Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

O operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Surik4t4 7. 4. 2018 15:50

blacker91 píše:
Surik4t4 píše:Tak já na jsem se nechal přepojit na retenční oddělení Vodafonu a tam mi nabídli Flat + 5GB za 553,- Kč. Jako levný to není, ale kde vzít v ČR lepší nefiremní flat s 5 GB dat, že?

Jak jsi se k nim provolal normálně přes infolinku? Čeká mě to taky. Levné to není ale z mojí strany by to bylo aspoň přijatelná nabídka :)

Normálně vytočit *77, pak volba informace o mém tarifu, pak volba spojit s operátorem, popsat jim lepší nabídku od konkurence (u mě O2 za 600,-) a operátorka by vás měla přepojit na retenční oddělení, kde jsem se mimo jiné ptal i na ty 2GB navíc v samoobsluze a prej to pro tenhle tarif se slevou nejde.
Surik4t4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stm01 9. 4. 2018 13:20

Tak dneska volala paní z Vodafonu a nabídla dvě možnosti a vzal jsem tu FLAT + 5GB + odpuštění penále za 553kč. Holt budu platit o 3 kč více. ;-) Ale jinak spokojenost.
Xiaomi MiMix 256GB, Asus EEE Pad Slider

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Junior

Odeslat příspěvekod pidluna 15. 4. 2018 12:04

Přidám zkušenost. Smlouva mi končí v květnu. Měl jsem neomezenku + 1.5 Gb za 524kč. Nechal jsem si vygenerovat čvop. a nabídka z retenčního zněla: neomezenka + 5Gb za 553 kč + 3000kč sleva na jakýkoliv telefon po dobu jednoho měsíce!Tak jsem to vzal.
pidluna
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hruzic 20. 4. 2018 22:37

Tak to jenom dokazuje, že Gorillaz tarif od TM s Vodafonem docela zamával, protože mně před měsícem nechal VF po 13 letech úplně v klidu jít (viz můj příspevěk o několik stran dřív), přičemž jsem ještě při telefonátu s retenčním zdůrazňoval, že bych asi neměl problém si měsíčně něco málo měsíčně připlatit (do té doby flat s 4+1 GB dat za 494,- Kč), ale ani tohle nahození nezabralo. Teď to dávají za 550 úplně v pohodě a ještě k tomu přidávají slevu na telefon :/
Hruzic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jirikaplan 4. 5. 2018 09:43

Ahoj, resil jste nekdo retencni nabidku na tarif red+ pro rodinu? 4 neomezene cisla a silenych 10GB dat. Resim prechod k jinemu OP a kdybych vzal ten red a chtel ho treba za 3 mesice zrusit, zajimalo by me, jakou nabidku dostanu.
jirikaplan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikemiky 4. 5. 2018 12:19

Ja, slevit nechteji, ale vzal jsem ten vyssi 20gb sdilenych, je za 2000kc, protoze jsem dostal pevnej internet domu, a internet bez dratu k tomu, sleva na telefon 7000. Z me zkusenosti slevit nechteji, spis k tomu neco nabidnou, ale zase muzete natrefit na nekoho jineho.
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod pm81 6. 5. 2018 22:53

Zdravím, rád bych se informoval, máte-li praktickou zkušenost s možnou retencí na předplacené karty Vodafone (stáří SIM přes 6 let, roční útrata cca 300Kč, aktuální tarif Speciální edice 2,50 volání a SMS 1,50). Možná představa by byla změna účtování z 60+1 na 1+1, a to z toho důvodu, že uživatel předplacenky má z 90% hovory do 30 sec. Díky.
pm81
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Zdenek.Moravia 7. 5. 2018 02:45

Těžko u předplacené karty nabídnou v retenci nějaký tarif který fyzicky vůbec neexistuje a to u žádného operátora. Ani O2 s T-Mobile v retenci nenabízejí neexistující tarify ale vybrané historické kteté již nejsou aktuálně v nabídce. Navíc u Vodafone neexistoval u předplacené karty nikdy žádný tarif který by tarifoval 1+1. Pokud chceš tarifikaci 1+1 tak jedině přejít např. ke KAKTUSU od T- Mobile s tarifikací 1+1 kde máš také volaní za 2,50 Kč s SMS za 1,50 Kč s jako u tarifu Vodafone Speciální edice.
Zdenek.Moravia
Junior

Odeslat příspěvekod nepss 7. 5. 2018 07:42

Měl sem 2,5 roku předplacenou kartu Vodafone. Při vygenerování cvop a dotazu přes email zda-li mi mají co nabídnout, sem dostal nabídku: Neomezeně včetně sms + 2,5 GB dat za 480,-. No ale jestli utratíte 300 kč za rok tak vám tato informace asi nepomůže.
nepss
Junior

Odeslat příspěvekod jirikaplan 7. 5. 2018 08:06

mikemiky píše:Ja, slevit nechteji, ale vzal jsem ten vyssi 20gb sdilenych, je za 2000kc, protoze jsem dostal pevnej internet domu, a internet bez dratu k tomu, sleva na telefon 7000. Z me zkusenosti slevit nechteji, spis k tomu neco nabidnou, ale zase muzete natrefit na nekoho jineho.

Aha, dik za info. Nakonec jsem to pocital a vyjde me asi nejlip emtecko. Vyuziju hlavne neomezene volani ve VPNce.
jirikaplan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pm81 7. 5. 2018 08:51

Zdenek.Moravia: Kaktus mám v záloze.
nepss: SIM používá příbuzný (senior). Vzhledem k délkám hovorů by bylo přínosnější účtování 1+1. Oběma díky za reakci.
pm81
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 7. 5. 2018 10:32

při útratě 300Kč za rok na předplacence těžko udělají nějaku retenci... to hoď ke katusu, kup sim za kilo a dobij během prvního měsíce při happyhours(než se vyčerpá ta stovka na úvodním kreditu!) za 200, dostaneš bonus dalších 200 s platností na rok(od aktivace sim)..a jako bonus první měsíc i net, ten ale deaktivuj pro další měsíce..pak budeš mít 1+1 a za 300 celkem budeš mít kredit 500..po roce je potřeba dobít aspoň za 50 aby nepropadla platnost sim a druhý rok můžeš dočerpat "základní kredit".. takže cca 350 by při té spotřebě mohlo stačit na 20 roky komplet..
JayDeeSq
Junior

Odeslat příspěvekod pm81 7. 5. 2018 21:38

Nabídka byla 130Kč neomezené SMS do VF + 50 minut, nulový užitek pro uživatele, přenesu ke Kaktusu na 1+1.
pokudos: Uspokojil ses svým přínosným příspěvkem? Evidentně ano, viď. :oboze
Naposledy upravil pm81 dne 8. 5. 2018 10:47, celkově upraveno 1
pm81
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pokudos 8. 5. 2018 09:10

Po pravdě, jakou retenci jsi tak považoval za zajímavou na SIM kartě s útratou 25 Kč měsíčně? 50% slevu? :-D

To, že máme v ČR předražené mobilní služby, víme všichni, ale výrazné většině populace by bohatě stačilo, kdybychom platili o něco méně (řekněme 400–600 Kč měsíčně), ale za své peníze dostali o mnoho více (dat).

Škudlení při 25 Kč měsíčně si fakt nedokážu představit. Je to jedno plnotučné mléko měsíčně.
pokudos
Junior

Odeslat příspěvekod pokudos 8. 5. 2018 20:59

PM81: Ne, neuspokojil jsem se. Neuspokojuji se nad diskuzními fóry. Vy ano?

Jen prostě nechápu, jak někdo nota bene v ČR může chtít retenci při měsíční útratě 25 Kč. Přeneste si číslo do Kaktusu, kde vám bude podstatně lépe.

A komentář od JayDeeSq si raději přečtěte dvakrát, abyste jej pochopil, protože on vám radí, jak využít bonusový kredit delší dobu než je standardní doba jeden měsíc.
pokudos
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka