pro me data, rozhodne ne mene jak 1Gb nejlepe 2Gb. Doposud jsem vyuzival bezplatne volani a sms v ramci site, a prave ten dvojnasobny kredit. Takze me stacilo dobijet 200,- mesicne v pripade nouze asi 3krat nebo 4krat do roka jsem dobil vic nebo dvakrat do mesice. Pokud by bylo mozne nekde vyprosit nebo vystekat neco zajimaveho za dobry peniz tak bych byl velice vdecny za jaky koli nazor ci radu. Predem mnohokrat dekuji za jakoukoli odpoved a jeste jednou preji hezky vecer.
Dejvik-Lindr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 9. 2016 22:43

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dejvik-Lindr 19. 9. 2016 23:18

Dekuji. Velmi zajimave. Uz jenom z duvodu tech dat budu vazne uvazovat mozna i v kombinaci s Tescomobilem. Kdyz u obou mesicne dobiju za 200,- tak na obou budu mit 400,- cimz jestli jsem pochopil tak 2Gb na kaktusu a 400,- u TM na provolani mimo sit.

Jinak budu rad i za jakekoli jine rady i na tarify treba i se zavazkem.
Dejvik-Lindr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lukmic 20. 9. 2016 04:11

Ahoj, občas se na fórech objevuje doporučení na emtéčko, tak se mrkni na podmínky tam. Pro mě to není, ale Tobě může vyhovovat, popřípadě na data mít jako druhou sim Kaktus.
Lukmic
Junior

Odeslat příspěvekod Dejvik-Lindr 20. 9. 2016 08:30

A neco jako flat s 1.5Gb dat kolem 4 stovek je realne? Sice kdybych zkombinoval TM a kaktuse nebo kdybych zkusil to emtecko tak bych zaplatil jen co vyuziju ale zase jsou s tim starosti a hlidani. Kdybych mel pevne danou castku bez nejakeho velkeho omezeni ci velkych vydaju bylo by to moc fajn.

-- 20. 9. 2016 10:23 --

Tak ted me pani z T-Mobilu nabidla tarif neomezenko za 449,- ale bohuzel jen 400Mb dat. Vylozene spatne to asi neni ale tech dat je vazne malo. Pokud by byla moznost bud za ty same prachy nebo dokonce i za rovne 4 stovky i s 1.5Gb daty tak bych nevahal a sel do toho hned dvakrat :-) koukal jsem ze par lidem se to tu uz povedlo takze to asi i mozne je ale netusim jak :-)
Dejvik-Lindr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 9. 2016 16:52

Pokud mas dual sim, tak reseni by mohlo byt Sazka mobil tarif za 47 Kc na volani, sms a data pres Kaktus.
U obojiho kolik spotrebujes, tolik zaplatis.
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků