Retenční nabídky O2

O operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Vaso00 12. 9. 2018 08:23

Zdravím vespolek,
Mám od o2 internet (549,- měsíčně) a teď budeme poptávat TV. Jelikož mi nabídli jen klasickou cenu, vyžádal jsem si ČVOP a přejdu ke konkurenci (798,- se mi platit nechce)
Ozývá se retence i u těchto služeb?
Když přejdu k T-mobile, budu to mít o 100,- levnější.
Vaso00
Junior

Odeslat příspěvekod polda 12. 9. 2018 08:55

Dostaneš jen slevu asi 100 Kč, že už máš jednu službu (internet) . Já jsem dostal jen StB zdarma. Upravovat prý jdou jen telefonní tarify. TV jsou stejné, dělí se jen u sportu a to podstatně, TMO nabízí zahr. soutěže fotbal. Zatímco O2 jen LM a českou ligu, teď prý podepsali i hokej. Před časem si tu lidi stěžovali na mini výpadky signálu u TMO problém softu teď nikdo nic nepíše, takže už to asi funguje normálně.
polda
Junior

Odeslat příspěvekod Vaso00 12. 9. 2018 09:06

Tak mi o sport ani moc nejde. Já se na TV nedívám, to spíše žena. Takže raději budu platit o 100 méně, je mi jedno, u jakého poskytovatele.
Na lince mi operátorka cenu nabídla také sníženou, ale s tím, že mi dají tu nejnižší rychlost internetu :D
Vaso00
Junior

Odeslat příspěvekod zagy 12. 9. 2018 09:15

U O2 bych uměl něco vymyslet, pokud máte IČ a pokud bychom tam přidali třeba ještě nějaké mobilní číslo. Kdyžtak SZ.
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
zagy
Junior

Odeslat příspěvekod Vaso00 12. 9. 2018 09:19

Díky, ale jsem jen obyčejný zaměstnanec se služebním telefonem (takže tarif nepotřebuji) a IČ nemám :-)
Vaso00
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 12. 9. 2018 09:55

polda píše:Dostaneš jen slevu asi 100 Kč, že už máš jednu službu (internet) . Já jsem dostal jen StB zdarma. Upravovat prý jdou jen telefonní tarify. TV jsou stejné, dělí se jen u sportu a to podstatně, TMO nabízí zahr. soutěže fotbal. Zatímco O2 jen LM a českou ligu, teď prý podepsali i hokej. Před časem si tu lidi stěžovali na mini výpadky signálu u TMO problém softu teď nikdo nic nepíše, takže už to asi funguje normálně.

Mám TM TV a vše jede na jedničku. Dřív jsem měl O2 a přešel jsem k TM se všemi službami. TM mělo problémy s výpadky obrazu a zvuku u nového STB, ale vyřešili to na jaře opravou FW a teď to jede super bez chyby i na LTE internet vzduchem.
guiz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Vaso00 12. 9. 2018 10:02

A u internetu vzduchem... Vše funguje i při špatném počasí? Silný vítr, bouřky...
Vaso00
Junior

Odeslat příspěvekod polda 12. 9. 2018 10:31

LTE není Wifi. Při telefonování mi vítr ani bouřka ještě hovor neodfoukla.
polda
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 12. 9. 2018 15:48

LTE internet na doma funguje pořád stejně za každého počasí.Maximálně může dojít k poklesu rychlosti z důvodu vytížení BTS,ale s tím u TM nemám problémy.To je spíše specialita O2 u LTE internetu na doma. :-D
Samsung Galaxy S9 64GB Black TMZ+Samsung Evo Select 256GB
guiz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mikka1 16. 10. 2018 22:33

Lze u O2 získat nějaký výhodnější tarif pro předplacenou kartu, jako byl tarif Felicia?
Mikka1
Junior

Odeslat příspěvekod petryk 5. 12. 2018 14:38

Mám O2 Internet + O2TV a teď se mi stal mobiltarif na dobu neurčitou DATA 2+2 GB za 500! Prosurfuju tak 1-2 GB, volám na infolinku. St. nabídka za 249 Kč/měs odmítnu, protože se nechci upisovat. Retenční: Úpis 2 roky 4 GB za 299,- Kč/měs!!!! :-D Nechci úpis, tak 1,5 GB na dobu neurčitou 299 Kč/měs (šprýmaři) => ČVOP. Zašlou poštou do týdne (si dělaj p...)
Mobilmania: Philips Fizz > Alcatel 302 > Siemens ME45 > SE T630 > MDA Vario > iPhone 3G > Samsung Galaxy Note II > Služební dualsim
Služební O2: 3310 > 6310i > 6300 > E51 > E5-00 > BB Q5 > Lenovo Vibe Shot
petryk
Junior

Odeslat příspěvekod TrustNo1 5. 12. 2018 16:12

Mikka1: tarif O2 Felicia nahradili nějakým podobným zvýhodněním, ale lze stále získat. Naposledy, když jsem chtěl vygenerovat ČVOP kód.
TrustNo1
Junior

Předchozí stránka