Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod smoldak 26. 9. 2017 11:52

No, na ten jsem se ani neptal. V dnešní době je už prostě 1,5 GB málo. Chtěl jsem retenci na ten nový tarif s 5+2 GB, ale na ten prý retence nespokytují. Tak mi nabídla jen ten RED LTE Super.
smoldak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mtmccox2 27. 9. 2017 15:33

Pročetl jsem si pár posledních stran, díky za užitečné info.

Dnes jsem volal o ČVOP, slíbili, že se ozvou, protože odpovědná osoba byla zrovna zaneprázdněná, ale zatím nic.
Od konkurence mám nabídku kombo 2 sim (rozdělení dat a volání), cena pěkná, ale se závazkem.

Jaké jsou, prosím, vaše zkušenosti - pokud vyjednám cenu bez závazku, o kolik řádově bývají dražší?
Nerad, nerad se zavazuji.
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod d.d.t33 29. 9. 2017 16:51

Dnesni rozhovor s retenckou momentalne mam tarif za 319kc s tim ze mam neomezeno a 500mb konci pristi mesic ale moznost prodlouzeni a ja chtel pridat data (pac kupovat 250mb za 49kc to je masakr)s tim ze jsem ochoten platit vic :shock: tvl ani ***** pry nejlevnejs cca 600kc atd ty kecy jako po temer 17 letech je to smutne kdyz jim clovek plni kapsu(bohate by mi stacilo 5GB) vic bych ani nepotreboval
d.d.t33
Junior

Odeslat příspěvekod Spike26 29. 9. 2017 18:49

Dneska jsem dostal nabidku na prodlouzeni neomezenky a 500 MB za 298,- na dalsi dva roky. Ale nevim, malo dat.
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod odlisny 29. 9. 2017 21:11

cena sedí, ale těch dat mělo být 1,5 GB ;-)
odlisny
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod harrym 30. 9. 2017 16:40

Brácha byl u nich kolik let, a stejně ho vyp*, nic solidního/levnějšího mu nenabídli (platil za flat+1,5GB 529,- nebo tak nějak). Teď je s neflatovým tarifem u fayn s tím, že to míní kombinovat s netem od emtecka, ale k tomu se ještě nedostal (asi ten net pro něj není tolik prioritní).
Fakt by mě zajímalo, podle jakýho klíče ty retence dávají.
Core i3-10100F 4.3Ghz/1020mV (undervolting - CPU Lite Load mode1 + offset -20mV); MSI B460M Pro; ADATA XPG Gammix D10 2x8GB; Zotac GTX 1050 Ti Mini; Kingston A2000 1TB; WD10EZRX 1GB; DVDRW Samsung SH-S223C; SS-350ET activePFC. Idle=30W, OCCT burn=151W
harrym
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 30. 9. 2017 21:21

No podle toho, s čím mám zkušenosti já a co tady a nejen tady, čtu, tak klíč nemají žádný, "pouze koupili ve výprodeji kola od Mountfieldu" a trošku si je upravili. :-)
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mtmccox2 3. 10. 2017 09:38

Tak se mi dnes ozvali. Nabídli mi nejdříve Flat ten základní, co teď mám a platím litra, za 580Kč, se závazkem dva roky. Řekl jsem, že se vázat nechci. Mluvili jsme dlouho,nakonec se domluvili na kombinaci dvou simek:

1) 100 minut, neomezené zprávy 327,-
2) 1,5 GB datová sim 199,-

Datovou sim mi pošlou do dvou dnů poštou, aktuální číslo se jen mění z flatu na ten malý tarif.
Sleva platí na dva roky, pak se budu muset sám ozvat, pokud nezapomenu.

Pro referenci - tohle číslo jsem měl původně přes rámcovou smlouvu s IČO u jedné firmy, slevu jsem pak využíval i poté, co jsem u nich nepracoval. Pak jsem byl dvakrát dlouhodobě v zahraničí, to jsem neplatil nic. Dohromady mám číslo cca 6 let, z toho přes dva roky jsem jim neplatil vůbec nic. Tak fakt nevím, podle čeho ty retence nabízí, když koukám, že tady jsou mnohem dlouhodobější zákazníci. Já jsem ale uklidněn a tentorkát přecházet nebudu.
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smells 3. 10. 2017 10:46

To tě pěkně napálili. Za 139 máš u Emtecka 3 GB a 100 minut plus 40 SMS za 144,-. Dohromady tedy 283,- a bez nějakého dohadování jak na Tureckém bazaru.
Neraduj se ze světla na konci tunelu.S největší pravděpodobností se jedná o protijedoucí vlak.
Smells
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 3. 10. 2017 11:06

Smells: emtéčko jsem neznal, díky za tip. Už jsem na to kývnul, tak se nad tím znova zamyslím třeba za měsíc, podle spokojenosti. Každopádně děkuji za tip, podle recenzí na první pohled nevypadají vůbec špatně.
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 3. 10. 2017 11:51

mtmccox2 - bohužel jsi vzal velmi mizernou nabídku, jednu z nejhorších. To je od nich darebáctví, něco takového nabízet jako "výhodné ". Příště je lepší se tu poptat (zveřejnit), než člověk přistoupí na nabídku... Nebo pohledat v nabídce virtuálních operátorů zde na fóru a srovnat si sám.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mtmccox2 3. 10. 2017 12:14

Abych to trochu osvětlil, neměl jsem vůbec přehled o vývoji cen a virtuálů tady od konce 2014. Posledních pár let jsem buď pracoval na místě, kde jsem volal a psal celý den, takte mi neomezené přišlo vhod a nebo byl mimo ČR, takže jsem měl nastaven nulový tarif. Po návratu jsem šel zpátky do neomezeného, protože jsem byl zvyklý, ale teď v office jobu zjišťuju, že tisícovka měsíčně za neomezený je blbost, když stejně moc nevolám a nepíšu.

Celý život jsem k tomu u Vodafonu, takže mám jistou (asi neopodstatněnou) přízeň k firmě.
Proto mi přišlo, když mi dali za polovinu to, co bych využíval, dobré.
Jsem ale rád, že jsem byl vyveden z omylu. Díky.

Co si myslíte o nabídkách na Ušetřeno.cz?
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smells 3. 10. 2017 15:28

mtmccox2 není nic jednoduššího, než si nechat vygenerovat ČVOP a přejít. Tohle bych neplatil už z principu. Tohle nabídnout neznalému člověku jako výhodné je od nich vrchol drzosti. Využívají přesně toho, že ne všichni lidi mají čas a chuť se o tyto věci zajímat.
Neraduj se ze světla na konci tunelu.S největší pravděpodobností se jedná o protijedoucí vlak.
Smells
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod obx.obx 3. 10. 2017 16:06

Tak jsem opakovaně dnes mámil v Vodafone lepší podmínky pro novou smlouvu a dopadl jsem jak sedláci u Chlumce. Paní mi řekla, že jsem už volal, nabídku jsem dostal stejnou jakou mám - FLAT plus 1,5GB za 525 Kč a nebo 500MB za 450 Kč s tím, že má uvedeno v systému, že už mě nemá přepojovat na retenční. Tak jsem si nechal vygenerovat ČVOP, ale teď nevím, co s tím... Nikde mi nic lepšího nenabídli, tak jsem z toho dost rozhozený - po 14ti letech, poslední 4 roky pod smlouvu a nic lepšího nenabídnou. Chjo. Měli byste nějaký tip, jak pokračovat?
Naposledy upravil obx.obx dne 4. 10. 2017 08:31, celkově upraveno 1
obx.obx
Junior


Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků